Szukam odpowiednich butów do ćwiczeń aerobowych, fitness.

te, których zdjęcia wrzuciłam nadają się do tego?
1. Nike free run
2. Air max thea

jak nie, to proszę o porady, nazwę odpowiednich butów (ewentualnie też ich zdjęcie).

a Wy w jakich butach ćwiczycie ???

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-10 16:39 przez Anita__91.

Ważne są poprawnie wykonywane ćwiczenia, nie buty ;) Ćwicze w zwykłych pumkach :D

Ja ćwiczę w Reebok Traintone. Ale to są dosyć specyficzne buty. Mają w podeszwie poduszeczki wypełnione powietrzem, aby podczas ćwiczeń lepiej pracowały mięśnie łydek, ud i pośladków. Jednak dosyć ciężko w nich utrzymać równowagę, przez co wykonywanie niektórych ćwiczeń sprawia mi sporą trudność... Wiem, że właśnie o to chodzi, ale to są chyba buty dla osób bardziej skoordynowanych niż ja ;)

Ja zamówiłam z all te pierwsze tylko w kolorze różowym :) Czekam na nie :)

Cytat
Evans18
Ważne są poprawnie wykonywane ćwiczenia, nie buty ;) Ćwicze w zwykłych pumkach :D

odpowiednie buty są równie ważne jak poprawnie wykonywane ćwiczenia :)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Ja ćwiczę w reebokach easytone. Są rewelacyjne moim zdaniem i dość tanie - tak za 130 zł już można kupić.

1 :) Ja osobiście ćwiczę w reebokach.

Cytat
Evans18

Cytat
Anita__91

Moim zdaniem odpowiednie to wygodne, w dobrym rozmiarze i trzymające kostkę. Jakoś ćwiczę w zwykłych pumach i efekty są ;)

nike free run, sama mam takie, nawet kolory ze zdjęcia i są mega mega wygodne! :)

ja mam nike dart 9, spisują się świetnie i przy ćwiczeniach i przy bieganiu. Niesamowicie wygodne i lekkie, polecam :)

Cytat
Evans18
Cytat
Anita__91

Moim zdaniem odpowiednie to wygodne, w dobrym rozmiarze i trzymające kostkę. Jakoś ćwiczę w zwykłych pumach i efekty są ;)

efekty będą nawet jak będziesz ćwiczyła boso ;P nie o tu chodzi ;) ja pytam dla własnego bezpieczeństwa, bo wiem, że odpowiednie obuwie sportowe jest bardzo ważne :) nie wyobrażam sobie ćwiczyć np. w zwykłych halówkach ;) wygodne i w dobrym rozmiarze to jest oczywiste :))

Reebok Easytone

Ja ćwiczę w tych samych nike free run i są świetne, do biegania również.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

problem z pływaniem