Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cellulit !

09 kwi 2014 - 14:07:33

w zwalczaniu cellulitu konieczne jest opracowanie kilku kroków, a wybranie tylko jednej metody. Ja np. dbam o zdrową diete i regularne posiłki, staram się ruszać, wmasowuję w siebie kremy i przed latem sobie wykupuję jakiś zabieg u kosmetyczki. W tym roku wybieram się na zabieg pompą antycellulitową do Abacosun u mnie w Rumii, już nie mogę się doczekać lata! :)

Cellulit !

24 kwi 2014 - 11:48:15

Nie slyszałam o tym że mezoterapia pomaga na cellulit raczej że stosowana jest na twarz,szyję,dekolt w celu regeneracji skóry.Jeżeli chodzi o zabiegi na pozbycie się cellulitu to słyszałam o Liposhock, Icoone.Moja znajoma poddała się takim zabiegom w Centrum Elite.Z tego co wiem to oni tam stosują różne metody zwalczania cellulitu.

Cellulit !

05 maj 2014 - 10:51:30

Ćwiczenia regularne. Mycie miejsc z celulitem szorstkimi rękawiczkami i prysznice na zmianę - ciepłe zimne - 2 miesiące i nie poznaję moich ud i pupy ;)

Cellulit !

07 maj 2014 - 16:26:06

Ja jakiś czas temu wybrałam się na zabieg dermomasażerem - taki masaż podciśnieniowy. Bardzo fajny, przyjemny, bezbolesny zabieg, nawet odprężający. I przyznaję, że efekty są widoczne. Jestem po 3 masażu.
Chodzę do derma clinic w Częstochowie - polecam.

Cellulit !

07 maj 2014 - 16:35:50

polecam zabieg przy użyciu BAŃKI CHIŃSKIEJ =)
tanie i jak najbardziej skuteczne.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Cellulit !

27 sie 2014 - 14:11:38

dobry zabieg na pewno jest rozwiązaniem problemu, ja też mam bardzo duży cellulit więc zdecydowałam się na udział w tym konkursie <moderacja> na bank to jest trudny przypadek. Mam nadzieję, że uda mi się wygrać i pozbędę się kłopotu raz na zawsze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-19 16:05 przez moderator.

Cellulit !

27 sie 2014 - 14:19:10

2 łyżeczki kakao
4 -II- cynamonu
4 -II- imbiru (mielonego)
trochę oliwki dla dzieci lub oliwy z oliwek
pare kropelek spirytusu

Robisz z tego papkę, smarujesz uda, owijasz folią spożywczą i fru pod kocyk na godzinkę lub dwie - systematyczność i cierpliwość czynią cuda.

Cellulit !

29 sie 2014 - 18:10:32

U mnie cellulit zmniejszył się dopiero po zabiegach z mezoterapii <moderacja> Ceny podobne są to kosztów jakie trzeba ponieść na zakup kosmetyków usuwających pomarańczową skórkę. Działa bardzo skutecznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-19 16:05 przez moderator.

Cellulit !

05 paź 2014 - 15:16:10

no tak zabiegi na pewno są pomocne w tym, żeby się cellulitu pozbyć, ja byłam w Studio Laser i bardzo jestem z efektów zadowolona.

Cellulit !

31 paź 2014 - 15:33:41

Z czystym sumieniem mogę polecić Detocell. Stosowałam tak jak należy, przez trzy miesiące i efekt jest suuuper. dodatkowo fejsie na detocell academy jest mnoooostwo porad jak się pozbyć tego paskudztwa ;)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Cellulit !

25 lut 2016 - 11:01:18

Polecam zabiegi Redustim, to kombinezon wyszczuplający. U mnie w Krakowie można je zrobić np. w Vici Clinic. Po serii 12 zabiegów efekty są naprawdę niesamowite. No i nie ma efektu jojo :)

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Cellulit !

07 mar 2016 - 15:05:57

Nie wiem czy same ćwiczenia coś tutaj dadza. Czytałam na jednej ze stron z jakiś nawyków żywieniowych powinno się zrezygnować . Pytanie też jaką pupę chcesz osiągnąc bo to zalezy wtedy od diety. ja korzystałam z <moderacja> takiej tabeli kalorii , ponieważ chcę uzyskać taką hiszpańską pupę a do tego troszkę trzeba przytyc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-19 16:07 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Cellulit !

22 mar 2016 - 10:01:04

Dołączam się do poleceń Redustimu w krakowskiej Vici Clinic. Bardzo przyjemne zabiegi polegające na wyszczuplaniu całego ciała. Ja po serii dwunastu zabiegów mam 10 cm w pasie mniej. Obecnie przy zakupie całej serii 12 zabiegów dostajemy 20% rabatu :)

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Cellulit !

02 sty 2024 - 11:21:33

na cellulit podstawa to ruch (ja polecam taniec https://www.spot66.pl/category/blog/ ) oraz picie duzej ilosci wody :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Instagram