Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Buty do biegania biedronka

29 kwi 2014 - 15:50:04

Kochane czy ktoś z was nabył albo widział buty w biedronce do biegania ? Nie mogę ich znaleźć na internecie żeby pokazać, ale kosztują 50zł i są ładne kolory ;) Zastanawiam się tylko czy to nie strata pieniędzy, czy się nadają i szybko nie rozpadną.

Buty do biegania biedronka

29 kwi 2014 - 15:55:11

Ja dzisiaj rzuciłam tylko okiem na szybko, były akurat różowe z białą podeszwą. Całkiem ok wyglądają, podobne do nike free run.

Buty do biegania biedronka

29 kwi 2014 - 15:58:55

Wczoraj widziałam je w gazetce, nawet fajne takie w kolorze neonowego różu... Wiec wybrałam się do biedronki lecz niestety na marne. Buty wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciu, kolor brzydszy i wyglądają jak podróbka reeboka wiec sobie odpuscilam. Szkoda ze okazały się takie tandetne :-\

Buty do biegania biedronka

29 kwi 2014 - 16:00:11

Cytat
Lubie_buty
Wczoraj widziałam je w gazetce, nawet fajne takie w kolorze neonowego różu... Wiec wybrałam się do biedronki lecz niestety na marne. Buty wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciu, kolor brzydszy i wyglądają jak podróbka reeboka wiec sobie odpuscilam. Szkoda ze okazały się takie tandetne :-\
Mi się kolor podoba ;) A czy myślisz, że wykonanie nie jest najgorsze ? Pytam, bo nie znam się za bardzo na tego typu butach ;)

Buty do biegania biedronka

29 kwi 2014 - 16:09:19

Kolor w gazetce tez mi się podobał.
Lecz w rzeczywistości trochę niestety się różni :-(
Tez chciałam je kupić lecz zrezygnowałam. Średnio wyglądają po prostu.
Sadze ze wykonanie nie jest zle.
Jak Ci się podobają to kupuj:-)
Mnie po prostu kolor zdziwił i za bardzo przypominały mi słynne reeboki wiec nie chciałam mieć takich podróbek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 16:12 przez Lubie_buty.

Buty do biegania biedronka

29 kwi 2014 - 16:15:50

ja nie widziałam ale kiedyś oglądałam ranking butów do biegania i wiecie najlepiej jakie wyszły buty z lidla za grosze a nie żadne nike czy adidas czy jakaś markówka za 300zł ale ciężko coś upolować czy w lidlu czy bierdrze od rana ludzie się rzucają i zabierają garściami pewnie u was tez tak jest:)

Buty do biegania biedronka

29 kwi 2014 - 16:18:12

ja mam fajne z Deichmanna :)

Buty do biegania biedronka

29 kwi 2014 - 16:19:36

Cytat
Snuuff
ja mam fajne z Deichmanna :)
właśnie ostatnio widziałam robią na wzór nike:)

Buty do biegania biedronka

29 kwi 2014 - 16:46:01

Cytat
ruda_grazyna007
Kochane czy ktoś z was nabył albo widział buty w biedronce do biegania ? Nie mogę ich znaleźć na internecie żeby pokazać, ale kosztują 50zł i są ładne kolory ;) Zastanawiam się tylko czy to nie strata pieniędzy, czy się nadają i szybko nie rozpadną.
jesli ktos chce zobaczyc to sa na stronie biedronki w gazetce. na zywo nie widzialam, ale kolor na zdjeciu nieladny, myslalam ze beda bardziej neonowe

Buty do biegania biedronka

29 kwi 2014 - 16:58:27

Ja nie liczyłam na jakieś neonowe więc może dlatego mi się podobają ;) Sama nie wiem.
edekzkrainykredek2 u mnie w lidlu można pójść po samym otwarciu i już nic nie dostaniesz ;)

Buty do biegania biedronka

29 kwi 2014 - 17:07:47

kiedys cyztalam ranking utów do biegania i podobno te z biedronki do niczego się nie nadają ;p sa twarte i coś tam jeszcze co źle wpływa na stawy także lepiej zaintwestować w coś lepszego jak mają to byc buty do biegania

Buty do biegania biedronka

29 kwi 2014 - 17:18:43

wczoraj widziłąm, ale znalazłam fajne w tesco za ok. 80 zł
ale za to kupiłam kurtkę w biedrze za 39 zł

Buty do biegania biedronka

20 lut 2015 - 12:55:12

stosunkowo tanie, ale markowe buty to z firmy Asics :) kupiłam ostatnio w promocji tutaj http://www.sk-sport.pl/pol_n_DYSCYPLINY-SPORTOWE_Bieganie-2749.html i muszę przyznać, że dobrze się w nich biega i wyglądają o niebo lepiej niż marketówki. biegam po lesie i asfalcie, dają radę i tu, i tu.

zastanawiam się tylko czy te za 6 stówek, to biegają za kogoś - no bo czym one się w zasadzie mogą różnić? help

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Buty do biegania biedronka

23 cze 2015 - 10:12:54

ja uwielbiam bieganie, nic mnie tak nie uspokaja i nie ładuje energii jak poranny bieg. Biegam ostatnio coraz więcej osób, szkoda, że sporo z nich zapomina o tym jak ważna jest odpowiednia odzież i przede wszystkim obuwie. Ja zaopatruję się na ogół w sieci na newbalancesklep.pl, nie muszę tracić czasu na wycieczki po sklepach a New Balance ma naprawdę dobre buty do biegania

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Buty do biegania biedronka

23 cze 2015 - 10:26:29

Ja mam te z biedronki, kupiłam jak były poprzednio firmy DUNLOP, lekkie i fajne:) nie biegałam jeszcze w nich bo nie mam jak ale do ćwiczeń jak najbardziej ok:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rower Holenderski.