Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

2 minuty temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 08:33:34

Hej dziewczyny! może któraś miała podobnie... Jestem bardzo rozczarowana jak tylko stanę na wagę... Od początku :) Ważyłam 48 kg i zaczęłam brać tabletki anty. Źle się po nich czułam do tego ciągłe krwawienia... odstawiłam. Niestety zostało mi po nich 5 dodatkowych kg :( Staję na wagę a tam ciągle te 53 kg :( Od miesiąca ćwiczyłam regularnie 3 dni w tyg po 45 min, w tym tyg dołożyłam bieganie, więc ćwiczę codziennie! A waga ani drgnie :( nie jest to wina diety, bo ją trzymam.. Nie wiem już kompletnie co robić :(

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 08:39:06

A mierzylas sie?

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 08:40:35

nie, i trochę żałuję.. ale raczej nic się nie zmieniło, bo ciuchy noszę te same, a nie są luźniejsze..

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 08:41:16

kilogramy zafundowane przez hormony ciężko zbić
a może to jednak mięśnie

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 08:46:08

A co i jak cwiczysz oprocz biegow (ktore umiesniaja nogi bardzo)? Stosujesz diete?

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 08:46:44

Hej! Po pierwsze miesiąc to bardzo krótki okres czasu, jeżeli chodzi o jakieś szczególne efekty ćwiczeń. Być może jest tak, że gubisz tkankę tłuszczową i to się = wzrostowi tkanki mięśniowej, dlatego nie gubisz kilogramów. Mój wniosek płynie z własnego przykładu, chodzę na siłownie od 2,5 m-c i robiłam sobie analizę składu ciała i od pierwszego do drugiego pomiaru, jeżeli chodzi o tkankę tłuszczową to zgubiłam 3 kg, tym samym wzmocniłam i zbudowałam tkankę mięśniowa a z wagi zgubiłam 1 kg. Nie łam się i ćwicz dalej.Jeżeli chcesz schudnąć to pamiętaj o regularnej, zbilansowanej diecie. Polecałabym Ci zapisać się na siłownie lub fitness, tam będziesz miała okazję porozmawiać z trenerem, który podpowie Ci coś odpowiedniego dla Ciebie, bo naprawdę wszystko jest bardzo ważne, nawet czas poświęcany na bieg i jego tempo. Nie łam się, najważniejsze, że walczysz!!!:D
http://lula.pl/lula/1,95647,8643773,Ciekawostka_urodowa___ile_musisz_spalic_kalorii__by.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-26 08:51 przez pati9116.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 08:53:16

niestety u mnie nie ma siłowni :( dlatego ćwiczę sama w domu :)
założyłam wątek, bo może jakaś dziewczyna ma podobnie.. ja nigdy nie miałam takich problemów :) poćwiczyłam trochę i waga w dół :) a teraz nic :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-26 08:54 przez ciasteczko12.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 08:55:27

zależy od ćwiczeń. Widocznie za mało ćwiczysz, albo źle. Żeby schudnąć trzeba się porządnie napocić

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 08:57:07

pocę się pocę :) jak skończę wyglądam jakbym się przed chwilą kąpała :) tylko że w ubraniach :)

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 08:58:32

Moja koleżanka strasznie chwali sobie ćwiczenia z Ewa Chodakowską i Mel B, bez problemu znajdziesz na YouTube. Podobno strasznie ciężkie, ale są naprawdę efekty, pierwszy raz widziałam tak ładnie umięśniony brzuszek jak u znajomej po tych zabiegach:D Nawet jeżeli jest tak jak mówię i przez ćwiczenia wzmacniasz tkankę mięśniową i dalej będziesz ćwiczyła i zaczniesz widzieć efekty swojej pracy, ładny brzuszek, nogi itp, do tego na pewno ze 2kg zgubisz to uwierz mi reszta z tych 5kg nie będzie Cię raziła:D

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 08:59:16

TEŻ MAM KOLEŻANKĘ CO CAŁE ŻYCIE NA DIECIE I GIMNASTYCE, A CORAZ GRUBSZA JEST. o.o TYLKO, ŻE ONA ŚCIEMNIA O ZDROWYM TRYBIE ŻYCIA.
NIE WIEM OD CZEGO TO ZALEŻY.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 09:03:11

Ewa Chodakowską i Mel B to ja właśnie ćwiczę :) i teraz jeszcze biegam 30 min a jak wracam to jeszcze ćwiczenia na brzuch i ramiona czyli jakoś 45-50 min :) i nic no kurde nic !!!!

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 09:05:51

Ja przez pierwszy miesiąc codziennych ćwiczeń nic nie schudłam, ruszyło dopiero w drugi, miesiącu. Teraz 3 razy w tygodniu ćwiczę ale dla podtrzymania efektów, do schudnięcia to za mało

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 09:07:44

mam dokładnie tak samo, ale to raczej od leków na astmę. dopiero ścisła dieta 1200 kcal oraz basen mi dużo dały. ale nie wiem, ile ważę, bo zawsze się miarką mierzę ;)

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

ćwiczę a nie mogę schudnąć :(

26 lip 2013 - 09:10:24

chyba wezmę z Ciebie przykład i też się zmierzę :) zapiszę w notesiku i zobaczę za 2 tyg :)
a może to kwestia tabsów? niby odstawiłam...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-26 09:11 przez ciasteczko12.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co ze mną nie tak