Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No więc przede wszystkim zdrowe odżywianie: węglowodany, białka, tłuszcze. Bez głodówek i obliczania kalorii.
racjonalne odżywianie : ) Natomiast trening 5 h dziennie, wiem że to strasznie brzmi, ale chce to rozłożyć na 30 min rano, po jakimś czasie poćwiczyć 1h 30 min, wieczorem znowu 1h i 30min, odpoczynek długi i końcowo 1 h 30 min. Czy mogę tym wykończyć swój organizm? Co o tym myślicie?

Odpowiedź brzmi nie nie schudniesz ;] a po pierwszym dniu nie dasz rady nic zrobić przez najbliższe 3 dni.

A wiesz ile białka tłuszczy i węgli?
Bardzo dziecinne masz podejście.
Właśnie to kalorie powinnaś liczyć...


Chcesz schudnąć 7 kg w miesiąc a nawet więcej? Nie jedz nic! Po miesiącu co prawda pewnie umrzesz, no ale zrzucisz kilogramy! będziesz chuda i martwa ;]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-14 18:17 przez Miss-rock.

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Dodam od siebie, że w ciągu tygodnia muszą być co najmniej 2 dni przerwy w ćwiczeniach. Mięśnie muszą mieć czas na regenerację. Bez tego będziesz słaba i to z pewnością nie wpłynie dobrze na Twoje zdrowie.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

jakie tłuszcze, ile białka, jakie proporcje? co wg ciebie znaczy zdrowe odżywianie?Co zamierzasz ćwiczyć i jak?

Dzięki za komentarze :) Przesadziłam pisząc 7 kg :D Wiem ze może to wpłynąć żle na zdrowie, ale czytałam, gdzie ludzie pisali o tym że właśnie dużo chudli nie jedząc ... dla mnie to jest wyniszczenie totalne organizmu.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

jest coś takiego jak superkompensacja. Jeśli ćwiczysz non stop, to nie masz efektu, bo organizm jest non stop zmęczony. Okres wypoczynku do superkompensacji oblicza sie dla każdego osobno, zazwyczaj jest to około 48 godzin, kiedy organizm odpocznie i możesz zacząć z nową siłą nowy tydzień treningowy. może to być wypoczynek aktywny, czyli odnowa biologiczna

Rozumiem, dzięki wszystkim za uzmysłowienie1

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

ja tyle chudne na miesiac. mam dietę, wyeliminowałam wszystkie slodcyze i niezdrowe rzeczy. dodatkowo wspomagam się acetomale, który przyspieszyl moj metabolizm. :)

to do takiego treningu potrzebowałabyś odpowiedniej diety wątpię że to wytrzymasz:)biegaj odstaw tłuste cukry jedz dużo gotowanego po 18 nic nie jedz biegaj dużo plus jakiś trening

7kg owszem, można, ale nie w ten sposób ;) zależy to oczywiście od wagi początkowej, ale 7kg jest osiągalne :) jednak nie możesz sobie narzucić tylu ćwiczeń ! To za dużo. Pomijając, że mięśnie nie będą mieć czasu na odpoczynek, to zwyczajnie ty po pierwszym takim dniu(o ile udałoby ci się rzeczywiście tyle ćwiczyć) kolejnego dnia i jeszcze pewnie przez dwa kolejne będziesz jak z waty :D
głupi pomysł.

Ciekawy artykuł o węglowodanach znalazłam tutaj http://www.smedyczny.pl/weglowodany-co-to-jest/ Nie wiedziałam dotąd, że powinniśmy unikać węglowodanów pochodzących z białej mąki, białego pieczywa, słodyczy i wyrobów cukierniczych oraz innych kalorycznych produktów. Dietę natomiast warto wzbogacić węglowodanami z owoców, warzyw, roślin strączkowych, pełnych zbóż czy naturalnego miodu. Bardzo cenne informacje.

Pozbycie się takiej wagi w tak krótkim czasie jest na zdrowy rozum nie zdrowe. Podobno max 2 kg byłoby optymalne. Jeśli już chcesz wziąć się za siebie to zrób to dla siebie. Rozłóż to w czasie, a się uda. Wszystko co na skróty, przeważnie kończy się nienajlepiej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Puls a ćwiczenia