Obecnie rozmawiamy o:

ŚLUB 2016

14 minut temu

Chlopak vs znajomi

25 minut temu

Szef..

28 minut temu

idealny tusz do rzęs

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:58:08

BeatkaGG23:A ile czasu w ciągu dnia ? Godzina , kilka minut? :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 14:58 przez Nathaa.

19 lut 2013 - 15:00:22

na pupę konkretnie no to Mel B ;)

19 lut 2013 - 15:02:49

Cytat
claudyn
na pupę konkretnie no to Mel B ;)
po jakim czasie zauważyłaś efekty?

19 lut 2013 - 15:02:58

Cytat
Nathaa
BeatkaGG23:A ile czasu w ciągu dnia ? Godzina , kilka minut? :)

Pośladki tyle ile trwa filmik czyli ok 10 min.
Jak robię jeszcze cardio no to wychodzi jakieś 25 min.

Oprócz ćwiczeń mel b robię też swoje ćwiczenia na klatkę piersiową jakieś 10 min więc czasem w sumie wychodzi ok 40 min ćwiczeń.

19 lut 2013 - 15:06:41

Ja ćwiczę jakoś od półtora miesiąca z Ewą średnio 5 razy w tygodniu skalpel, czasami zastępuję go treningiem z gwiazdami albo killerem. W tyłku widzę dużą zmianę urósł w oczach:p Cellulitu też się pozbyłam. Fakt, że te ćwiczenia mogą trochę nudzić, ale ja tam lubię. Nie ważę się ani nie mierzę ale idealnie mieszczę się w spodnie, które kiedyś były przyciasne. Piję dużo wody i zielonej herbaty. Co do diety to lekkie MŻ, nie odmawiam sobie właściwie niczego, bo nie po to wylewam przecież siódme poty przez 40 minut, żeby sobie ciastka nie móc zjeść:) Z tego co widzę to pozbyłam się tłuszczyku z brzucha chociaż nie było go nigdy dużo i ładnie zarysowały mi się łydki. Ja polecam Ewkę przynajmniej te 3 razy w tygodniu.

U Ewki lubię właśnie tą ciągłość, przysiadam i bach 40 min zrobione. Próbowałam ćwiczyć z Mel B, ale przez te przerwy pomiędzy filmikami czułam się jakaś taka niedoćwiczona.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 15:08 przez MajkaaaxDxD.

19 lut 2013 - 15:12:24

to zależy chyba co kto lubi. jak jestes flegmatyczna to ewka jest dla Ciebie. mnie ona irytuje, bo do cwiczen potrzebuje kopa i kogos kto mnie zacheci i zmotywuje. Dla mnie taka jes Mel.

19 lut 2013 - 15:13:12

Ja ćwiczę z Chodakowską wieczorem, a z Mel B rano. Zdecydowanie wolę ćwiczyć z Mel B, i zastanawiam się nad zrezygnowaniem z Ewy. Jak ćwiczę z Chodakowską to zerkam na zegarek kiedy koniec. Mel B zaraża energią i bardziej motywuje. Po ćwiczeniach z nią moje ciało i umysł chcą więcej i więcej. Czas leci tak szybko, że po treningu żałuję, że już koniec. Jestem spocona, ale nie wymęczona, a pośladki i uda są napięte. Nawet ten ból podczas ćwiczeń na pośladki jest przyjemny :)

19 lut 2013 - 15:14:17

A jakie stosujecie cw rozciagajace na uda i pośladki ?

Mogę poprosić o link do cw na posladki z mel b ? I o jakieś cw na uda?
Stosuje cw na brazylijska pupe oraz na wyszczuplenie ud - nie jestem gruba - zależy mi na ujedrnieniu i zredukowaniu cellulitu (mam 162 cm wzrostu i waze 50 kg).

19 lut 2013 - 15:16:52

Cytat
chomiczek_
A jakie stosujecie cw rozciagajace na uda i pośladki ?

Mogę poprosić o link do cw na posladki z mel b ? I o jakieś cw na uda?
Stosuje cw na brazylijska pupe oraz na wyszczuplenie ud - nie jestem gruba - zależy mi na ujedrnieniu i zredukowaniu cellulitu (mam 162 cm wzrostu i waze 50 kg).

wysłałam ci na priv :)

19 lut 2013 - 15:17:04

Ja myslalam ze to tylko ja nie moge cwiczyc z Ewka bo nudno mi jakos nie mam mobilizacji, cwicze z Mel b i 10min na brzuch dziennie czasami dwa powoli ukazuje efekty.

19 lut 2013 - 15:18:56

A znacie jakieś ćwiczenia na biust?

Ja robię takie swoje z butelkami :)

Ale chętnie dowiem się czy znacie jakieś ciekawe i przynoszące efekty ćwiczenia na jędrny biust :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 15:19 przez BeatkaGG23.

19 lut 2013 - 15:23:02

ja ćwicząc z chodakowską skalpel odzyskałam pupę, zmniejszyłam cellulit i ujędrniłam ciało i biust :)

19 lut 2013 - 15:27:47

a kto jest lepszy na zmniejszenie cm Ewa czy Mel b ?

19 lut 2013 - 15:36:19

No to dziś zaczynam moja walkę o jedrny tyłek ;) tylko gorzej z pilnowaniem żeby cwiczyc codziennie...

19 lut 2013 - 15:44:36

Cytat
chomiczek_
No to dziś zaczynam moja walkę o jedrny tyłek ;) tylko gorzej z pilnowaniem żeby cwiczyc codziennie...

no właśnie z tą regularnością ćwiczeń będzie najgorzej ;) ale mam nadzieje że się wkręce i potem nie będę mogła przeżyć dnia bez treningu ;)

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

jaką bieżnie do domu?