Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja chodziłam dwa razy w tygodniu po 45 minut. 35zł jedne zajęcia chodziłam przez 10 mc i nauczyłam się pływać:)

ja się nauczyłam kilka lat temu :) na basenie:)
moją traumą było to, że bałam się że jak już pójdę pod wodę to naleci mi do nosa i do oczu:P bo wiadomo, że do uszu nie i dziuba się zamknie ;p

no i dorwałam od kuzynki takie okulary do nurkowania z dodatkiem na nos i założyłam i popłynełam :D
i tego dnia nauczyłam się pływać ;P
mój chłop też nie umie i też się chce nauczyć:) Jak byliśmy w Egipcie na wakacjach to chciał pływać po kilku głębszych ;p Bohater ;p
a na trzeźwo to ani do basenu nie chciał wejść :D

Jestem ratownikiem, mogę Cię nauczyc za free ;)

Cytat
agniecha1502
ja się nauczyłam kilka lat temu :) na basenie:)
moją traumą było to, że bałam się że jak już pójdę pod wodę to naleci mi do nosa i do oczu:P bo wiadomo, że do uszu nie i dziuba się zamknie ;p

no i dorwałam od kuzynki takie okulary do nurkowania z dodatkiem na nos i założyłam i popłynełam :D
i tego dnia nauczyłam się pływać ;P
mój chłop też nie umie i też się chce nauczyć:) Jak byliśmy w Egipcie na wakacjach to chciał pływać po kilku głębszych ;p Bohater ;p
a na trzeźwo to ani do basenu nie chciał wejść :D

mnie w ubiegle wakacje Egipcie na maxymalnie zasolonym Morzu Czerwonym uczyl moj plywac i nic z tego nie wyszlo:)

Cytat
karina87
Mnie kuzyn zepchnął z pomostu jak byłam mała i natychmiastowo nauczyłam się pływać;P

Ja miałam podobnie, tyle że zamiast nauczyć się pływać, to prawie się utopiłam. Od tamtej pory z nauką idzie mi jeszcze gorzej, niż wcześniej, a raczej wcale nie idzie, bo już nie próbuję ;)
Ale trochę mnie natchnęłyście i być może się też zdecyduję faktycznie na jakiś kurs czy coś :)

Ja od dziecka trenuje plywanie jestem po studiach gimnastyki korekcyjnej chce tez robic instruktora plywania :)
Jesli masz problemy z kregoslupem to tez nie jest tak ze masz sobie poplywac sa rozne wady skolioza, plecy okragle, okraglo-wklesle, plaskie itp... Do kazdej wady sa rozne techniki przy skoliozie bedziesz misiala wykonywac ruchy w wodzie symetryczne np zabka bo dochodzi przy tym stylu do duzego wyprostu co jest wskazane lepiej zainwestuj w instruktora bardz idz na gimnastyke korekcyjna na basenie jesli jest a coraz bardziej zaczyna byc popularna. Pływanie grzbietem- na plecach nie jest wskazaniem dla plecow plaskich takze widziesz jedno moze pomoc trugie zaszkodzic :) Na gimnastyce na basenie nie trzeba byc mistrzem jako dziecko nic ci nauka nie dala moze balas sie wody teraz jestes dorosla i spokojnie na plytkiej wodzie dasz rade sunąc z deska przed soba to tez jest fajne cwiczenie bo znow jest wyprost a nogi np do zabki - przy skoliozie:) Jesli masz jakies pytania pisz na pw :) Cwiczenia w domu tez mozesz wykonywac bez jakis wazniejszych przyborow :)

Cytat
emilyart
uwaga uwaga jestem po pierwszej nauce :P
na brzuchu bez deski nawet daje rade, na plecach z deska tylko probowalam i bez trudu ale najgorsze jest wstawanie bo sie od razu topie :P
podobno jak na 1wszy raz nie bylo najgorzej, najgorsze to byly okulary ktore za mocno sie zasysaly i nie moglam ich sobie dopasowac :)
kolejna lekcja za tydzien a w miedzy czasie wybiore sie kilka razy by samej poduczyc sie tego czego nauczyla mnie dzis kobita
Trzeba byc luznym w wodzie wtedy woda z deska bedzie cie pieknie unosic :) zauwaz ze jak wezmiesz duzo powietrza w pluca zwiniesz sie w kuleczke na wodzie to ona cie bedzie utrzymywac na powierzchni ie pojdziesz na dno :) Najgorzej jak czlowiek wykonuje nerwowe ruchy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-20 12:42 przez naturalka.

Hej Dziewczyny! Chciałabym chodzić na basen, jak myślicie czy jest dobry na to by schudnąć? Czy którejś z was sie to udało?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-29 18:45 przez Petitka_.

kiedyś pływałam ale od kiedy się utopiłam już nie praktykuję :)

Basen pomaga zrzucić kilogramy ale też ładnie rzeźbi ciało.

uwielbiam pływac :) fakt-mozna schudnac,ale te nieszczesne ramiona sie robią......kurczę

A w dodatku pływanie jest chyba najprzyjemniejszym sportem :)

Cytat
agniecha1502
mój chłop też nie umie i też się chce nauczyć:) Jak byliśmy w Egipcie na wakacjach to chciał pływać po kilku głębszych ;p Bohater ;p
a na trzeźwo to ani do basenu nie chciał wejść :D
to najgorsze co może być! Mało że nie umie pływać to w dodatku po %.
Brak odpowiedzialności i zdrowego rozsądku...
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak łatwo się utopić!
Mój kolega (na stawach) wypłynął na materacu, był pijany, nie umiał pływać...
Wpadł, było za późno na ratunek, sanitariusze przyglądali się z brzegu, nurek dojechał po godzinie, bezsensowna i głupia śmierć:(...
Dla nie umiejących pływać polecam płytki basen, bez urazy ale mało kto poratuje topiącą się osobę, która zdaje sobie sprawę że może zaraz umrzeć. Wtedy ktoś taki nie myśli trzeźwo, i wciąga za sobą ratującą go osobę. Wiem że to co napisałam nie jest miłe i pełno takich "co ja nie jestem", ale zastanówmy się 2raxy czy warto ryzykować życie swoje i innych. Pijany kierowca to zagrożenie, pijany lub nie doświadczony pływak również.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Ja uwielbiam pływać i jestem w tym raczej niezła, ale nigdy nie robię tego pod wpływem alkoholu. To najzwyklejsza głupota, inaczej tego nazwać nie można... Ale mam jednak wrażenie, że świadomość ludzi w tym względzie z roku na rok co nieco się poprawia.

A wszystkim amatorkom pływania, polecam fajny tekścik o tym, dlaczego warto to robić;) Choć to chyba bardziej dla tych, które jeszcze się zastanawiają;) W każdym razie tutaj link: "Pływaj bo warto".

PŁYWANIE, PŁYWACZKI, BASEN - zbiorczy

02 paź 2012 - 22:21:13

Potrafie;p



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 11:03 przez Ewelina130787.

PŁYWANIE, PŁYWACZKI, BASEN - zbiorczy

31 paź 2012 - 18:51:08

Dla moich pleców będzie to zbawcze, aprzy tym moja oponka się zmniejszy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??