Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 16:06:23

Cześć dziewczyny:)
planuję zacząć przygodę z hula hop w związku z tym prosiłabym was o doradzenie jaki hula hop kupić? Zależy mi żeby dawało efekty i już wyczytałam że te zwykłe dziecięce odpadają. Tych z masażerami, kulkami, sznurkami itp jest tyle na all że nie wiadomo które wybrać..Oczywiście najlepiej jakby było to koło które powoduje jak najmniejsze siniaki, gdyż chodzę regularnie na basen i nie chciałabym by były one tak widoczne:)
Napiszcie jakie macie hula hop i najlepiej jakbyście wkleiły zdjęcia/linki allegro do tych które polecacie kupić:)
A i jak ktoś poleca jakiś zestaw z ćwiczeniami na hula hop to też nie pogardzę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-13 16:07 przez joangreen.

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 16:12:50

ciężkie i duże. Kulki (masażery) poza siniakami nie robią nic, najlepsze są więc HH sportowe

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 16:13:27

Również chętnie się dowiem! :)

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 16:18:06

najlepsze są te z masażerami.. siniaki będą, ale nie długo.
a jeśli chodzisz na basen w stroju dwuczęściowym/bikini to jestem w szoku ;o

zweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 1/5

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 16:25:02

Najlepsze są sportowe tak jak napisała koleżanka wyżej. Te z masażami to pic na wodę jedynie krzywdę można sobie zrobic.

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 16:35:42

A jak dokładnie wyglądają te sportowe?:)

Slyth oczywiście, że chodzę w jednoczęściowym ale zauważ że są stroje wysoko wycięte no i też trzeba się jakoś przebrać a już po samym ściągnięciu koszulki będą widoczne te siniaki jak podejrzewam..

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 16:51:38

Cytat
Slyth
najlepsze są te z masażerami.. siniaki będą, ale nie długo.
a jeśli chodzisz na basen w stroju dwuczęściowym/bikini to jestem w szoku ;o


a to na basen nie wolno chodzić w stroju dwuczęściowym? pierwsze słysze i jestem w szoku.... :O

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 19:10:19

Polecam hula hop sportowe. na allegro jest dziewczyna która robi bardzo porządne hula dopasowane do twojego wzrostu. i cieżar możesz sobie sama wybrac. wiem bo sama kupowałam dwa jedno 1g drugie 2g. i na poczatek polecam kupic 0,700-1kg. bez zadnych wypustek. bardzo polecam schudłam na hula ponad 12cm! tylko pamietaj musisz cwiczyc codziennie i krecic w obie strony. ja cwiczyłam 20 min w prawo i 20 min w lewo. ewekty jak dla mnie super!!!

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 19:12:42

Cytat
aaw1
Polecam hula hop sportowe. na allegro jest dziewczyna która robi bardzo porządne hula dopasowane do twojego wzrostu. i cieżar możesz sobie sama wybrac. wiem bo sama kupowałam dwa jedno 1g drugie 2g. i na poczatek polecam kupic 0,700-1kg. bez zadnych wypustek. bardzo polecam schudłam na hula ponad 12cm! tylko pamietaj musisz cwiczyc codziennie i krecic w obie strony. ja cwiczyłam 20 min w prawo i 20 min w lewo. ewekty jak dla mnie super!!!
ja probowalam krecic hula ale wiecej sie naschylalam jak nakrecilam :( ja nie wiem jak Wy to robicie ze krecicie :P

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 19:21:33

Cytat
braks85
Cytat
aaw1
Polecam hula hop sportowe. na allegro jest dziewczyna która robi bardzo porządne hula dopasowane do twojego wzrostu. i cieżar możesz sobie sama wybrac. wiem bo sama kupowałam dwa jedno 1g drugie 2g. i na poczatek polecam kupic 0,700-1kg. bez zadnych wypustek. bardzo polecam schudłam na hula ponad 12cm! tylko pamietaj musisz cwiczyc codziennie i krecic w obie strony. ja cwiczyłam 20 min w prawo i 20 min w lewo. ewekty jak dla mnie super!!!
ja probowalam krecic hula ale wiecej sie naschylalam jak nakrecilam :( ja nie wiem jak Wy to robicie ze krecicie :P

Mnie też strasznie cieżko było nauczyć sie krecić dłużej niż kilka sekund. Ale uparłam się i uczyłam sie chyba 2 tyg w dzien w dzien po 20 min i udało mi sie. przyszedl czas ze kreciłam po 5min-10min i mi spadało ale zawsze to coś niż kilka sekund. po miesiącu nauczyłam się i już mi nie spadało. a ile się przy tej nauce namęczyłam hehhe mokra byłam i wycieńczenia i z nerwów więc zawsze jakiś trening był:) a tak jak pisałam koncowy efekt -12cm w biodrach:)

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 19:22:24

Cytat
braks85
Cytat
aaw1
Polecam hula hop sportowe. na allegro jest dziewczyna która robi bardzo porządne hula dopasowane do twojego wzrostu. i cieżar możesz sobie sama wybrac. wiem bo sama kupowałam dwa jedno 1g drugie 2g. i na poczatek polecam kupic 0,700-1kg. bez zadnych wypustek. bardzo polecam schudłam na hula ponad 12cm! tylko pamietaj musisz cwiczyc codziennie i krecic w obie strony. ja cwiczyłam 20 min w prawo i 20 min w lewo. ewekty jak dla mnie super!!!
ja probowalam krecic hula ale wiecej sie naschylalam jak nakrecilam :( ja nie wiem jak Wy to robicie ze krecicie :P



To ja ci powiem zmien hulahop :) ja krecilam od córki i cały czas spadał, zero wysiłku, pózniej wypróbowalam od koleżanki, jej robił na zamówienie kolega. Jak zaczęłam kręcić to nie mogłam skończyć :D ( ten hulahop jest ciężki i bez wypustek itd )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-13 19:23 przez studentkai.

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 19:44:25

aww1 12cm?! wow gratki! a od jak dawna kręcisz?i sama się uczyłaś czy na podstawie jakiś filmików?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-13 19:52 przez joangreen.

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 19:50:44

Cytat
joangreen
aww1 a od jak dawna kręcisz?i sama się uczyłaś czy na podstawie jakiś filmików?:)
uczyłam się jakiś miesiąc tak zeby mi nie spadało wogóle. uczyłam się sama bo filmini mi średnio pomogły. poprostu metodą prób i błędów. a 12cm zrzucałam ok poł roku.
zaczynałam od zera. nie umiałam wogóle kecić. ale takim ciężkim jest dużo łatwiej niż lekkim. im cięższe tym łatwiej, ale tak jak pisąłam na początek to tak 0,700 do 1kg max. mam też 2 kg ale już jest mega cięzkie i napewno nie do cwiczen na poczatku i na schudnięcie. raczej na podtrzymanie efektów lub zeby troszkę sobie urozmaicic zeby ciało nie przyzwyczaiło sie do tej samej wagi hula-hop.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-13 19:53 przez aaw1.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 20:54:03

Cytat
ewela19899
Cytat
Slyth
najlepsze są te z masażerami.. siniaki będą, ale nie długo.
a jeśli chodzisz na basen w stroju dwuczęściowym/bikini to jestem w szoku ;o


a to na basen nie wolno chodzić w stroju dwuczęściowym? pierwsze słysze i jestem w szoku.... :O
bardziej chodzi mi o to, że jest niewygodnie i niepraktycznie. nikt mi nie wmówi, że zapieprza kraulem w bikini. albo skacze w dwuczęściowym.

HULA HOP jakie wybrać?

13 sty 2014 - 21:51:40

Ja mam kulkowe trojrzedowe i jest super, ma ok 3kg. Z poczatku byl to dla mnie szok i oczywiscie wystepowaly siniaki, ale teraz krecac w ogole nie czuje ze mam cos w talii. Waze 58 kg. Moze wez sobie na poczatek kilogramowe? Aww mam pytanie. Bo zazwyczaj dziewczyny pisza, ze stracily w biodrach. Krecisz to na pupie czy jak? Bo w ten sposob nigdy mi sie nie udaje mimo ze hula hop uzywam od dawna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fitness-kto chętny?