Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny!!!

Co wy na to, żeby utworzyć grupę dziewczyn, które chcą schudnąć do wakacji i będą się wspierać nawzajem? Wiadomo że w grupie raźniej! Do wakacji tylko 3 miesiące - to jednocześnie bardzo mało i bardzo dużo czasu! Wpisujcie co jadłyście, co ćwiczyłyście, jakie były wasze grzeszki. Wspierajmy się nawzajem, a kto wie, może w czerwcu podzielimy się zdjęciami naszych efektów?

Ja staram się w miarę regularnie chodzić na siłownię, różnie z tym bywa, ale 2-3 razy w tygodniu zawsze tam jestem :) Teraz zrobiła się cuuuudna pogoda, więc pora odkurzyć rower :):). W codziennej diecie ograniczyłam słodycze i fast-foody (moja słabość!) :D:D

To jak? Próbujemy?

Kurcze ja bym chętnie się dołączyła, ale najlepiej to jak by się jakaś dziewczyna znalazła z mojego miasta, zawsze to lepiej razem chodzić na siłownie, czy biegać. Jedna drugą by motywowała :) Moje koleżanki jakoś nie chcą się wziąć za siebie, a samej ciężko... :)

Jestem za, w styczniu urodziłam drugie dziecko, miałam bardzo duzy brzuch i teraz muszę się go pozbyć, do tego nad nogami też muszę popracowac. Czasu na ćwiczenia prawie brak, ale zamówiłam sobie rowerek mechaniczny i obiecałam sobie, że codziennie, przez pół godziny, będę na nim ćwiczyć. Do tego zero słodyczy, słodzenia kawy czy herbaty. Niestety jem nieregularnie, bo przy dzieciach chwytam się czegoś w wolnej chwili, ale może nie będzie tak źle :)

Ja zaczęłam jako tako od listopada (ćwiczenia, dieta mi nie wychodzi xD) i jest coraz lepiej :). Od marca ćwiczę codziennie godzinę z Jillian Michaels, zaczęłam już regularnie ćwiczyć i chcę sprawdzić, czy po miesiącu coś się zmieni :D. Też sobie założyłam, że do czerwca będę wyglądać tak jak powinnam, mam nadzieję, że się uda!

Mogę się przyłączyć ;) 3 - 4 razy w tygodniu chodzę na fitness ;) Niestety moją słabością jest podjadanie... Kocham jeść!! :D Staram się z tym walczyć ale nie zawsze wychodzi :P fast foodów w sumie nie jadam, może raz na miesiąc dwa. Słodycze to też sporadycznie, jedynie jak mam "spadek cukru" (tak to sobie tłumaczę :D )
Ładna pogoda się zrobiła to chciałabym zacząć jeszcze biegać :)

macia1 wierze Ci ze ciężko jest sie samej wybrać na fitnes czy siłownię, ale to tylko na początku, pózniej już to wchodzi w nawyk. Ja chodzę sama i nie mam z tym żadnego problemu :)

Polecam soki ze świeżych owoców jako zastępstwo za słodycze :D:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-21 12:05 przez karra.

Super! Ma nadzieję, że zbierze się nas jak najwięcej :) Ja dzisiaj planuję iść na siłownię na zajęcia "Body Ball" na 19:00. To zajęcia na piłkach, bardziej na kształtowanie sylwetki niż na spalanie, ale poprzedzone intensywną rozgrzewką :) Baaardzo je lubię i już nie mogę się doczekać aż się poruszam trochę! Pracę mam siedzącą, więc po 8h spędzonych przy biurku przed komputerem wspaniale jest rozruszać trochę zastane kości :D

Cytat
karra
macia1 wierze Ci ze ciężko jest sie samej wybrać na fitnes czy siłownię, ale to tylko na początku, pózniej już to wchodzi w nawyk. Ja chodzę sama i nie mam z tym żadnego problemu :)

Zapewne masz rację, dużo osób tak mówi, że najgorzej jest zacząć. Problemy z tarczycą tak mnie załatwiły, ale już mam ustabilizowane hormony także mogę zaczynać.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 2/5

CHUDZINKI odchodza do LAMUSA!!! RZEKNE PO PROSTACKU JAK PROSTY FACET - "lubie kobiete jak jest ja za co zlapac". Drogie Panie nie katujcie sie, ja rozumiem ciaza, tyleczek za gruby itp. Dla prawdziwego faceta kazda kobieta jest seksi bo trzeba w niej ujrzec cos wiecej niz cialo powabne i zgrabne...

grysik - też uwielbiam chodzić na zajęcia Body Ball :D szczerze wszystkim polecam :)Również mam prace przed komputerem więc takie zajęcia ruchowe są idealne :D

Ja dzisiaj sprzatam, myję okna, a wieczorem wróci mąż, więc trochę kalorii się spali :P

Cytat
VVariat_grzeczny
CHUDZINKI odchodza do LAMUSA!!! RZEKNE PO PROSTACKU JAK PROSTY FACET - "lubie kobiete jak jest ja za co zlapac". Drogie Panie nie katujcie sie, ja rozumiem ciaza, tyleczek za gruby itp. Dla prawdziwego faceta kazda kobieta jest seksi bo trzeba w niej ujrzec cos wiecej niz cialo powabne i zgrabne...

Tutaj Cię jeszcze nie było...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-21 12:23 przez SexiMama.

Właśnie z aktywnością ruchową to jest tak, że najtrudniej zacząć - później już wchodzi w nawyk i źle się człowiek czuje bez ruchu :)

Gorzej z podjadaniem... :D Ale ostatnio wypróbowałam przepis na super ciasteczka, a jakiegoś bloga tylko już nie pamiętam jakiego... :/ Ale w każdym razie:D

Mieszamy płatki owsiane (najlepiej błyskawiczne, lepiej się kleją) z różnymi bakaliami, orzechami - wedle uznania. Dodajemy do tego rozgniecionego banana, mieszamy i z powstałej masy kleimy kuleczki, wkładamy do piekarnika i zapiekamy w 180 stopniach przez 15 minut, do zarumienienia. Gwarantuję, że są pyszne i bardzo, bardzo zdrowe :)

JA się dołańczam ( Wrocław ) jeśli by się znalazła dziewczyna z którą można by pobiegać itp , było by ok

Ja chetnie pobiegam z kims z Poznania ale godziny raczej wieczorne :)

Ja też bym się chętnie dołączyła :) Już w sumie od grudnia coś tam zaczęłam zmieniać w swoim stylu życia, zdrowsze jedzenie, więcej ruchu itp ;)) Ćwiczę trochę z Chodakowską i Mel B - uwielbiam jej ćwiczenia na pośladki :D

Dzisiaj wrócę z pracy i chyba wybiorę się na rower, pogoda jest przepiękna!!!

Poznań, również chętnie się przyłącze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty do biegania nike