Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie dziewczynki!!! założyłam wątek bo chciałam dowiedziec sie pewnych opini na temat tego czy centymetr krawiecki moze sie rozciagnąć??? bo przydazylo mi sie cos takiego ze zaczelam cwiczyc i odchudzac sie i miwrze sie co jakis czas i chcialam ostatnio kupic sobie stanik sportowy i pani mnie pyta ile mam pod biustem, to mowie ze 80cm a ona że zmierzy mnie ze nie wierzy ze az tyle i rzeczywiscie zmierzyła i wyszło ze mam 70cm pod biustem i to w ubraniu!!! i sprawdzilam to przymierzajac stanik o obwodzie 75 i byl za luźny. Jestem zaskoczona... Proszę o wypowiedzi na temat tego czy wam tez cos takiego sie przydażyło??? i czy tak może byc z tym centymetrem czy moze ona miala jakis inny do mierzenia ciała???

Mi się wydaje, że może się rozciągnąć, bo jednak to takie tworzywo dość elastyczne, jeśli Twój centymetr ma już swoje lata to radzę kupić nowy, niewielki wydatek a będziesz spokojniejsza :)

miare obrócilas i zamiast od 1 w góre mierzyć to mierzyłaś od 150 w dól dlatego zatrzymalo sie na 80cm <150cm -70=80>

kurcze to chyba ta pani źle mierzyła bo ja mierzylam wlasnie od 1 , chyba że źle jakos mierze...

Dużo zależy, czy się mocniej, czy słabiej ściśnie podczas mierzenia - dlatego mierzenie centymetrem to mało wiarygodna metoda...

Nawet gdyby się rozciągnął to pokazałby Ci mniej a nie więcej. Więcej to by Ci mógł pokazać jakby się skurczył :/

Są dwie opcje, albo odwróciłaś miarę i mierzyłaś nie od tego końca lub jest dwustronna, albo źle ty się mierzyłaś- tj za wysoko. Mierzy się około 2 cm od zgięcia dolnego piersi, czyli tak jak powinien układać się stanik(tył nie wysoko).
Jeśli miara rozciągła by się(ale to niemożliwe, bo produkują je tak by się nie rozciągały) to dałoby ci mniejszy wynik niż masz rzeczywiście, ale na pewno nie więcej:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-30 11:11 przez askasu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skrzywienie kręgosłupa.