Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

kosmetyki samochodowe

40 minut temu

dresy na ulice

50 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przy czym biegacie

29 mar 2015 - 13:01:08

Dziewczyny, jakie są wasze ulubione piosenki podczas biegania/innych ćwiczeń? Ja staram się biegać 3-4 razy w tygodniu, ale jak tylko nie mam nowej porcji piosenek to zaczynam się nudzić. Skończyły mi się już pomysły i dawne wątki na forach. Podzielcie się kawałkami, przy których ćwiczenia mijają Wam szybciej;)

Przy czym biegacie

05 maj 2015 - 11:13:18

na pewno takie które dodają energii i bardziej mobilizują...

Przy czym biegacie

20 maj 2015 - 13:02:03

Polecam coś z gatunku Trance np.


Best of Progressive & Melodic Trance 2013 Yearmix lub też


Muzyka do biegania vol. 5 jest tego naprawdę dużo w sieci wystarczy w wyszukiwarkach porzucać hasłami typu "Muzyka do biegania" itp.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Przy czym biegacie

27 lip 2015 - 10:43:08

W bieganiu najważniejszą sprawą są buty biegowe, zegarki, stopery i inne bajery nie zapewniają bezpieczeństwa, od tego są buty. New Balance ma bardzo dobre buty z serii Fresh Foam Zante, któ®e bardzo dobrze amortyzują, specjalna pianka w środku daje duży komfort podczas biegania, ja mam NB model 1980 jakby ktoś chciał sprawdzić.

Przy czym biegacie

13 wrz 2015 - 22:48:33

A ja polecam audiobooki, normalnie za nimi nie przepadam ale do biegania są idealne - zasłucham się i nawet nie wiem kiedy przebiegnę swoją trasę :)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Przy czym biegacie

30 wrz 2015 - 14:59:38

Ja się wsłuchuje w otoczenie ;) i kontroluje wszystko na pulsometrze. Zainwestowałam ostatnio w taki http://www.bikershop.pl/Produkty/Pulsometr-SIGMA-PC-15_11/637/157413 i jestem niesamowicie zadowolona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

uszkodzona chrząstka kolanowa