Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
tysia240
pływam od 8 lat z małymi przerwami głównie żabką i mam wąskie ramiona i plecy, więc to nie reguła.
bo to jest kwestia budowy ciała, a nie ćwiczeń

nie wiem jak Wy, ale ja na ramionach mam kości, a nie mięśnie, więc jak mam sobie poszerzyć kości:))

a niektóre piszą o pływaniu i obawiają się tych szerokich barków jakby co najmniej miały zawodowo pływać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-12 23:10 przez pauli05.

ej dziewczyny podzielcie się gdzie chodzicie na basen na Fit miejsca Figury na facebooku, jesli jest jakis fajny basen godny poleenia to z checia bym sie o nim dowiedziała :)

basen to chyba najfajniejszy sport na świecie jakie może być :D no... razem z nurkowaniem oczywiście :D

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

ja też bardzo lubię pływać, choć nie zawodowo oczywiście, ale tak dla własnej przyjemności.

chyba nie ma fajniejszego sportu!!!:)))

14 lat trenuje pływanie, kilka razy w tygodniu...
Moja sylwetka jest brzydka, szerokie umięśnione uda oraz ramiona ;/
ale kocham ten sport nad życie!

nie umiem pływać

ja polubiłam basen, bo w czasie rehabilitacji miałam takie zalecenie by sobie chodzić jak najczęściej a wszelkie inne aktywności miałam zawiesić by nie obciążać stawów :) oczywiście stawy siadły, bo chciałam się przycisnąć by schudnąć omnomnom

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Ja ostatnio wybrałam się na basen po chyba 10 latach przerwy od jakiegokolwiek pływania. Muszę przyznać, że mi się spodobało, staram się przynajmniej raz w tygodniu wybrać, na więcej niestety nie starcza czasu :(

Nie przepadam za pływaniem. A powód jest prosty - zawsze jak wychodzę z basenu, jestem ogromnie głodna:)

Uwielbiam pływać, gdybym czasowo dała radę to nawet chciałabym codziennie chodzić na basen, niestety jest to wręcz niemożliwe :(

A jak pływacie? Na wytrzymałość czy dopracowanie techniki pływania?

Zgadzam się! Pasję do pływania tak naprawdę odkryłam będąc na wakacjach z rodziną w Muszynie. Hotel oferował baseny i aquapark dlatego postanowiłam skorzystać. Od tego czasu pływam codziennie przed pracą ;P a jak nie mogę to wieczorkiem. Minus 5kg bez zmiany diety!!!!!! :P

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Ja pływam w jedną stronę kraulem a w drugą spokojną żabką. Głównie pływam na brzuchu bo wg mnie lepiej niż na plecach :)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

PŁYWANIE, PŁYWACZKI, BASEN - zbiorczy

20 paź 2016 - 20:34:00

pływanie jest świetne na kręgosłup i na brzuch, miesnie boczne, skretny i te z przodu, bardzo dobrze rozciąga się całe ciało. w Saturn Fitness w Krakowie mają w klubie basen, Ci co mają tam karnety muszą mieć fajnie, mieć tak pod ręką basen.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy widać choćby malą różnica ?