Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

13 minut temu

Sklep internetowy

57 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny! Czy któraś z was ćwiczyła skalpel Ewy ? Podobno daje zniewalające efekty. Ćwiczę od 2 dni dopiero ,ale mam wielką motywację by ćwiczyć dalej! Jestem cała obolała ,ale myślę że warto:) A wy co myślicie o jej ćwiczeniach ?

MODERACJA. JEST TO WĄTEK ZBIORCZY, WIĘC PROSZĘ ZAGLĄDAĆ NA OSTATNIE STRONY, TAM ZNAJDUJĄ SIĘ AKTUALNE PRZYŁĄCZONE TEMATY I NOWE ZAPYTANIA DZIEWCZYN. POWODZENIA W ĆWICZENIACH! :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-03 09:26 przez moderator.

Ja też zaczęłam robic,jestem mega zmotywowana. Zrobiłam zdjęcia jak zaczynam,i pozniej zrobię jak już będzie efekt końcowy :)

Cytat
ollelunia
Ja też zaczęłam robic,jestem mega zmotywowana. Zrobiłam zdjęcia jak zaczynam,i pozniej zrobię jak już będzie efekt końcowy :)
Ile już ćwiczysz?:D

Ja po 2 miesiącach nie mialam żadnych efektów ale to pewnie przez to że żadnej diety nie stosowałam.

ja właśnie też mam zamiar zacząć :)

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

tez to cw i cwiczenia sa mega he wygladaja tak nie winnie ale czy beda efekty to sie przekonam za jakis czas

Witam szafowiczki!
Jak w temacie słyszeliście? Stosowaliście się do jej zaleceń?
Strasznie przyciągnęły moją uwagę zdjęcia z efektami kobiet, które systematycznie wykonywały te ćwiczenia. Są naprawdę imponujące. Na jej profilu ne facebooku można je zobaczyć, a także rozpisany jest program ćwiczeń wraz ze zdjęciami jak je wykonywać.


Pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 12:42 przez moderator.

pierwszy raz słysze, mozesz tak po krótce przedsrawic o co chodzi? ;]

zweryfikowana
Posty: 1.296
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
eloszzka
pierwszy raz słysze, mozesz tak po krótce przedsrawic o co chodzi? ;]

też chciałabym się dowiedziec :)

PROGRAM TRENINGOWY na 45min:
5min kardio
10min cwiczen wzmacniajacych,
(3 cwiczenia z albumu-po 10-15 powtorzen- x 3 lub filmik caly 3x) przerwa 1min
5min kardio
10min cwiczen wzmacniajacych,przerwa 1 min
5min kardio
10min cwiczen wzmacniajacych

https://www.facebook.com/events/261978867159105/ tu macie link do niej:)

oo nie słyszałam...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Uwielbiam ją i jej ćwiczenia. Są świetne. Teraz 30 marca ma być płyta z jej ćwiczeniami w SHAPE
ja codziennie cwicze tez to:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.186902361383482.45419.186823701391348&type=3



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-28 17:58 przez martischa.

Cytat
paulinka_rybka
oo nie słyszałam...

do wczoraj ja również nie słyszałam;p

Jej ćwiczenia są opisane w Joy teraźniejszym;) Poza tym ma być płytka w Shape:) Ćwiczenia z pozoru łatwe i banalne, ale są na prawdę fajne i przy każdym pracuje brzuszek:):) Dla mnie kobitka ma ideał ciałka!

Cytat
BeataJ24
Jej ćwiczenia są opisane w Joy teraźniejszym;) Poza tym ma być płytka w Shape:) Ćwiczenia z pozoru łatwe i banalne, ale są na prawdę fajne i przy każdym pracuje brzuszek:):) Dla mnie kobitka ma ideał ciałka!

oj figurką nie grzeszy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

step, Skalpel, Mel B, fat burning + dieta, a waga rośnie