Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

23 minut temu

motywacja na diecie

58 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:07:36

Witajcie. Mam tendencję do garbienia się. Chcę kupić sobie prostotrzymacz żeby wyrobić nawyk prostego trzymania się. Czy któraś z was miała i może się wypowiedzieć, który byłby lepszy? Mieszkam na wsi, nie mam niestety możliwości chodzenia na basen.



Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:09:42

też chętnie się dowiem

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:11:26

jak byłam mała to miałam tego całego "pajączka " ale nic to nie dało .
poprawnej postawy nauczyłam sie na treningach , gdzie mój instruktor wkładał mi deszke za bluzke żebym sie nie garbiła :P

btw. ten pierwszy wyglada tak jakos bardziej poprawnie działająco bo ten 2 to taki jakis dziwny. ale niestety takiego czegos nie miałam

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:13:00

musisz wzmocnić mięśnie żeby sie nie garbić. Lepiej znajdź sobie ćwiczenia i ćwicz regularnie. Kiedyś miałam takie cudenio i po roku noszenia nie było efektu. Na szczęście trafiłam do dobrego ortopedy, który poradził mi ćwiczenia.

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:13:31

ten drugi to jest pas barkowy prostujący. Właśnie też mi się wydaje, że pierwszy wygląda "bardziej fachowo", ale nie zawsze to, co lepiej wygląda jest rzeczywiście lepsze :/

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:14:39

ooo, też się chętnie dowiem, a gdzie takie coś można zakupić?
ja na basen nie chodzę, bo nie umiem pływać, aż wstyd :)

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:16:36

Może lepiej jakieś ćwiczenia a nie iść na łatwizne?? Sama zaczełam ostatnioo ćwiczyć bo mam krzywy kręgosłup, znajdziesz nawet w internecie mnóstwo ćwiczeń na garbienie sie

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:17:03

Cytat
believeme
ooo, też się chętnie dowiem, a gdzie takie coś można zakupić?
ja na basen nie chodzę, bo nie umiem pływać, aż wstyd :)
na allegro, w sklepach ortopedycznych. Tylko zastanawiam się czy warto. O ćwiczeniach wiem, tylko znam siebie i wiem że w domu poćwiczę 3-4 dni i potem nie będzie mi się chciało, a bo to zmęczona jestem, a to gdzieś wychodzę. A w mojej okolicy blisko nie ma żadnych fajnych zajęć żeby wyrobić sobie nawyk prostego trzymania się. Nawet o zwykłą siłownię ciężko. NIe ma jak wieś:D

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:18:42

Ja również jestem ze wsi. Ale zmotywowałam się i zaczełam sama ćwiczyć w domu na kregosłup i już widzę efekty

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:21:05

Cytat
luskaa13b
Ja również jestem ze wsi. Ale zmotywowałam się i zaczełam sama ćwiczyć w domu na kregosłup i już widzę efekty

a można wiedzieć jakie to ćwiczenia?

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:22:07

też mam ten problem

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:24:28

różne robie ćwiczenia , w internecie jest pełno większośc z tych ćwiczen kiedyś tez zalecił mi robić lekarz, ćwicze około 2 miesąće i ból kręgosłupa ustał. I w ogóle czuje że działa

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:25:23

mi babcia kupila to cos :) i bylo na mnie za duze ... nie wiem jak jest teraz z rozmiarami ale wtedy byly tylko od 36 ja nosze 34 i aby wyrzucenie kasy w bloto a moja kochana babcia tez nie slucha ze cos jest na mnie za duzo albo bedzie za duze

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:30:42

chyba faktycznie zamiast tego warto poswięcić 30min dziennie na cwiczenia miesni grzbietu pleców. wiem ze to się łatwo mowi mam ten sam problem. ale wiem zepo treningu tanca na ktory chodziłam raz wtyg bardziej sie trzymałam prosto :)

Sposób na garbienie się

24 wrz 2013 - 11:36:34

Ale jak to działa, jak będę ćwiczyć mięśnie grzbietu to odruchowo będę trzymała się prosto?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mel B- pośladki