Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Zapalenie pęcherza

24 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

też zaczęłam z nią ćwiczenia ! :)
dopiero 4 dzień więc efektów nie opisze, ale treningi z nią mi odpowiadają bo ćw. są takie energiczne a nie jak flaki z olejem :D ćwiczę brzuch + pośladki, bo przy nogach odpadam przy 4 minucie ... daje wycisk ale mega motywuje ;D

Cytat
----a----
eee tam Chodakowska :P - poćwiczyłam trochę i przeszłam na Mel B - rewelacja! od ponad 3 tygodni ćwiczę cardio, abs, nogi i ramiona zazwyczaj codziennie, ale nieraz odpuszczam na jeden dzień.Efekty już widać zwłaszcza w nogach i brzuchu, cellulit znika z ud, straciłam tam 3 cm (ale odżywiam się racjonalnie), brzuch robi się twardy i rysują się mięśnie także naprawdę polecam, na początku pewnie będzie Ci cięzko ale dasz radę :) powodzenia :)
Dzięki :)

ćwiczę jakieś 2 tyg już Mel B, daje efekty..
kolejność: Mel B nogi, Mel B pośladki, Mel B ABS (codziennie)
polecam te ćwiczenia, bo nie męczą bardzo, a są na poszczególne partie ciała, możesz robić rozgrzewkę ok 3-5 min. przed
pozdrawiam :)

Cytat
Euforiia
ćwiczę jakieś 2 tyg już Mel B, daje efekty..
kolejność: Mel B nogi, Mel B pośladki, Mel B ABS (codziennie)
polecam te ćwiczenia, bo nie męczą bardzo, a są na poszczególne partie ciała, możesz robić rozgrzewkę ok 3-5 min. przed
pozdrawiam :)
:)

Po tym co przeczytałam też chyba przejdę na Mel B chociaż kiedyś z nia cwiczyłam bodajże ćwiczenia na brzuch a przed jej ćwiczeniami jakieś na spalanie tkanki tłuszczowej i nie mogłam wyrobic do 5 min bo mnie brzuch tak bolał wiem że to dobrze ale no nie dałam rady ;p Ale chyba ja polubię jak widac efekty.

ja ćwiczyłam w tamtym roku na wakacjach :) ulozylam sobie plan na caly tydzien bez niedzieli, rozne cwiczenia przemiennie, + dieta, w niecale dwa tygodnie schudlam 3kg :)

Mnie jedna rzecz tylko dziwi u Mel B. Ćwiczę dopiero 4 dni z nią i tylko brzuch. Na tym filmiku od brzucha widać parokrotnie (i słychać), że ona się dosyć męczy przy tym. Ja już po 4 dniach dużo dużo mniej przeżywam ten trening. Więc ona, skoro rzeczywiście PROWADZI te treningi, chyba powinna być bardziej wytrzymała, nie sądzicie? :)

Cytat
gala-gradiva
Mnie jedna rzecz tylko dziwi u Mel B. Ćwiczę dopiero 4 dni z nią i tylko brzuch. Na tym filmiku od brzucha widać parokrotnie (i słychać), że ona się dosyć męczy przy tym. Ja już po 4 dniach dużo dużo mniej przeżywam ten trening. Więc ona, skoro rzeczywiście PROWADZI te treningi, chyba powinna być bardziej wytrzymała, nie sądzicie? :)

Też się nad tym zastanawiałam kiedyś...
Mnie to się po prostu wydaje, że coś wykonywałam źle :/
może bardziej trzeba spinać mięśnie czy coś...

Ja spinam z całej siły, bo chcę żeby to mi jak najwięcej dawało jak już ćwiczę. A ważna rzecz, jak się ćwiczy na plecach, trzeba dociskać część lędźwiową do podłogi, żeby nie było tej naturalnej przerwy pod plecami, bo jeśli jest, to podnosisz ciało bardziej siłą pleców, karku, który przeciążasz etc, a nie brzuchem.


A właśnie kolejna rzecz - was po kilku razach brzucha też tak boli kark?

Hah jak trafilam :)Wlasnie dzisiaj postanowilam przejrzec filmiki na YT z Mel bo duzo juz na jej temat slyszalam.Znudzona juz Ewcią Ch.Chcialam czegos nowego i tak wlasnie od dzisiaj zaczelam cwiczyc z Mel,fajna pozytywna kobitka pelna energi.Dodalam od razu z 8 jej filmikow do ulubionych w tym,posladki,nogi,brzuch,abs,cardio itd,dodatkowo cwicze z Fitappy ale tylko wylacznie przy dwóch filmikach ktore sa na ramiona(z hantelkami) :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 23:52 przez moniq2671.

Tak, boli :(
że czasem utrzymać nie mogę, ale czytałam gdzieś, że to kwestia wprawy i "wyćwiczenia", ale nie wiem ile w tym prawdy...

Dopiero zaczęłam ćwiczyć z Mel B. i bardzo mnie cieszy to, że efekty są widoczne już po 2 tygodniach ;) do wakacji to będziemy laski,że ho,ho ;)))

mi się wydaje, że dużo robią ćwiczenia na słońcu pocisz się bardziej i męczysz ;p

ja ćwiczę obecnie 6 weidera , ale chyba skuszę się też na Mel B :P

ja ćwiczę od 4 dni brzuch i pośladki, trudno mówić już o efektach,ale po 10 minutach ćwiczeń brzucha jestem mokra hehe
te ćwiczenia naprawdę czuć :)

z tego co zauważyłam Ewa Ch. ma zbiór ćwiczeń z różnych programów np Callan i Mel B

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciuchy sportowe