Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:32:15

Cytat
maxfactor
ja robiłam mel b przez 2 miesiące :) wybrałam nogi, pupe i abs

efekt : jędrne ciało, - 4 kg, zero celulitu :)
ile razy w tygodniu ćwiczyłaś? ja wczoraj zaczęłam ale nie dałam rady zrobić wszystkiego...

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:34:25

to pewnie wezmę się za mel b ;) a prysznic naprzemienny raz zimną raz ciepłą wodą coś daje ?

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:37:03

Pośladki z mel b to dla mnie pestka ale te treningi brzucha to masakra:D

Jakoś nie mogę dotrwać nawet do połowy :/ ech będę próbować :)

Robiłam też ramiona i nogi z mel b oraz cardio.

Ogólnie bardzo lubię te jej ćwiczenia :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:40:53

a jak ćwiczenia z mel b to ile razy w tygodniu ? żeby nie przesadzić, chce mieć smukłe, jędrne nogi, żeby nie były za bardzo umięśnione ;)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:42:28

Ja robię codziennie nie zauważyłam jakiegoś mega umięśnienia nóg za to pupa jest super :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:43:40

ćwiczę od 28.01.2013 :) początkowo przez tydzień skalpel Ewki Ch., ale znudził mi się więc wprowadziłam urozmaicenie, ćwiczenia na boczki Tiffany Rothe, na brzuch nogi i pupę,a po tygdniu dodałam Mel B pupa i brzuch, bo nogi sa dla mnie za trudne ;< bardzo się przy tym męczę.
Od 2 tyg reguarnie ćwiczę te 2 ostatnie Panie, a od piątku dodałam Turbo Ewy, na efekty nie ma co liczyć za wcześnie bo się tylko rozczarujemy ;) ja daję sobie 3 miesiące. Na cellulit stosuję masaz bańką chińską, jestem po 5, dlatego o żadnych efektach nie będę nic mówić i oczu mydlić. Przede wszystkim systematyczność, codzienie min. 30 min, ja ćwiczę 2 razy dziennie po 45 min, rano mel b i tiffany a wieczorem jakiś skalpel albo turbo ;)
Do tego dużo wody pić, zadnych słodkich napojów i zdrowe odzywianie ;)
a i co do brzuszka, to czuję, że jak napnę jest mega twardy, a kiedyś taki nie było..mam juz za soba 8 treningów mel b brzuch więc może to dzięki temu ;) pupa też jest moim ulubieńcem od tej Pani



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 14:46 przez rompopoom.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:46:43

ja cwicze 3-5 razy w tygodniu skalpel Ewy Chodakowskiej i jestem zadowolona :D Polecam :) Na poczatku było ciezko, zakwasy itd;p ale teraz jest juz bardzo dobrzee! :D

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:48:01

Ćwiczyłam z Ewą i Mel bardziej polecam Mel... ;)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:49:27

proszę dziewczyny , powiedzcie co wpisac w wyszukiwarke na youtube zeby obejrzec te cwiczenia mel B??

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:51:04

Ja próbowalam ćwiczeń z obiema Paniami i jakoś bardziej przypadły mi ćwiczenia z Mel B. Może dlatego że są krótsze i to mnie lepiej motywuje. Zawsze robię rozgrzewkę, potem wybieram sobie ktore partie chce dzisiaj poćwiczyć, a na końcu robie ćwiczenia rozciągające i rozluźniające. :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:52:07

Cytat
mariakoszel
proszę dziewczyny , powiedzcie co wpisac w wyszukiwarke na youtube zeby obejrzec te cwiczenia mel B??

wysłałam ci linki na priv :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:53:30

Cytat
BeatkaGG23
Cytat
mariakoszel
proszę dziewczyny , powiedzcie co wpisac w wyszukiwarke na youtube zeby obejrzec te cwiczenia mel B??

wysłałam ci linki na priv :)

dzieeeekujeee:) :*

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:53:50

Cytat
BeatkaGG23
Ja robię codziennie nie zauważyłam jakiegoś mega umięśnienia nóg za to pupa jest super :)

A jesteś chuda czy masz więcej ciałka ? Ja mam ogólnie umięśnione nogi przez sport, ale jestem szczupła więc zaczęłam ćwiczenia , które powiększyłyby pupę , ale nie chcę stracić na wadze :D Robię jak narazie ćwiczenia z yt z takim typem po 8min dziennie na pośladki i sama nie wiem czy widać efekty, a robię ćwiczenia dokładnie. Ile czasu poświęciłaś na ćwiczenia z Mel b ? Chodzi mi o czas w ciągu dnia.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:54:25

Cytat
mariakoszel
Cytat
BeatkaGG23
Cytat
mariakoszel
proszę dziewczyny , powiedzcie co wpisac w wyszukiwarke na youtube zeby obejrzec te cwiczenia mel B??

wysłałam ci linki na priv :)

dzieeeekujeee:) :*

Nie ma za co :)
Cytat
Nathaa
Cytat
BeatkaGG23
Ja robię codziennie nie zauważyłam jakiegoś mega umięśnienia nóg za to pupa jest super :)

A jesteś chuda czy masz więcej ciałka ? Ja mam ogólnie umięśnione nogi przez sport, ale jestem szczupła więc zaczęłam ćwiczenia , które powiększyłyby pupę , ale nie chcę stracić na wadze :D Robię jak narazie ćwiczenia z yt z takim typem po 8min dziennie na pośladki i sama nie wiem czy widać efekty, a robię ćwiczenia dokładnie. Ile czasu poświęciłaś na ćwiczenia z Mel b ? Chodzi mi o czas w ciągu dnia.

Jestem szczupła i chodzi mi głównie o powiększenie płaskiego tyłka i wyrzeźbienie brzucha i ogólnie o wzmocnienie.
Ćwiczę regularnie pośladki codziennie od prawie 1,5 ms, co do czasu to tyle ile idzie filmik :) Czasem 2x dziennie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 14:58 przez BeatkaGG23.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:56:58

Cytat
zakupoholiczka02
Ćwiczyłam z Ewą i Mel bardziej polecam Mel... ;)
mam tak samo, Mel daje duuużo energii ;D Ćwiczę 15 minutowe cardio <wycisk> i posladki, czuje sie rewelacyjnie po cwiczeniach . efektow nie widac,ZA WCZESNIE ale samopoczucie- ekstra :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaką bieżnie do domu?