Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Ja tez sie przyłaczam tylko mam troche mniej czasu bo chciałabym schudnąc dokładnie do 30 maja:)

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

ja zaczęłam ćwiczyć biegać i MŻ :P

Dziewczyny!

Jak tam wasze odchudzanie? Coś nas mało, myślałam, że przed wakacjami więcej z nas chce schudnąć ;) Ja muszę się przyznać, że w weekend trochę leniuchowałam, a moje posiłki pozostawiały wiele do życzenia... ale wieczorne zapiekanki z pieczarkami, serem, szyneczką, kukurydzą, szczypiorkiem i sosem czosnkowym... warte grzechu :D:D

Dzisiaj za to wieczorem idę na fitness, czas spalić weekendowe grzechy :D

Ja w ciągu miesiąca zrzuciłam kilka kilo, myślę ze około 4-5 nie wiem dokładnie ile bo akurat nie patrze na wagę tylko zawsze widzę po sobie i po ubraniach ( mieszczę sie w kilka par moich spodni w rozmiarze 36 w które się nie dopinałam ). I zmieniłam rozmiar ubrań z M na S. Nie stosowałam żadnej diety tylko bardzo zmieniłam swój sposób żywienia, ograniczyłam fastfoody które kocham ( pozwalam sobie zjeść fastfooda raz w miesiącu), na słodycze też sobie pozwalam góre raz w tygodniu( no może dwa razy w tyg :) :) Jem mniej ciemnego mięsa, częściej kurczaka, rybki. Ziemniaki wcinam normalnie, ale nie jem w ogóle białego pieczywa. Wcinam dużo zieleninki, i pije sporo wody mineralnej. Dodatkowo tak co 3 dni jak znajdę czas troszkę ćwiczę z mel b (boczki ), i czasem robię połowę treningu ewy chodakowskiej. Jestem straszny leń, ale chciałabym zrzucić jeszcze kilka kilo do maja, jednak nie mam w sobie samozaparcia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-24 09:03 przez luizaa89.

przyłączam się .
ja od około 1,5 tygodnia ćwiczę codziennie 60 minut na orbitreku , ograniczylam jedzenie do 3-4 posiłków dziennie i jak na razie 1,5 kg mi zeszło . codziennie czuję się chudsza , i szczesliwsza :)

moja obecna waga to 53.9 kg wzrost 165 cm , a cel 48-49 kg

Ćwiczenia to zaledwie 30% sukcesu reszta to dieta. Dobra dieta to nowe nawyki żywieniowe, nowy styl życia inne nie mają szans przetrwać na dłuższą metę ;)

Cytat
adrianna1113
przyłączam się .
ja od około 1,5 tygodnia ćwiczę codziennie 60 minut na orbitreku , ograniczylam jedzenie do 3-4 posiłków dziennie i jak na razie 1,5 kg mi zeszło . codziennie czuję się chudsza , i szczesliwsza :)

moja obecna waga to 53.9 kg wzrost 165 cm , a cel 48-49 kg

I właśnie to chyba jest najpiękniejsze, dla mnie każdy kilogram czy centymetr w dół to coraz szerszy uśmiech na twarzy! Czuje się lepiej sama ze sobą i przede wszystkim stałam się bardziejj pewna siebie ;) Żeby osiągnąć taki stan trzeba jednak chudnąć zdrowo - rozsądna dieta i ćwiczenia, głodówki z pewnością przyniosą odwrotny efekt ;)

Cytat
adrianna1113
przyłączam się .
ja od około 1,5 tygodnia ćwiczę codziennie 60 minut na orbitreku , ograniczylam jedzenie do 3-4 posiłków dziennie i jak na razie 1,5 kg mi zeszło . codziennie czuję się chudsza , i szczesliwsza :)

moja obecna waga to 53.9 kg wzrost 165 cm , a cel 48-49 kg
O kurcze to może już wystarczy tego chudnięcia :) chyba jesteś strasznie szczupła. Ja mam ten sam wzrost i ważę obecnie po zrzuceniu kilku kilo 59kg ( i nosze rozmiar 36S, czasem sie wcisne w 34), chce dopić do 55 i wystarczy:) Bo mi głównie chodzi o boczki, nogi mam szczuplutkie ale mam spore boczki

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Ja od 17 stycznia schudłam ok 11 kg. A było to tak : dieta, dieta i jeszcze raz dieta + trochę ćwiczeń z Mell B + mój prawie 7 miesięczny diabełek = sukces!



ps. jest założona grupa na FB (kilka dziewczyn z szafy)

Dziewczyny a może wrzucajcie zdjęcia ciała przed i po oraz krótki opis jak to osiągnełyście takie zdjecia są najbardziej motywujące

Ja też chodze na fitness ale z moja kompanką i jej niechodzenie trochę zaniedbałam... No ale jeszcze tydzień musze dać sobie spokoju bo choroba mnie rozłożyła :-/. Ja chodze na indoor walking,step i body pump tez chcialam isc na body Ball ale jakoś przekonania nie mam ;)
a diety żadnej nie mam. Ograniczam chipsy i słodycze i to mi w zupełności wystarczy.
jakby jakas dziewczyna chciała sie przyłączyć to jestem z lca;)

Dolaczam! Co prawda ja nie chce schudnac tylko troche kondycje wyrobic. Testy sprawnosciowe na studia :-D dwa razy w tygodniu silka, dwa razy po dwa h basen plus bieganie co drugi dzien i w domku jeszcze brzuszki i hantelki. Widze juz poprawe w swojej sylwetce :-D jem zdrowo ale kocham slodycze wiec to moj maly grzeszek :-)

zweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
adrianna1113
przyłączam się .
ja od około 1,5 tygodnia ćwiczę codziennie 60 minut na orbitreku , ograniczylam jedzenie do 3-4 posiłków dziennie i jak na razie 1,5 kg mi zeszło . codziennie czuję się chudsza , i szczesliwsza :)
moja obecna waga to 53.9 kg wzrost 165 cm , a cel 48-49 kg

nie gniewaj się ale dla mnie takie pisanie ze ważysz 53 kg i chcesz schudnąc do 48 to głupota. bo ty się chcesz chyba do anoreksji zbliżyć a nie do pięknego ciała. I żal mi dupe ściska jak to czytam bo ja chociaż te 55 bym chciała miec.

Cytat
VVariat_grzeczny
CHUDZINKI odchodza do LAMUSA!!! RZEKNE PO PROSTACKU JAK PROSTY FACET - "lubie kobiete jak jest ja za co zlapac". Drogie Panie nie katujcie sie, ja rozumiem ciaza, tyleczek za gruby itp. Dla prawdziwego faceta kazda kobieta jest seksi bo trzeba w niej ujrzec cos wiecej niz cialo powabne i zgrabne...


znowu Ty? myślałam, że to forum dla kobiet..

Cytat
adrianna1113
przyłączam się .
ja od około 1,5 tygodnia ćwiczę codziennie 60 minut na orbitreku , ograniczylam jedzenie do 3-4 posiłków dziennie i jak na razie 1,5 kg mi zeszło . codziennie czuję się chudsza , i szczesliwsza :)

moja obecna waga to 53.9 kg wzrost 165 cm , a cel 48-49 kg

Uważaj, zbyt radykalnym odchudzaniem możesz sobie zaszkodzić, ćwiczenia owszem, ale tylko dla wzmocnienia i ujędrnienia sylwetki, nie odchudzaj się już tak radykalnie!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty do biegania nike