Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
ela40
mi się wydaje, że dużo robią ćwiczenia na słońcu pocisz się bardziej i męczysz ;p

To jest raczej studio a nie na słońcu, dam sobie rękę uciąć ;]

ja ćwiczę z nią już jakieś 2 tygodnie, z brzucha ubyło mi narazie 1 cm, ale sie nie poddaje :) ćwiczę tylko brzuch i pośladki, codziennie. Ale mam zamiar ćwiczyć brzuch 2 razy dziennie a pośladki raz

ja ćwiczę z Mel B. rozgrzewka->brzuch->pośladki->rozluźniające mi wystarczy bo ja nie chcę schudnąć tylko wypracować sobie mięśnie. efekty widzę jeżeli chodzi o pośladki,brzuszek niestety mi ciężko schodzi ale też przez brak diety bo uwielbiam jeść! Pozdrawiam

Ja codziennie ćwicze sobie ćwiczenia Mel : nogi, abs , pośladki. Do tego dodatkowo kręce hula hopem. Po miesiącu nogi się zaczynają umięśniać przynajmniej u mnie i nie są takie sflaczałe. Natomiast z brzuchem u mnie jest tak, że efekty są ale bardzo powolne, jednak troche zauwazalne, bo brzuch się zmniejsza, ale to potrwa jednak troche czasu zanim sie wyrzezbi tak jak chce :). Ale warto, tylk otrzeba dużo motywacji i cwiczyc nawet jak się nie chce , jak będziesz ćwiczyc systematycznie to i efekty będą. :) Powodzenia !

Właśnie ja miałam zapał pierwsze pare dni teraz mam ciche dni ,ale chyba od dziś zaczne.Nie wiem czy to możliwe ,ale ja widze małe efekty cellulit mi troche zszedł i skóra jest napięta. Ćwiczyłam pośladki i nogi.

ja niedawno zaczęłam ćwiczenia z Mel B takze dopiero czekam na efekty
bardzo podobają mi się ćwiczenia na pupę.. gorzej z brzuchem, ciężko jest

Jakiś czas temu ćwiczyłam z Mel B przez dwa tygodnie,w sumie pół godziny dziennie: nogi,pośladki i brzuch.I muszę stwierdzić,że po tych dwóch tygodniach nieco było widać efekty,nogi wydawały się nieco smuklejsze o.o Później niestety przestałam ćwiczyć-"a bo to,a bo tamto,a bo szkoła".Ale planuję powrócić do ćwiczeń :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 20:20 przez meowmeow.

Ja z nią ćwiczę od pół roku:) 6 razy w tyg(cardio, brzuch, pośladki i nogi)

Ja ćwiczę od miesiąca z Mel B, ale jako dodatek do innych ćwiczeń. Każdego dnia rano na przemian nogi i pośladki. Niby tylko 10 min a jestem spocona i zmotywowana. Mel B ma w sobie dużo energii co udziela się i mi podczas ćwiczeń.

Cytat
shoeholic
Ja z nią ćwiczę od pół roku:) 6 razy w tyg(cardio, brzuch, pośladki i nogi)

no i jak efekty po takim czasie?

dziewczyny zamierzam ćwiczyć z mel b. Jak najlepiej ułożyć program? Chce robić cardio, abs,brzuch,pośladki, lepiej cardio robić na początku czy na końcu ?

Cytat
folmanowa
Cytat
shoeholic
Ja z nią ćwiczę od pół roku:) 6 razy w tyg(cardio, brzuch, pośladki i nogi)

no i jak efekty po takim czasie?

no właśnie napisałas ile, ale nie napisałaś najważniejszego - efektów ;)

też jestem ciekawa tych efektów po takim długim okresie :)

ja dopiero 2 tyg, naprzemiennie brzuch -posladki, brzuch-nogi
brzuch mi się już trochę poprawił, jest bardziej napięty :)

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Ja właśnie dzisiaj zaczęłam :) zrobiłam sobie rozgrzewkę, potem ramiona, na nogach odpadłam trochę i przeszłam do pośladków i brzucha. i nie wiem co jeszcze można robić, muszę to cardio sobie zobaczyć, pewnie wieczorkiem się skuszę :)

Wczoraj pierwszy raz ćwiczyłam - cardio, brzuch, pośladki, nogi - i dzisiaj mam zakwasy :) A mąż tylko siedział i się ze mnie śmiał :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Re: hula hop z masażem stosował ktoś ?