Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Swietne efekty pokazana na fb ewki w wiekszości sa przy stosowanu spersonalizowanej dziety be bio, albo innej. I tyu pojawia sie mój problem. Ćwicze dużo, ale zbyt małą uwagę ptzykładam do dity. trzeba to zmienic!
S.P.
Polecam kanał yt Millionaire Hoy świetne treningi na spalanie

niestety jej treningi nie są dla mnie, bo nie mam dużo kg do zrzucania, moim większym problemem jest rzeźba, ale obserwuję pilnie jej FB i podziwiam rewelacyjne metamorfozy dziewczyn korzystających z jej programów aktywniej niż ja. choć nie zaprzeczę, że czasem jeszcze zrobię taki Skalpel albo Secret.
cieszę się, że u nas w Polsce pojawił się ktoś taki pozytywny, zawsze znajdujący dobre słowo, uwielbiający to, co robi i potrafiący zmotywować jak nikt jak Ewa, nie dziwi mnie, że znalazła tyle odbiorców, bo takich znanych osób to ze świeczką szukać.
no i zdecydowanie cieszy mnie, że dużo osób dzięki niej zaczęło przywiązywać większą wagę do ruchu i sposobu odżywiania i robi coś w tym kierunku, naprawdę to jest dopiero coś niesamowitego.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Już same takie oglądanie metamorfoz jest motywujące. Ja teraz ćwiczę jej trening hot body.

Zgadzam się w 100% z poprzednikiem :) Nic dodać, nic ująć :)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Też lubię Hot Body. Ćwiczę najczęściej na zmianę z treningiem Bikini.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Ja niestety nie mam zbytnio doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Koleżanka mi poleciła trening turbo spalanie Chodakowskiej. Ogółem jestem zadowolona, bo schudłam zamierzone 8 kilo do ślubu serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ćwiczenia z Mel B