Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z pływaniem

11 sie 2013 - 18:40:50

Dziewczyny, może mój problem jest dziwny, ale strasznie mnie wkurzył. Jako dziecko, potem nastolatka umiałam pływać, ba! wymiatałam w tej dziedzinie. Bardzo długi czas nie byłam na basenie(lata). Poszłam kilka dni temu, rzuciłam się pewnie na wodę i ciap...na dno... Bardzo się zdziwiłam bo byłam w tym dobra. Czy, któraś z Was tak miała? Myślałam, że tego się nie zapomina-uczysz się i umiesz na całe życie. Zawsze leżałam na wodzie jak ponton, a teraz tonę jak kamień.Czy według Was po takim czasie traci się umiejętność i można zaczynać naukę od nowa?

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

problem z pływaniem

11 sie 2013 - 18:44:24

ja np kiedyś pięknie jeździłam na łyżwach. a teraz niczym drżąca osika nie potrafię zrobić kroczku. dlatego zaczęłam od nowa, ale co nieco ogarniam. dasz radę, ale musisz próbować!

problem z pływaniem

11 sie 2013 - 18:45:37

No właśnie jakbym pierwszy raz weszła. Tak dobrze pływałam, a teraz nie umiałam się położyć na wodę. Strasznie mnie to wkurzyło.

problem z pływaniem

11 sie 2013 - 18:47:12

Ale jak "toniesz jak kamień"? Nawet leżąc?
Widać musisz zacząć od podstaw, zdarza się.

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

problem z pływaniem

11 sie 2013 - 18:47:29

Kiedyś (w podstawówce) śmigałam przez cały basen, a teraz jako tako mi to idzie.

problem z pływaniem

11 sie 2013 - 18:50:57

oj ja nie pływałam dwa lata i jak weszłam do wody to nie było problemu, moj kolega kiedyś jeździł na rolkach i po 5 latach jak nałożył je to śmigał jak zawodowiec z kolei koleżanka ktora miała podobnie długo nie jeździłą nie otrafiłą przejść nawet metra w nich zatem zdarza się :)

problem z pływaniem

11 sie 2013 - 18:53:10

Chyba powinnam zacząć od nowa...

problem z pływaniem

11 sie 2013 - 18:53:45

Cytat
asik6
No właśnie jakbym pierwszy raz weszła. Tak dobrze pływałam, a teraz nie umiałam się położyć na wodę. Strasznie mnie to wkurzyło.
Podzielam twój smutek, tez wymiatałam na basenie mając 12 lat, rok temu pojechałam na basen i niespodzianka-zapomniałam jak się pływa ;_;

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty do biegania