Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

maszyny przemysłowe

dzisiaj o 23:27

Dom - remont i budowa

dzisiaj o 23:26

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja też zawsze nie lubiłam ćwiczeń z Ewą, bo przy pierwszym podejściu kiedyś tam wyłączyłam ją wykończona po 2 minutach i w zeszłym roku dość regularnie ćwiczyłam tylko z Mel B. W tym roku zaczęłam też ćwiczyć Skalpel, 3 razy w tygodniu (w inne dni ćwiczę z Mel B) i też mam straszne problemy z kondycją. Ja mam na to taki sposób: jak już nie mogę to robię minutkę przerwy, popijam wodę, albo odpuszczam kilka ostatnich powtórzeń jakiegoś ćwiczenia, czasem robię coś niedokładnie, ale z każdym następnym dniem moja kondycja jest lepsza i mogę ćwiczyć więcej, dłużej i lepiej. Tak że polecam na początku ćwiczyć ile się da, z przerwami, byle wytrzymać i każde ćwiczenie jakoś zrobić, poprawi się kondycja i wytrzymasz więcej :)

mam to samo, ale ja padam po rozgrzewce Chodakowskiej :(

ja na ewke patrzec nie moge drazni mnie jej gadka osobiscie wole robic trening z jilain michaels lub mel b

aa zapomnialabym, jesli masz jakis tel na androida albo ios są fajne darmowe treningi, z ktorych ja robilam i jest wszystko bardzo fajnie zrobione, odlicza czas, informuje zebys zrobila przerwe, zebys napila sie wody, cwiczenia sa przyjemne i fajnie sie je robi, w sam raz dla takiego człeka bez kondycji jak ja;) zwie sie to beneficial app, maja rozne programy, na pupę, brzuch, biust itp



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 21:54 przez kashvi.

Rób tyle, ile możesz, nie zmuszaj się. Nawet 10 minut jest lepsze niż leżenie plackiem na kanapie. Bądź cierpliwa, zobaczysz że później dojdziesz do 15, 20 minut aż w końcu nie zorientujesz się kiedy zrobisz cały trening ;)
Pamiętam że po raz pierwszy też wytrzymałam ledwo ponad 15 minut i dałam sobie spokój. Wróciłam po jakimś czasie, fakt większość ćwiczeń stałam i sapałam ale w końcu przyszedł moment gdy zrobiłam całość.
Teraz trzy miesiące chodzę na siłownię, myślałam że kondycja jest i postanowiłam znów z Ewką ćwiczyć i szczerze, ledwo dałam radę!

Hej!
Przeglądałam dziś po raz pierwszy ćwiczenia Ewy Chodakowskiej, jej stronę i FB,obejrzałam filmiki z ćwiczeniami min Killer, Skalpel.
Stwierdzam, że nie wymyśliła nic nowego, bo od dawna takie ćwiczenia wykonuję na aerobicu na który chodzę. Ale myślę sobie-mogę w dresie poćwiczyć w domu w końcu niecała godzina nawet te 2-3 razy w tyg to niedużo.
A wracając do samej Ewy, to sukces jej ćwiczeń polega na systematyczności:)W sumie to też nic odkrywczego.
Powodzenia dla ćwiczących z nią. Te ćwiczenia można faktycznie lubić.

Ja ćwiczę 2 miesiąc regularnie skalpel z Chodakowską (4 czasem 5x tygodniowo), ale jakoś nie polubiłam tych ćwiczeń. Nie mogę się wciągnąć. Bieganie mnie szybciej "uzależniło" i do tej pory daje mi dużo więcej frajdy. Postanowiłam zimę przetrwać ćwicząc w domu, a wiosną wracam do biegania :)

w kosmosie zyjesz?chyba co czwarta osoba ćwiczy skalpel...

niezweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 8/5

a nie wydaje wam się że jest troche za chuda;p? Troche anoreksja, troche bez przesady:D

Ćwiczeni ma fajna bo też z nią cwiczę ale nie chcialabym się jednak doprowadzić do stanu samych kości...

obczajcie to :D
źródło: http://www.obczajbaze.pl/



Wiecie, gdzie mogę ściągnąć Skalpel 2 ( ten z krzesłem ) za darmo i bez zakładania konta???

hej dziewczyny powiedzcie mi ile razy w tygodniu cwiczycie jakie treningi i przedewszystkim ile treningow mam dziennie robic dwa razy 30 minut czy raz?;)

Cwiczyła któras z Was z chodakowską?"_ JAk tak to jakie efekty były ? I ile czasu poświecaliscie na cwiczenia ?
JA chce zacząć oglądałam te metamorfozy na necie ale moze nie które to sciema bo po miesiacu były duze efekty!
Kto cwiczył ? stosowaliscie jakąs diete do tego ?:)

Były już o tym wątki, więc poszukaj. Wszystko już zostało powiedziane, więc nie ma sensu zakładać kolejnego.

ja cwiczylam.skalpel ale za duzo tam cwczen wg mnie naraz naciagajacych miesnie...wybralam sobie z tego pajacyk 20 codziennie no ja chcialam tylko na nogi wiec czasem z mel.b cwicze 10min na nogi. A Chodakowska to wg mnie ludzi by mogla zajechac:) a cwicze codziennie te pajacyki i nogi i pupa sie robia fajniejsze ale cwicze juz 2 mc. 4min poswiece no i czasem jakies tam inne cwiczonko i starczy bo ja nie chce jak Ona miec brzucha kaloryfera czy rąk umiesnionych:) bo to akurat mam ok i mi starczy jak mam:)

moja żona ćwiczy z Ewą i efekty są zadowalające !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moje ciało