Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Plan cwiczen. Czy ktos moze ocenic?

18 sty 2015 - 14:59:42

Do wakacji tak naprawde juz niewiele czasu. Zaczelam cwiczyc od stycznia ale jutro ide zrobic sobie tatuaz i bede musiala zrobic sobie chwile przerwy zeby go nie uszkodzic. Ulozylam sobie plan cwiczen do konca kwietnia. Jestem szczupla i glownie zalezy mi na umiesnieniu ciala. Czy znalazlaby sie jakas mila osoba ktora moglaby na ten plan zerknac i powiedziec mi czy jest odpowiedni lub co moglabym zmienic??
Dodaje tez zdjecie mojej obecnej sylwetki


Plan cwiczen. Czy ktos moze ocenic?

18 sty 2015 - 15:02:48

ćwicz skalpel z ewą chodakowską i odzywiaj sie zdrowo i będzie ok do wakacji:)a dziarka myślę że ci sie nie popsuje od ćwiczeń jedynie może ciało bolec bo to rana jakby nie było:)

Plan cwiczen. Czy ktos moze ocenic?

18 sty 2015 - 15:07:02

no wlasnie tatuaz bedzie na plecach i cwiczenia na plecach jak brzuszki itp odpadaja

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

Plan cwiczen. Czy ktos moze ocenic?

18 sty 2015 - 15:32:25

Ja bym najpierw zadbalo o cialo potem tatoo ;) myślę ze skalpel ewki jest odpowiedni potem moze pilates na przemian z killerem :) powodzenia

Plan cwiczen. Czy ktos moze ocenic?

18 sty 2015 - 15:43:20

hmm - widzę, że masz dni z rowerkiem i ćwiczeniami nóg - szczerze to odpuściłabym sobie w te dni rowerek ;)

nie ćwiczyłabym też ciągiem przez 5 dni - raczej w systemie 2 dni - przerwa - 2 dni - przerwa

pozdr,

Plan cwiczen. Czy ktos moze ocenic?

18 sty 2015 - 16:40:14

Ćwiczenia ze środy przeniosłabym na sobotę, bo ćwiczyć 5 dni pod rząd się nie powinno.

Plan cwiczen. Czy ktos moze ocenic?

04 mar 2015 - 16:26:32

nie wiem czy dasz radę, bo dałaś sobie strasznie dużo ćwiczeń na początek ;) ale, trzymam kciuki!
jak coś, to cardio robimy po ćwiczeniach 'siłowych'

Plan cwiczen. Czy ktos moze ocenic?

04 mar 2015 - 17:00:26

obys nie stracila zapalu :)!

Plan cwiczen. Czy ktos moze ocenic?

04 mar 2015 - 17:14:56

Dokłdanie ćw. kardio robimy po ćw siłowych, czyli rowerek na koniec treningu. Jeżeli nie jesteś początkująca i masz w miare dobrą forme to myśle, że powinnaś dac rade wykonać te ćw. i figurka będzie cacy ;)). Nie zgadzam się z opinią, że nie można ćw 5 razy pod rząd. Można, chociaż wiadomo,organizm potrzebuje regeneracji i ten 1 lub 2 dni w tyg można odpocząć. Ważne, żeby byc systematycznym i zdrowo się odżywiać. 3 mam kciuki i powodzenia.;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TABATA - fit sylwetka w 4 minuty?