Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

20 sty 2015 - 10:26:41

Hej!

Czy któraś z Was próbowała wykonywać trening tabata? To baaardzo intensywny i krótki trening, który niby angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Klub fitness, do którego chodzę prowadzi takie zajęcia i zastanawiam się czy warto?

Czekam na Wasze opinie i doświadczenia z tabatą!

Tutaj przykładowe ćwiczenia



TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

20 sty 2015 - 10:30:31

Taki trening jest rzeczywiście meeeega intensywny, podobno jeśli po tabacie jest ci słabo i chce ci się wymiotować, to znaczy że dobrze się spisałaś :D

Ogólnie ćwiczenia nie dla mnie, ale warto spróbować, zawsze możesz wyjść w trakcie.

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

20 sty 2015 - 10:31:45

Moja koleżanka zapisała się na takie zajęcia niedawno, póki co sobie bardzo chwali, ale przyznaje, że na zajęciach dostaje niezły wycisk :P

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

20 sty 2015 - 10:47:07

Ja byłam kilka razy! ogromny wycisk i ogromne zakwasy na drugi dzień :D ale warto

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

20 sty 2015 - 10:54:40

świetny intensywny trening, zakwasy mogą być ale 2 dni przerwy i powtórka :) W końcu czego nie robi się dla świetnej sylwetki. Własnie na tej stronie fitappy jest dużo na prawdę fajnych ćwiczeń

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

20 sty 2015 - 11:33:41

ja próbowałam ćwiczyć właśnie z takimi filmikami i niestety nie podołałam, moja kondycja leży...
ale może sie przełamie i znowu spróbuje ;)
a wiecie po jakim czasie takich ćwiczeń widoczne są efekty?

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

20 sty 2015 - 12:01:36

też jestem ciekawa jakie efekty dają te ćwiczenia i w jakim czasie, może jest tu jakaś dziewczyna, która od dłuższego czasu to trenuje i może pochwalić się efektami? :)

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

20 sty 2015 - 12:04:23

kzdy trening fitness przynosi efekty, o ile sie przykładasz i dajesz z siebie wszystko a takze chodzis regularnie a nie raz na "ruski rok":) na mojej silowni tego nie ma, ale chodze na inne tego typu i efekty bardzo szybko sie pojawily, takze na pewno do stracenia nic nie masz, a ja nie wierze w to, że regularny wysilek nic komukolwiek nie da:)

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

20 sty 2015 - 15:01:26

Podobno właśnie po tabacie bardzo szybko widać efekty, na pewno szybciej niż po zumbie pilatesie itp. Ale jakichkolwiek ćwiczeń się nie wybierze, jeśli będą wykonywane systematycznie i będą połączone ze zdrową dietą dadzą efekty. Podobno 30% sukcesu i ładnej sylwetki to aktywność fizyczna, a aż 70% to jedzenie.

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

21 sty 2015 - 18:15:08

Rezultaty po roku
(znalezione w necie)


Ja dopiero zaczynam, jeśli nie wymięknę to pokażę rezultaty za miesiąc ;)

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

21 sty 2015 - 18:30:57

Tabata to prawdziwa masakra! Dowiadujesz się o mięśniach, o których wcześniej nie miałaś pojęcia ;) a kończąc trening wyglądasz jakbyś przed sekundą wyszła spod prysznica, ale czego się nie robi, gdy w szafie czekają już rozmiar mniejsze spodnie chcę to!

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

21 sty 2015 - 18:33:29

Robie taka tabate sama od jakiegoś miesiaca co 3 dni i jest super.. W sumie zawsze byłam szczupla ale teraz czuje sie bardziej taka "żeśka" .POLECAM, super podkreśla mięsnie :) super

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?

21 sty 2015 - 22:08:42

Ja cwiczylam tabate i wspomagałam sie suplementem acetomale. moje drogie w dwa miesiace zgubilam 12 kilo. jestem mega zadowolona ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Efekty cieżkiej pracy. Bieganie 7 miesiecy + cwiczenia