Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

45 minut temu

sprawdzony stomatolog

48 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:37:06

Ćwiczę, codziennie lub co drugi dzień, zależy :) Ćwiczenia nie są jakieś strasznie wyczerpujące, ale jeśli wykonuje się je poprawnie i zaangażowaniem to czuć każdy mięsień ;) Składam sobie pięć/sześć jej zestawów 10 minutowych, także wychodzi mi z małą rozgrzewką ok. godzinka treningu ;)

Ja polecam. Ciałko nie to co kilka msc temu! ;)

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:39:49

ja właśnie przed chwilą ćwiczyłam:) są rewelacyjne, ja ćwicze codziennie bo to w sumie tylko 10 min i efekty rzeczywiscie widać. Pierwsze kilka razy jest ciężkie bo sa skórcze szczególnie przy pierwszych 2 ćw. ale po paru dniach miną, powodzenia:)

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:44:18

ja też ćwiczyłam pośladki z mel b i faktycznie po około 3-4 tygodniach można zauważyć efekty, ale przestałam na jakiś czas i od 3 tygodni jeżdże intensywnie na rolkach co drugi dzień albo ostatnio nawet codziennie, jazda w tył przeplatanki, slalomy, świetnie ukształtowały mi nogi i pupe, zawsze te partie mojego ciała były dla mnie nie atrakcyjne, a teraz są szczuplejsze, ładnie wyrzeźbione, jędrniejsze.
Polecam wszystkim dziewczynom rolki!!

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:45:27

Na pośladki robię codziennie minimum 50 przysiadów, Mel B - pośladki nie wykonałam nigdy całego. Ale ćwiczę z nią brzuch i abs, a do tego czasem nogi w dni gdy nie biegam. Wydaje mi się, że te przysiady mi wystarczą, moja pupa i tak jest już większa niż kiedyś (w końcu mam na czym siedzieć!) i jest bardziej sprężysta

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:46:52

Mel B jest ciekawsza niz Chodakowska! Robie cwiczenia i jestem zadowolona- nie nudze się przy niej tak jak u Ewy.

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:49:53

Cytat
maly-rudzielec
Mel B jest ciekawsza niz Chodakowska! Robie cwiczenia i jestem zadowolona- nie nudze się przy niej tak jak u Ewy.

Powiem Ci, że lubię ćwiczyć to, co stworzyła Chodakowska, ale od kiedy mnie więcej orientuję się w ćwiczeniach co i jak, to wyłączam u niej dźwięk i puszczam energiczną muzykę. Odrazu lepiej, a ćwiczenia dają w kość!

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:54:06

ja już chyba ze 3 razy podchodziłam do Mel B pośladków, 2-3 dni ćwiczyłam i przerwa bo nie było czasu, brzuch bolał albo co innego, ale nawet po nie wielu ćwiczeniach widzę bardzo duże efekty, aż się sama dziwię, znacznie twardsze mięśnie i okrąglejsza pupa:) muszę się wziąć porządnie za to i ćwiczyć codziennie razem z ćwiczeniami na brzuch. (jestem raczej szczupła, może dlatego szybko zauważyłam efekty albo moja podświadomość je sobie wymyśliła ;D). Ale na prawdę polecam

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:55:41

Ja ćwiczyłam codziennie "10 minutowy trening nóg" i pośladki też obrywały ostro, ćwiczyłam może z 2-3 tygodnie (na nogi) i pośladki zrobiły się ładne i twarde. Teraz aż się łezka w oku kręci na to wspomnienie ;p

OKRĄGLEJSZA PUPA

18 lip 2013 - 12:27:33

mowie Wam nie ma nic lepszego niz przysiady z obciazeniem, wykroki i martwy ciag na nogi i posladki ! jestem 5 miesiecy po porodzie i wzielam sie za cwiczenia 3,5 miesiaca temu. Efekty sa swietne ! nawet mam zdjecia na kompie

OKRĄGLEJSZA PUPA

18 lip 2013 - 12:30:00

eveline push up posladki

OKRĄGLEJSZA PUPA

18 lip 2013 - 12:32:24

Cytat
xxBlondynaxx
Przysiady !

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

OKRĄGLEJSZA PUPA

02 sie 2013 - 13:10:15

Witam!
Mam do Was pytanie, jestem bardzo szczupłą osobą, bardzo mały tyłek i chcę go jakoś 'powiększyć' czy przy ćwiczeniach z mel b i przysiadach nie będzie odwrotnego efektu? ;d

OKRĄGLEJSZA PUPA

02 sie 2013 - 13:13:09

aerobic, stretching i yoga

OKRĄGLEJSZA PUPA

02 sie 2013 - 13:14:15

ja polecam Mel B ;) ćwiczę od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolona, czuć efekty ;)
i do tego zamierzam robić te ćwiczenia



OKRĄGLEJSZA PUPA

02 sie 2013 - 13:18:21

Jak większość- Mel B pośladki + 80 przysiadów.
Jestem po 13 dniach i widzę już efekty- bardziej uniesione i jędrne pośladki.
I efekt zauważyłam też po majciochach, w których wcześniej mój tyłek topił się bo był jak naleśnik:D

Polecam, o wiele chętniej się robi i większa jest motywacja gdy widać po tak niewielkim czasie efekty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Endomondo pomocy!