Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odchudzanko

13 sty 2015 - 21:45:53

Witam wszystkich . Z góry przepraszam o ile taki wątek już istnieje . po prostu nie mogłam nic takiego znaleźć . Najbardziej interesuje mnie to czy w ciągu 5 miesięcy możliwe jest zrzucenie około 12 kg? bardzo mi na tym zalezy . Chcialabym zacząc ćwiczyć z Mel B już na dluższą metę i chciałabym aby ktoś ułożył mi plan treningowy jak i równiez plan posiłków co i o której godzinie jeśc :3 z góry wielkie dzięki serce

odchudzanko

13 sty 2015 - 21:52:29

Idź do dietetyka, komu będzie się chciało układać jadłospis i plan treningowy zupełnie za darmo..

odchudzanko

13 sty 2015 - 22:00:33

lepiej odchudzać sie powoli stopniowo niż drastycznie...

odchudzanko

13 sty 2015 - 22:08:47

Po pierwsze: Zdrowo się odżywiać (mniej słodyczy, nie łączyć białka z węglowodanami, czyli zamiast ziemniaków do chudego mięsa lub ryby: kasza gryczana, jęczmienna lub dziki ryż), dużo warzyw i owoców, na śniadanie musli, granola, smoothie, lub pełnoziarnisty chleb z białym serem i kiełkami. Na internecie znajdziesz mnóstwo inspiracji na zdrowe żywienie, często terapeutyczne i naprawdę smaczne :)

Pić dużo wody i zieloną herbatę (działa oczyszczająco), ale w liściach! Czerwona herbata zmniejsza apetyt.

I ćwiczyć, ćwiczyć! Ja zrzuciłam 6 kg w ciągu miesiąca, dzięki bieganiu. Bieganie szybciej wysmukla, modeluje sylwetkę i bardziej utrwala efekt. A teraz utrzymuję sylwetkę dzięki wspinaczkom, a zimą narty biegowe (styl łyżwą, nie klasykiem). No i trzymanie się zdrowego żywienia :) i zajęcia Body-Art. Zerknij na fitness, zobacz co oferują i znajdź coś dla siebie :) dynamiczne, np. crossfit. a mniej dynamiczne, np. pilates, body-art, joga..

Powodzenia!!!

odchudzanko

13 sty 2015 - 22:40:47

Cytat
nirvanka1408
Idź do dietetyka, komu będzie się chciało układać jadłospis i plan treningowy zupełnie za darmo..

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

odchudzanko

18 lut 2015 - 00:15:16

Ja zaczęłam odchudzać się na Sylwestra już wdzie pażdzierniku. Bo idę na wielki bal gdzie będzie pełno znajomych z liceum!! no i schudłam moi drodzy 15 kg! Mam dietę, dużo się ruszam i biorę ACETOMALE. Możecie poczytać o tym na stronie acetomale. Ogólnie suplement maxymalnie przyspiesza przemianę materii przez co chudnie się szybciej!! :) uwielbiam ten suplement, nie mam ochoty na slodycze, czuję się lekka i nie mam wzdęć ;) w końcu

Ja zaczęłam odchudzać się na Sylwestra już wdzie pażdzierniku. Bo idę na wielki bal gdzie będzie pełno znajomych z liceum!! no i schudłam moi drodzy 15 kg! Mam dietę, dużo się ruszam i biorę ACETOMALE. Możecie poczytać o tym na stronie acetomale. Ogólnie suplement maxymalnie przyspiesza przemianę materii przez co chudnie się szybciej!! :) uwielbiam ten suplement, nie mam ochoty na slodycze, czuję się lekka i nie mam wzdęć ;) w końcu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-18 00:15 przez liliszczecin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurs e- trener fitness