Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cwiczenia .. brzuch

01 lis 2014 - 12:01:35

cześć:) od miesiaca cwicze z Chodakowską schudlam 3kg ( jem jak zawsze lecz wyeliminowalam slodycze fast food i niezdrowa zywnosc. widze rozniece w ramionach plecach lecz jest problem z moim brzuchem. rano jest nawet plaski zjem "głupią" kanapke na sniadanie i wygladam jak wieloryb z wielkim brzuchem, jak to widze odechciewa mi sie cwiczyc, bo staram sie mniej jesc lepiej odzywiac i to wwszystko na marne?:( jestem juz zalamana tym brzuchem bym musiala nic nie jesc zeby zostal do wieczora plaski;/
co myslicie o tym :(

cwiczenia .. brzuch

01 lis 2014 - 12:12:58

a ile ważysz i masz wzrostu? nie da się punktowo schudnąć, więc może powoli ci schodzi z brzucha.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-01 11:37 przez justysap17.

cwiczenia .. brzuch

01 lis 2014 - 12:14:47

Wg mnie musisz wyeliminowac przede wszystkim maczne produkty: chleb,makaron itp.
Zobaczysz o ile bedzie lepiej juz po okolo dwoch tygodniach:) Wiem to po sobie.
Poczytaj sobie w necie o tzw. pszenicznym brzuchu. Niestety koniec z kanapeczkami chya ze z zytnim chlebem:)

I przy okazji cwiczen z chodakiem zrób dodatkowo sobie gymbreak sixpack workout:)
Polecam ,u mnie zadziałało



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-01 12:15 przez paulinka18011987.

cwiczenia .. brzuch

01 lis 2014 - 12:20:52

teraz waze 49 156cm

cwiczenia .. brzuch

01 lis 2014 - 12:27:56

proponowałabym poczytać o diecie niskowęglowodanowej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-01 11:45 przez justysap17.

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

cwiczenia .. brzuch

01 lis 2014 - 12:38:02

ja ćwicze od tygodnia. nie tykam bułek i unikam chleba, całkowita rezygnacja ze słodyczy, ćwiczenia codziennie na inne partie ciała, bo zależy mi nie tylko na brzuchu. też interesuje mnie co spala tłuszcz, a co rzeźbi miesnie, ale nie wiem które informacje są prawdziwe :( pomoże ktos?

cwiczenia .. brzuch

03 lis 2014 - 18:03:17

Prawdopodobnie problem tkwi w Twojej diecie, napisz może jakiś przykładowy jadłospis?

cwiczenia .. brzuch

03 lis 2014 - 18:06:02

rob sobie mel b na brzuch albo "8 Min Abs Workout, how to have six pack (HD Version)" na youtube.

cwiczenia .. brzuch

03 lis 2014 - 18:47:23

Z jednej strony mączne produkty mogą szkodzić, ale.... za dużo białka, owoców, ziaren albo otrębów (czyli to co jest zdrowym jedzeniem) także może spowodować taki miks w żołądku, że dostajesz wzdęcia.

cwiczenia .. brzuch

03 lis 2014 - 18:57:19

Co jak co ale.najlepsze ćwiczenie na brzuch to tzw "deska" te ćwiczenie jest skuteczniejsze niż robienie masy brzuszków. Ważne jest by pić dużo wody ok 2l dziennie, odstawić słodycze i jeść regularnie posiłki.. Wiem co mówię bo miałam podobny problem i sama dużo ćwiczę i biegam... Jeśli będziesz regularnie cwiczyla to twój metabolizm tez ulegnie zmianie ale pamiętaj o piciu wody bo jest to bardzo ważna rzeczą.

zweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

cwiczenia .. brzuch

02 mar 2015 - 14:37:30

Jak dla mnie płaski brzuch jest najważniejszy, jestem wielką fanką Chodakowskiej i tylko z nią ćwiczę, moje ulubione ćwiczenia to m.in. skalpel [Moderacja - nieopłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 14:54 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

cwiczenia .. brzuch

02 mar 2015 - 15:04:01

to nie problem jedzenia i diety, tylko słabych mięśni. Powinaś poszukać ćwiczeń na brzuch i zobaczyć, czy za 2 -3 miesiace będzie efekt. Też sie z tym zmagam, bo po ciąży i cesarce mam słabe mięśnie ale jest coraz lepiej.

cwiczenia .. brzuch

02 mar 2015 - 15:11:30

Ja ćwiczę z Mel B, ogólnie na całe ciało, mam wydrukowane 30 dniowe wyzwanie które robię już 3 raz, cwiczenia na brzuch, nogi, pośladki, ramiona, plecy, ABS oraz Cardio - mieszam je każdego dnia wychodzi mi po 50min ćwiczeń do tego z pół godz hula hop i co drugi dzien boczki Tiffaniego. Do tego dieta 1500 kcal (ułatwia mi to program na kom. (MyFitnessPall), nie jem pieczywa, słodyczy, fastF, jem dużo owoców, robię sobie koktajle, zazwyczaj po treningu. Staram się jeść regularnie. Pierwszy miesiąc też się męczyłam, dlatego, że mój organizm musiał się przestawić na te zmiany, mniej jadłam, ćwiczyłam a czułam się jak wieloryb ;)

cwiczenia .. brzuch

21 kwi 2015 - 09:38:40

cwiczenia z gacką są bardzo dobre na brzuch sama cwicze. Jeśli jesz zdrowo i cwiczysz to pewnei schudniesz, a tym brzuchem sie nie przejmuj zniknie sam po jakimś czasie..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

orbiterek-czy taki nie duży daje jakies rezultaty?