Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

7 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 10:56:10

Cześć dziewczyny,

Piszę, ponieważ zaczynam swoja walkę o idealną figurę, do ktorej mi bardzo duzo brakuje. Szukam dziewczyn, które chcialyby sie przylaczyc i wzajemnie wspierać.

Każda dodatkowa motywacja również mile widziana :)

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 11:00:36

jeśli nie będzie miała sama w sobie silnej motywacji, to nikt inny Cu nie pomoże :) mimo tego życzę powodzenia!

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 11:01:25

Ja z chęcią się przyłączę. Treningi z Chodakowską zaczęłam w piątek, aż do dziś udało mi się zrobić 6 treningów. Póki co motywacji mi nie brak, jestem po ciąży więc zrzucam co zostało. Dietę mam swoją własną w sumie robienie obiadów to totalny spontan :) Mam nadzieję , że i Tobie motywacji nie zabraknie. Ja zaczęłam od lżejszych treningów typu Skalpel 2 z krzesłem , Turbo Wyzwanie a pod koniec tyg mam zamiar wziąć się pomału za killera mam nadzieję, że się nie poddam :)

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 11:01:34

Wikuś masz rację, ale miło jest czasem komuś się pochwalić, a po za tym mieć świadomość, że sama nie jestem :) Dziekuje

CytrynQa - to może będziemy się nawzajem wspierac ? :) Jak Ci idzie? Ja zamówiłam płyty Skalpel wyzwanie, Turbo wyzwanie i płytę która była dla Shape. Wcześniej nie miałam wiele wspólnego z aktywnością fizyczną, w sumie to nic z nią nie miałam wspólnego. Jednak chyba nadszedł ten czas - a wiosna i pogoda za oknem tylko dodatkowo motywują.

Mierzysz swoje efekty wagą czy cm ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-18 11:05 przez martusia0312.

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 11:15:14

Ja nie zamawiam jej płyt bo większość treningów można znaleźć w internecie, to co ćwiczę dostępne jest na youtubie oraz innych stronach gdzie możesz obejrzeć darmowe filmy. Brakuje mi tylko pomysłów na obiady a nie lubię gotować, więc poszukuje czegoś co zajmie mi mało czasu i nie będzie zbyt wymyśle :) Jeżeli chodzi o wagę to czasem nie warto jest się ważyć bo wiem, że zamiast schudnąć można nawet i przytyć (chodzi tu o wagę mięśni) i tak naprawdę patrząc jak waga idzie w górę możesz się załamać i wycofać a prawda będzie taka, że to mięśnie po prostu przejmują wagę. Zważyłam się przed 1 treningiem, więc następne ważenie zrobię dokładnie po 30 treningach, tak sobie to zaplanowałam no i z mierzeniem zrobiłam tak samo - zmierzyłam ramię, cycki, brzuch w najszerszym miejscu, pupę, uda i łydki. Na dzień dzisiejszy noszę rozmiar spodni M/L a dążę do rozmiaru sprzed ciąży czyli rozmiaru XS/S :)

Powiem Ci też jaki mam sposób, który mnie motywuje najbardziej. Znalazłam ostatnio w internecie prześliczne monokini na plażę, niestety jedyny największy rozmiar to był rozmiar 36(S). Tak mi się podobał, że stwierdziłam niech się dzieje co chce ja muszę się w niego zmieścić w to lato i teraz za każdym razem robiąc trening kiedy czuję, że już wymiękam, że nie mam już siły, że nie dam rady powtarzam sobie szeptem: Twoje nowe monokini, lato, zero cellulitu! Wymarzona figura! I powiem Ci, że to powoduje, że nie przestaje!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-18 11:22 przez _CytrynQa_.

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 11:39:12

powodzenia :)

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 11:56:57

Powodzenia!
Ja z kolei nie lubię Chodakowskiej, a Natalię Gacką i Mel B :)

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 13:12:51

Ja też próbowałam z nimi, ale jakoś nie motywują mnie aż tak. :) Ewa przede wszystkim tak prowadzi profil na FB że daje silną motywację m.in. przez częste posty i metamorfozy a to jest mi potrzebne :)

CytrynQo ! Ten sposób z ubraniami jest super. Ja niestety mam rozmiar XL więc chciałabym zrzucić do M. Oczywiście marzy mi się S, ale obawiam się że to nigdy nie będzie dla mnie realne.

A jakie rzeczy najczęściej jadasz? Ja muszę sobie kupić cm i pomierzyć się ile gdzie mam :D

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 13:27:13

Jeżeli chodzi o mięso to tylko pierś z kurczaka - jest lekkostrawna, brązowy ryż, śmietanę zastąpiłam jogurtem naturalnym 0% a zwykły cukier brązowym. Dwa razy dziennie piję czerwoną herbatę VitaSlim niby odchudzająca ja osobiście nie narzekam bo mam po niej lepsze trawienie co jest przecież ważne. No i przede wszystkim owoce i warzywa. Posiłków jem 4 dziennie bo 5 to już dla mnie za dużo, ostatnimi czasy jadałam tylko same obiady po prostu nie miałam apetytu. Jedyne do czego nie potrafię się zmusić to picie wody - nienawidzę jej pić bo po niej czuje się wysuszona i jeszcze bardziej mi się chce pić ;x Muszę nad tym popracować bo wiem, że to jest najważniejsze. Jem też kaszę jęczmienną i gryczaną ale zazwyczaj na obiad sałatki z warzyw do tego robię sobie sos z jogurtu z dodatkiem czosnku i ziół. Nie lubię gotować, więc moje obiady wyglądają na co dzień podobnie :) Dasz radę , trzymam za Ciebie kciuki. Tobie będzie łatwiej. Nie raz czytałam, że osoba która ma więcej tłuszczyku zrzuca szybciej :) Nie ma co się zastanawiać tylko brać się do roboty.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 13:56:10

ewa jest bardzo motywująca!!! uwielbiam ja :) A powiedzcie dziewcyzny, macie na tyle silnej woli, zeby ćwiczyć codziennie? :)

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 13:58:15

Ja się chętnie przyłącze :) Ponad 2 tygodnie ćwiczyłam z Ewką, efekty małe są - szczuplejsze lekko uda i trochę spadło z brzucha - razem 2 kg. Jem 5 posiłków dziennie, odrzuciłam słodycze i czipsy oraz piję więcej wody. Teraz znalazłam fajnego gostka (trenera) na youtube. Ma super serie na spalanie tłuszczu od 10 minutowych do tych półtora godzinnych. Ja wybrałam 45 minutowe serie, codziennie od pon do piątku ćwiczę trochę cardio i ćwiczenia na daną część ciała z nim, a w sobotę ćwiczę Turbo wyzwanie, bo bardzo je polubiłam. :)

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 16:19:10

Ja wzięłam sobie za cel treningi od pon do soboty - raz dziennie. W piątek i sobotę gdy były to moje pierwsze dwa dni z Ewką zrobiłam aż cztery a teraz już po jednym dziennie. W niedzielę dzień przerwy bo wiadomo trzeba też siły regenerować a przy małym dziecku, które wchodzi w każde zakamarki o odpoczynku mogę sobie pomarzyć ;> Majus13 przeczytaj wyżej co napisałam. Kupiłam sobie monokini na plażę w rozmiarze S i to mnie motywuje :) Pomimo iż mam całą szafę ubrań takiego rozmiaru sprzed ciąży ale to nie to samo :D

Walka z cm - Chodakowska

18 mar 2015 - 16:53:52

Cytat
_CytrynQa_
Kupiłam sobie monokini na plażę w rozmiarze S i to mnie motywuje :) Pomimo iż mam całą szafę ubrań takiego rozmiaru sprzed ciąży ale to nie to samo :D
Mam tak samo :D Mam fajne szorty, rozmiar S, ale dżinsowe, a one się nie rozciągają, więc trzeba trochę schudnąć, żebym w nie weszła, dlatego mam motywacje, do tego mam piękną miętową sukienkę, też rozmiar S :D

Walka z cm - Chodakowska

19 mar 2015 - 10:01:23

Dziewczyny,
Ja jestem po pierwszym treningu i łatwo nie było. Co gorsza to to, że nie potrafię wykonywać wszystkich ćwiczeń po prawnie. Kiedy próbuję stać na jednej nodze to utrzymanie równowagi polega na podskakiwaniu i wywracaniu sie ;d

Nie umiem wielu cwiczen wg wykonać. :(
Kiepsciutko ze mną. Ja oprocz cwiczen stawiam tez na rower, wiec w dni w ktore nie mam jak cwiczyc bo np. jade do rodziny to będę jeździć na rowerze...
I też będę się starać choć 5 razy w tygodniu mieć ruch i ćwiczyć.

Dla mnie motywacją są wakacje, na które jadę i nie chcę wyglądać jak orka na plaży :)

Czy Wy dziewczyny potraficie wykonywać wszystkie ćwiczenia poprawnie z treningów Ewy np. kąt 90 stopni przy przysiadach, wymachy nogą itd.?

Jak to u Was jest z tempem? Utrzymujecie je takie jak Ewa?

Walka z cm - Chodakowska

19 mar 2015 - 10:12:53

Jak nie potrafię utrzymać tempa Ewki to wtedy robię swoim i nie przejmuj się tym, że nie potrafisz wykonywać niektórych ćwiczeń jesteś początkująca z czasem będzie coraz lepiej, ja jak wiem, że czegoś nie zrobię wtedy zastępuję to innym ćwiczeniem z jej filmiku. To nie chodzi o to abyś robiła wszystko i w takim tempie jak ona i na odpierdol się tylko abyś próbowała. Czytałam wypowiedzi wielu dziewczyn, które pisały, że większość ćwiczeń sprawiała im na początku problem a potem było już lepiej i dawały radę. Jak sama napisałaś nie miałaś aż takiej styczności z ruchem, ja swego czasu byłam bardzo aktywna nawet ćwiczyłam akrobatykę a jednak teraz po ciąży też mam problem z niektórymi ćwiczeniami. Za dużo na dupie się siedziało to teraz się ma :) Najważniejsze abyś się nie poddawała i starała się wykonywać ćwiczenia dokładnie, nie ważne w jakim tempie, ważne by z czasem pobijać swoje własne rekordy powtórzeń :)

A z Ewką staraj się min 3x w tyg ćwiczyć dla jakichś widocznych efektów, najlepiej wieczorem wtedy spalanie jest większe :) Wczoraj natknęłam się na filmik jakiejś dziewczyny, która też ćwiczyła z Ewką i mówiła, że waga nie spadła ani grama i nie zrzuciła ani 1cm ale na zdjęciach widać było, że jej ciało jest o wiele smuklejsze przede wszystkim zniknęły boczki, cellulit, wisząca skóra pod łopatkami i podniosła jej się pupa :) Myślę, że nawet dla takiego efektu nie warto rezygnować :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-19 10:16 przez _CytrynQa_.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przy czym biegacie