Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 14:58:08

BeatkaGG23:A ile czasu w ciągu dnia ? Godzina , kilka minut? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 14:58 przez Nathaa.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:00:22

na pupę konkretnie no to Mel B ;)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:02:49

Cytat
claudyn
na pupę konkretnie no to Mel B ;)
po jakim czasie zauważyłaś efekty?

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:02:58

Cytat
Nathaa
BeatkaGG23:A ile czasu w ciągu dnia ? Godzina , kilka minut? :)

Pośladki tyle ile trwa filmik czyli ok 10 min.
Jak robię jeszcze cardio no to wychodzi jakieś 25 min.

Oprócz ćwiczeń mel b robię też swoje ćwiczenia na klatkę piersiową jakieś 10 min więc czasem w sumie wychodzi ok 40 min ćwiczeń.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:06:41

Ja ćwiczę jakoś od półtora miesiąca z Ewą średnio 5 razy w tygodniu skalpel, czasami zastępuję go treningiem z gwiazdami albo killerem. W tyłku widzę dużą zmianę urósł w oczach:p Cellulitu też się pozbyłam. Fakt, że te ćwiczenia mogą trochę nudzić, ale ja tam lubię. Nie ważę się ani nie mierzę ale idealnie mieszczę się w spodnie, które kiedyś były przyciasne. Piję dużo wody i zielonej herbaty. Co do diety to lekkie MŻ, nie odmawiam sobie właściwie niczego, bo nie po to wylewam przecież siódme poty przez 40 minut, żeby sobie ciastka nie móc zjeść:) Z tego co widzę to pozbyłam się tłuszczyku z brzucha chociaż nie było go nigdy dużo i ładnie zarysowały mi się łydki. Ja polecam Ewkę przynajmniej te 3 razy w tygodniu.

U Ewki lubię właśnie tą ciągłość, przysiadam i bach 40 min zrobione. Próbowałam ćwiczyć z Mel B, ale przez te przerwy pomiędzy filmikami czułam się jakaś taka niedoćwiczona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 15:08 przez MajkaaaxDxD.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:12:24

to zależy chyba co kto lubi. jak jestes flegmatyczna to ewka jest dla Ciebie. mnie ona irytuje, bo do cwiczen potrzebuje kopa i kogos kto mnie zacheci i zmotywuje. Dla mnie taka jes Mel.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:13:12

Ja ćwiczę z Chodakowską wieczorem, a z Mel B rano. Zdecydowanie wolę ćwiczyć z Mel B, i zastanawiam się nad zrezygnowaniem z Ewy. Jak ćwiczę z Chodakowską to zerkam na zegarek kiedy koniec. Mel B zaraża energią i bardziej motywuje. Po ćwiczeniach z nią moje ciało i umysł chcą więcej i więcej. Czas leci tak szybko, że po treningu żałuję, że już koniec. Jestem spocona, ale nie wymęczona, a pośladki i uda są napięte. Nawet ten ból podczas ćwiczeń na pośladki jest przyjemny :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:14:17

A jakie stosujecie cw rozciagajace na uda i pośladki ?

Mogę poprosić o link do cw na posladki z mel b ? I o jakieś cw na uda?
Stosuje cw na brazylijska pupe oraz na wyszczuplenie ud - nie jestem gruba - zależy mi na ujedrnieniu i zredukowaniu cellulitu (mam 162 cm wzrostu i waze 50 kg).

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:16:52

Cytat
chomiczek_
A jakie stosujecie cw rozciagajace na uda i pośladki ?

Mogę poprosić o link do cw na posladki z mel b ? I o jakieś cw na uda?
Stosuje cw na brazylijska pupe oraz na wyszczuplenie ud - nie jestem gruba - zależy mi na ujedrnieniu i zredukowaniu cellulitu (mam 162 cm wzrostu i waze 50 kg).

wysłałam ci na priv :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:17:04

Ja myslalam ze to tylko ja nie moge cwiczyc z Ewka bo nudno mi jakos nie mam mobilizacji, cwicze z Mel b i 10min na brzuch dziennie czasami dwa powoli ukazuje efekty.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:18:56

A znacie jakieś ćwiczenia na biust?

Ja robię takie swoje z butelkami :)

Ale chętnie dowiem się czy znacie jakieś ciekawe i przynoszące efekty ćwiczenia na jędrny biust :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 15:19 przez BeatkaGG23.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:23:02

ja ćwicząc z chodakowską skalpel odzyskałam pupę, zmniejszyłam cellulit i ujędrniłam ciało i biust :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:27:47

a kto jest lepszy na zmniejszenie cm Ewa czy Mel b ?

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:36:19

No to dziś zaczynam moja walkę o jedrny tyłek ;) tylko gorzej z pilnowaniem żeby cwiczyc codziennie...

Co lepsze mel b czy chodakowska?

19 lut 2013 - 15:44:36

Cytat
chomiczek_
No to dziś zaczynam moja walkę o jedrny tyłek ;) tylko gorzej z pilnowaniem żeby cwiczyc codziennie...

no właśnie z tą regularnością ćwiczeń będzie najgorzej ;) ale mam nadzieje że się wkręce i potem nie będę mogła przeżyć dnia bez treningu ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaką bieżnie do domu?