Obecnie rozmawiamy o:

podłoga żywiczna

gorący temat

Treningi i dieta keto

3 minuty temu

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mel B

13 sty 2015 - 12:13:49

Cześć dziewczyny,
czy któraś z Was robiła wyzwanie Mel B przez 30 dni? Jeśli tak to widziałyście po tych ćwiczeniach efekty? Jaką dietę z tym stosowałyście?

Pozdrawiam

mam nadziej ze takiego tematu nie bylo.

Mel B

13 sty 2015 - 12:29:41

Dzisiaj będzie mój piąty dzień z Mel B 30 dniowego wyzwania, dieta MŻ hehe i ciemne pieczywo, 5 posiłków dziennie co 3-4godz, jedzenie do godziny 19 najpóźniej, bez słodyczy i fast-f, przynajmniej litr wody niegazowanej, zielona herbata. Co do efektów szczerze to mam wrażenie, że jestem grubsza niż przed ćwiczeniami, ale waga nie jest najważniejsza a centymetry, zmierz się koniecznie przed. Jestem na etapie zakwasów :D jedynie mam twardszy brzuch i poprawia się moja wytrzymałość na wysiłek ;)

Mel B

13 sty 2015 - 12:45:30

Też robię, jestem na 7 dniu, czekam na efekty :)

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

Mel B

21 sty 2015 - 22:16:58

ja to cwiczylam i dodatkowo wspomagalam sie suplementem acetomale. super efket wmeisiac 6 za mną ;) pozdrawiam

Mel B

21 sty 2015 - 22:44:47

Cytat
liliszczecin
ja to cwiczylam i dodatkowo wspomagalam sie suplementem acetomale. super efket wmeisiac 6 za mną ;) pozdrawiam

ale z jakiej wagi na jaką to 6kg?:)

Mel B

27 sty 2015 - 13:55:24

Ja to robiłam, ale przerzuciłam się na razie na rowerek i bieżnię ,ale efekty po tych ćwiczeniach są naprawdę super. warto!

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Mel B

15 lut 2015 - 10:17:12

Ćwiczyłam z Mel B, ale u mnie słabe były efekty. Dopiero jak dodałam do ćwiczeń dietę jaką zaproponowała mi pani Monika Górzyńska to widzę efekty. Tak mniej więcej 1 kg na tydzień tracę :) i sylwetka o wiele lepiej wygląda. Dieta i ćwiczenia to daje najlepsze efekty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odchudzanko