Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ha ha w takim razie nie mam już wątpliwości :)

Witam :)
Obiecałam dać znać jak mi poszło :)
Miałyście rację dziewczyny, jazda na nartach nie jest wcale taka trudna ;)
Mimo początkowego stresu który towarzyszył mi przez pierwsze 5 min. z instruktorką, pózniej nie było po nim ani śladu. O dziwo taki nerwus jak ja w ogóle się nie denerwował, ubawiłam się wspaniale, w nosie miałam co działo się obok, w życiu tak się nie usmiałam, były momenty że czułam się jak "za dzieciaka", zaliczyłam kilka wywrotek, co jeszcze bardziej motywowało do dalszej nauki.
Niestety chyba troszkę jak na 1 raz za długo wariowałam, ale nie mogłam się oprzeć brawo Miałam 2 godz. z instruktorką, a pózniej pół wieczora jezdziłam z mężem, niestety dziś mam takie zakwasy jakich nigdy wcześniej nie miałam po niczym innym, boli wszystko- dosłownie, umieram z bólu, chodzę jak kaczka, ciężko mi sie nawet ubrać, ale mimo to wiem, że nie zamierzam skończyć tylko na tym jednym wypadzie :) Juz zarezerwowaliśmy weekend, a ja nie mogę się doczekać. Polecam każdemu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-09 11:08 przez MarikaMarikowa.

kochana na naukę nigdy nie jest za póżno ja mam 44 latka i wybieram się na łyżwy ale będzie czad i frajda

Moj ojczym pierwszy raz mial na nogach narty po 40-stce ;) Nigdy nie jest za pozno. A jaka frajda. Strasznie zaluje, ze nie mam mozliwosci sobie pojezdzic ;(

Ale do jazdy powinnas sie zaczac przygotowywac minimum miesiac przed, silownia, cwiczenia itp. Inaczej mozna sobie krzywde zrobic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-24 19:08 przez Asztarte.

Nigdy nie jest za późno na naukę. Zdobywanie nowych umiejętności sprawia przyjemność. Jeśli tylko masz możliwość nauczenia sie jazdy na nartach to oczywiście korzystaj. Pewnie nie zwracałaś wcześniej uwagi na osoby, które się przewracają na stoku. Możesz mi wierzyć, że nie są to wyłącznie małe dzieci, które nie umieją jeździć. Jeśli masz obawy co do nauki samej albo z pomocą męża to masz jeszcze opcję wynajęcia instruktora, który cierpliwie nauczy Cię jeździć. Dostaniesz cenne wskazówki, które na pewno się przydadzą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odżywka przed treningiem !