Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biegamy ! ;)

16 gru 2014 - 18:43:45

Hej biegam już od tygodnia zaczynałam od 15 minut, teraz biegam już 20 ;) starając się podnieść z dnia na dzień poprzeczkę :) biegam by schudnąć :)Biegacie? Macie jakieś efekty ? Dawajcie zdjęcia, piszcie ile biegacie, jaki czas i jaki dystans ;)

Biegamy ! ;)

16 gru 2014 - 18:50:25

ja zaczynałam latem, ale niestety poddałam się i teraz nie mogę wrócić. Latem doszłam do godziny :)

Biegamy ! ;)

16 gru 2014 - 18:52:31

Ja biegałam jak było ciepło, doszłam do 60 minut, potem przestałam, bo wyjechałam na miesiąc z domu, teraz wróciłam, ale nie lubię na mrozie biegać, więc ćwiczę w domu ;)

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

Biegamy ! ;)

16 gru 2014 - 19:20:14

Ja tez ok.tygodnia ale na bieżni magnetycznej z ustawieniem pod górkę. Głównie chodzi mi o poprawę kondycji ,która mi padła po operacji a jak kg zejdą to też się nie pogniewam:)

Biegamy ! ;)

16 gru 2014 - 23:02:00

A po jakim czasie wiedziałyście efekty ? :) stosowałyście jakąś dietę ? ;) wszystkie wskazówki bardzo cenne ;)

Biegamy ! ;)

30 sty 2015 - 18:08:03

ja biegam na biezni elektrycznej :) dziewczyny , wiosna juz niedlugo :)

Biegamy ! ;)

11 lut 2015 - 13:33:20

Bieganie to jedna z lepszych opcji na schudnięcie. Przynajmniej dla mnie, bo lubię biegać. Jeśli chodzi o czasówki, to trzeba pamiętać, że spalanie kalorii rozpoczyna się dopiero po 20 min treningu:)
Ja biegam cały rok i mam lekkie problemy bo dość często łapię przeziębienia. Znalazłam artykuł o bieganiu zimą: http://www.aktywnisportowo.pl/bieganie-zima-jak-sie-nie-przeziebiac/ ale moze macie jakieś sprawdzone sposoby co zrobić żeby się nie przeziębiać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 13:35 przez Sugar25.

Biegamy ! ;)

11 lut 2015 - 14:14:53

dziewczyny dajcie zyć wątkowi , razem razniej :)

Biegamy ! ;)

11 lut 2015 - 15:39:55

Ja chcę zacząc biegać! Nad zalewem w moim miescie, a moim celem jest przebiec na raz 10 km do wakacji :) Dodam, ze obecnie mam zerową kondycje

Biegamy ! ;)

11 lut 2015 - 15:47:08

ja biegam ok 7/9 km ok godzinki zakładam do tego pas neoprenowy na brzuch aby bardziej sie pocił:) oczywiście nie sprintem:)

Biegamy ! ;)

11 lut 2015 - 16:02:48

Cytat
janiaroz
Ja chcę zacząc biegać! Nad zalewem w moim miescie, a moim celem jest przebiec na raz 10 km do wakacji :) Dodam, ze obecnie mam zerową kondycje
10 km , kochana , trzymam kciuki , ale musisz zaczac od teraz i naprawde systematycznie biegac . moze do kwietnia 5 km , a do wakacji rzeczywiscie 10 km sie uda :)

Biegamy ! ;)

11 lut 2015 - 16:27:43

Cytat
Bang_Bang_Bang
Cytat
janiaroz
Ja chcę zacząc biegać! Nad zalewem w moim miescie, a moim celem jest przebiec na raz 10 km do wakacji :) Dodam, ze obecnie mam zerową kondycje
10 km , kochana , trzymam kciuki , ale musisz zaczac od teraz i naprawde systematycznie biegac . moze do kwietnia 5 km , a do wakacji rzeczywiscie 10 km sie uda :)
porywa sie na szaleństwo bez kondycji watpie że tyle da radę:)no ale niech próbuje :)

Biegamy ! ;)

11 lut 2015 - 17:52:02

a jakie buty do biegania polecacie? Jestem na etapie poszukiwań ;)

Biegamy ! ;)

11 lut 2015 - 18:21:24

Cytat
edekzkrainykredek2
Cytat
Bang_Bang_Bang
Cytat
janiaroz
Ja chcę zacząc biegać! Nad zalewem w moim miescie, a moim celem jest przebiec na raz 10 km do wakacji :) Dodam, ze obecnie mam zerową kondycje
10 km , kochana , trzymam kciuki , ale musisz zaczac od teraz i naprawde systematycznie biegac . moze do kwietnia 5 km , a do wakacji rzeczywiscie 10 km sie uda :)
porywa sie na szaleństwo bez kondycji watpie że tyle da radę:)no ale niech próbuje :)
gorzej jak sie złamie w połowie , zawiedzie i zrezygnuje a tego jej nie życzę :(

Biegamy ! ;)

11 lut 2015 - 18:33:10

no i tak może być ale ja wątpię że bez kondycji przebiegnie więcej niż max 4km:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyny potrzebuje waszej pomocy !!!!!!!