Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Orbitrek

11 sie 2015 - 20:47:32

Witam. Od pewnego czasu zaczęłam ćwiczyć na orbitreku, ale nie widzę jako tako żadnych efektów :( i tutaj mam do was pytanie:
czy któraś z was ćwiczy na tym urządzeniu? jak długo? czy widzi efekty? itd.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-13 20:02 przez nika16151.

Orbitrek

19 sie 2015 - 10:42:12

ja własnie zamierzam się z kupnem tego urządzenia, tylko mam dylemat czy orbitrek czy bieżnia i sama nie weim co daje lepsze efekty. Znajomi mówią że bieżnia jest lepsza, a ty ile ćwiczysz na tym orbitreku?

Orbitrek

21 sie 2015 - 21:31:35

Dopiero trzeci tydzien tak juz intensywnie bo wczesniej to raz na jakis czas ;)

Orbitrek

21 sie 2015 - 21:39:22

super sprawa ! ja mam i polecam

Orbitrek

21 sie 2015 - 22:04:05

Ja czytałam,że orbitrek daje mniejsze efekty niż bieżnia, ponieważ na nim wykonuje się nienaturalne ruchy (cokolwiek to oznacza). Bieżnia podobno lepsza. Ja ćwiczę na tym i na tym,ale na siłowni, jednak zdecydowanie wolę bieżnię, przyjemniej mi się ćwiczy. Ale to już kwestia gustu

Nie wiem czy można link wkleić- ale tu jest ranking ponoć najlepszych i najgorszych maszyn cardio, orbitrek jest daleko za bieżnią
http://buildyourbody.pl/bez-kategorii/trening-cardio-7-najlepszych-i-najgorszych-maszyn/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-21 22:05 przez Bw-style.

Orbitrek

22 sie 2015 - 13:23:12

Cytat
tide
super sprawa ! ja mam i polecam

a jakieś konkretne efekty już dostrzegasz? ;)

Orbitrek

23 sie 2015 - 20:54:25

obiektywnie powiem ,że tak. Głownie uda, tyłek i rzeźbi się wgłębienie w talii .

Orbitrek

27 sie 2015 - 20:16:30

tide - pocieszyłaś mnie ;) może u mnie też pojawią się jakieś efekty :)

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Orbitrek

19 paź 2015 - 21:55:34

Właśnie przymierzam do zakupu tego typu sprzętu - <moderacja, spam> niestety jeszcze trochę kasy mi brakuje. Gdzie kupowałyście orbitrek?



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:40 przez moderator.

Orbitrek

19 paź 2015 - 22:23:48

Ja właśnie zamierzam się do kupna firmy zipro . Mam już rowerek, i jestem bardzo zadowolona. A może dorzuć do tego orbitreka jakieś ćwiczenia :)
Ja osobiście poleciłabym Ci Mel B , jeżdżę na rowerku stacjonarnym, a do tego z Nią ćwiczę. Dla mnie jest Ona rewelacyjna, a największą radość daje zlewający się pot no i efekty :-D
Powodzenia :-)

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Orbitrek

24 lis 2015 - 18:43:36

Jeżeli wcześniej byłaś na restrykcyjnej diecie to najprawdopodobniej Twój metabolizm zwolnił. Organizm zamiast spalać zaczął magazynować składniki odżywcze, broniąc się przed ich brakiem. Musisz teraz postarać się i przyspieszyć tempo metabolizmu. W tym celu powinnaś jeść regularnie i najlepiej rozpocząć ćwiczenia aerobowe 30 minutowy bieg czy jazda na rowerze.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Orbitrek

24 lut 2016 - 17:41:00

Ja miałam już okazję ćwiczyć na takim sprzęcie, kiedy jeszcze mieszkałam w akademiku. Nie było to jakieś świetnej jakości urządzenie, ale przy bieganiu na nim 4 razy w tygodniu, w ciągu miesiąca udało mi się zgubić 4 kilogramy, a ubrania zrobiły się o wiele luźniejsze. Teraz sama planuję zakup takiego sprzętu i tak sobie myślę, że<moderacja, spam> ] to będzie dobry wybór.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:41 przez moderator.

Orbitrek

24 lut 2016 - 17:54:36

Cytat
Marikka26
Ja miałam już okazję ćwiczyć na takim sprzęcie, kiedy jeszcze mieszkałam w akademiku. Nie było to jakieś świetnej jakości urządzenie, ale przy bieganiu na nim 4 razy w tygodniu, w ciągu miesiąca udało mi się zgubić 4 kilogramy, a ubrania zrobiły się o wiele luźniejsze. Teraz sama planuję zakup takiego sprzętu i tak sobie myślę, że https://www.sk-sport.pl/product-pol-25069-Orbitrek-elektryczny-HS-060C-Blaze.html to będzie dobry wybór.
Jak długo ćwiczyłaś (w sensie ile minut w ciągu dnia)?

Ja mam orbitrek, ale czuję że obciąża mi stawy. Miałam kiedyś uraz kostki i po 15/20 min odczuwam w tym miejscu takie dziwne promieniowanie, (pomimo że jestem osobą aktywną na co dzień, uprawiam inne sporty), ale wyjątkowo po ćwiczeniu na tym sprzęcie mam takie odczucia.

Orbitrek

24 lut 2016 - 18:28:41

Ja posiadam stepper skrętny i dopóki byłam systematyczna i ćwiczyłam godzinę dziennie efekty były. Ale to trzeba trochę poczekać do miesiąca na efekty. Myślę, że z orbitrekiem jest podobnie - potrzeba systematyczności ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ochraniacze na rower-używacie?