Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Siłownie plenerowe

17 lip 2015 - 12:06:07

Fajnym sportem są siłownie plenerowe. Można poczytać o nich ciekawe informacje. W każdym mieście znajduje się punkt gdzie można za darmo spędzić czas ćwicząc na bieżni na przykład. W siłowniach plenerowych każdy może ćwiczyć, sprzęt jest dopasowany do każdego rodzaju sylwetki. Super sprawa :)

[moderacja - link]

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-24 10:39 przez moderator.

Siłownie plenerowe

22 lip 2015 - 12:02:27

Oprócz tego warto dorzucić do treningu sobie TRX. Mega pomaga w rozwoju mięśni głębokich.

Siłownie plenerowe

24 sie 2015 - 10:36:54

są to fajne siłownie, ale niestety nie we wszystkich miastach można je spotkać...ale pomysł jest naprawdę dobry

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownie plenerowe

07 sty 2016 - 09:49:25

Wydaje mi się, że siłownie plenerowe są głownie w większych miastach. Latem jeszcze widzę u siebie w mieście jak dzieciaki bawią się na sprzętach. Nigdy jeszcze nie widziałam żadnej kobiet w wieku 20-50 lat by przyszła i ćwiczyła regularnie. Bywa, że są to przypadkowe osoby, które wchodzą na sprzęty by spróbować jak działają. Grupą, która najczęściej przychodzi w porach popołudniowych to starsze panie. Seniorki, które chcą zaznać trochę aktywności ruchowe. Każdy ruch jest dobry dla zdrowia więc ja jak najbardziej pochwalam.

Siłownie plenerowe

07 sty 2016 - 09:52:18

U mojej kuzynki na wsi są takie siłownie! Fajna sprawa i o dziwo ludzie ćwiczą! :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Orbitrek