Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

uszkodzona chrząstka kolanowa

15 maj 2015 - 22:52:38

Też miałam arto nic strasznego da się przeżyć. Na wakacjach idę na 2 kolano.

uszkodzona chrząstka kolanowa

16 maj 2015 - 21:20:18

ja też właśnie się zastanawiam na tym zabiegiem, mam niezłą traume po tym jak mnie wyśmiewali ortopedzi czy przez 4 miesiące przepisywał bardzo mocny lek przeciwbólowy, który jak się później dowiedziałam - przyjmuje max 2 tygodnie... Poszukam jeszcze może więcej opinii o tym profemedzie, może to dla mnie jakieś rozwiązanie. Niestety ciężko o dobrego specjalistę...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-16 21:35 przez kisiyah.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

uszkodzona chrząstka kolanowa

22 maj 2015 - 12:25:52

No i ja szukam własnie opinii o profemedzie, bo przeczytałam, ze maja tam dobrych specjalistów sportowych - ktoraś z Was sie lepiej orientuje moze?

uszkodzona chrząstka kolanowa

23 maj 2015 - 12:51:27

ja troszke, to prawda teraz na rynku chyba sa najlepsi i glownie lecza sie unich osoby ktore uprawiaja sport ale nie tylko ten wyczynowy :) no i nie musisz kupowac calego pakietu jakiegos tylko placisz za wizyte

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

uszkodzona chrząstka kolanowa

25 maj 2015 - 14:13:40

A to można tam w ogole jakies pakiety wykupować?

uszkodzona chrząstka kolanowa

25 maj 2015 - 22:04:29

nie nie mi chodzi o to ze czasem jest tak w jakis prywatnych klinikach ze wykupuje sie jakies pakiety, na dluzej, tak jak w lux medzie, a tutaj akurat jest tak ze nie musisz tego robic i bez problemu mozesz skorzystac nawet raz:)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

uszkodzona chrząstka kolanowa

27 maj 2015 - 09:47:04

Aaaa już rozumiem :) No ale pewnie jak się ma taki pakiet to może byc coś taniej? Nie orientujesz sie?

uszkodzona chrząstka kolanowa

27 maj 2015 - 22:39:44

wiesz co nie mam pojecia szczerze mowiac! wiem ze oni sa powiazani z lux medem a tam sa pakietu, musiala bys zapytac na infolini bo maja takowa raz tez dzwonilam i duzo sie dowiedzialam:)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

uszkodzona chrząstka kolanowa

28 maj 2015 - 10:34:32

No własnie zadzwoniłam i wszystko jasne :) Własnie dzięki temu, że mam z pracy wykuiopne ubezpieczenie w luxmedzie, to dostałam u nich 10% zniżki na zabiegi. Byłam mile zaskoczona. Bardzo miła pani na infolinii w ogóle sama dopytywała o to czy mam jakis pakiet u nich i o znizce powiedziala, wiec to sie ceni.

uszkodzona chrząstka kolanowa

09 cze 2015 - 23:10:16

o fajnie! fajnie wiedziec, a co juz korzystalas z czegos w takim razie tam??

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

uszkodzona chrząstka kolanowa

18 cze 2015 - 15:21:44

Tak - krioterapia oraz laser. Mogę polecić, bardzo mili fizjoterapeuci zawsze gotowi udzielić porady kiedy tylko trzeba :) Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ankieta