Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

48 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

13 cze 2015 - 10:36:13

Jedyną aktywność jaką uprawiam przy zwierzętach to bieganie za kotem :). Choć wydaję mi się, że jak dziennie spaceruje z nim ok. 40 min to też zrzucam trochę kalorii.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

04 wrz 2015 - 16:36:48

Ja od zawsze uważam, że najlepszym sposobem na utrzymanie płaskiego brzucha i ogólnie dobrej figury, jest stałe uprawianie sportu. Nie zmienianie diety co miesiąc, nie rozpoczynanie biegania co 2 miesiące, tylko stałe uprawianie sportu. Ja od dawna to praktykuję i się u mnie sprawdza. W te wakacje kupiłam z chłopakiem <moderacja, spam> i gramy 2 razy w tygodniu. Poza tym nad jeziorem pływanie, a 3 razy w tygodniu z rana krótki jogging. Czuję się i wyglądam dobrze właśnie dzięki takiemu trybowi życia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:50 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 4/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

09 wrz 2015 - 15:40:56

Niby można się ruszać, fajnie, ale ja nie widzę efektów, albo słabe. Planuje zacząć w domu cwiczenia bo zaczyna mi brakowac czasu na wszystko. Zamówiłam tutaj <moderacja, spam> Będę z facetem w jesienne wieczory próbować gubić brzuszek. Jemu się szczególnie przyda po letnich weekendach grillowych :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:50 przez moderator.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

21 gru 2015 - 22:41:31

Dla wszystkich, którzy walczą z oponką polecam stronkę<moderacja, spam> Ja robię ćwiczenia na brzuch, a dokładniej ćwiczę boczki już 5 tydzień, bo z tym mam największy problem. W pasie zeszło już 8 cm. Polecam z tej strony właśnie te ćwiczenia. Pamiętajcie o diecie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:51 przez moderator.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

25 kwi 2016 - 10:22:08

ćwiczenia jak najbardziej jest to wkazane ale jeszcze jedna rzecz która ja stosuje od dziecka i mam płaski brzuch mimo moich lat ;) a mianowicie lekko wciagnąc brzuch ( nie na maxa by było widac żebra) to tzw. "napięcie miesni " trzymac najlepiej cały dzien, wtedy miesnie brzucha sa trzymane w tzw. ryzach i nie ma opcji by sie robiła oponka. potem takie wciaganie wchodzi w nawyk i jest tak naturalne ze nie trzeba tego kontrolowac

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

26 kwi 2016 - 15:05:13

Jak miałam problemy z nadmiarem tłuszczu na brzuchu to pomagało bieganie + rower + brzuszki. Spala się tłuszcz i rzeźbi mięśnie. Ewentualnie można kupić jakiś sprzęt do ćwiczeń, który mają na siłowni i ćwiczyć w domu. Rezultaty mogą być lepsze. W sklepie sporti można zamówić np ławki do ćwiczeń na mięśnie brzucha. Domowe ćwiczenia a do tego bieganie lub jazda na rowerze i gdy regularnie będzie się ćwiczyć i nie będzie się jadło śmieciowego jedzenia brzuszek powinien wyglądać lepiej.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

28 kwi 2016 - 11:37:09

Przede wszystkim to dieta. Poza, tym wbrew pozorom, codzienne ćwiczenie mięśni brzucha tu nie pomoże. Oczywiście zbudują się mięśnie, ale będą pod warstwą tłuszczu. Dlatego mięśnie brzucha powinno się ćwiczyć 3-4 razy w tyg, a poza tym to cardio. Mi bardzo pomaga bieganie. Na początku nie mogłam się zmotywować, ale kupiłam sobie taką inteligentną opaskę smartyfit. Jak widzę ile przebiegłam i ile kalorii spaliłam to motywuje mnie to do następnego treningu. Ale nie zapomnij, że 70% sukcesu to dieta!

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

22 maj 2016 - 11:28:02

Jaki sprzęt fitness najlepiej się nadaje do treningu mięśni brzucha?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

10 cze 2016 - 22:55:12

Hula hop!!!!!!!! Oczywiście z odpowiednim obciążeniem. :)

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

11 cze 2016 - 08:26:45

A jak czesto i jak dlugo krecicie hula hop?? I jak z efektami, po jakim czasie cos widac? (Oczywiscie przy zdrowym jedzeniu, bo to juz u mnie codziennosc)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

23 cze 2016 - 15:12:16

Myślę, że do treningu mięśni brzucha lepszy będzie sprzęt fitness tak jak na siłowni, hula hop nie da aż takich dobrych efektów. Najlepiej pójść na siłownie lub kupić sprzęt i ćwiczyć w domu, w internecie jest tego cała masa, wystarczy przejrzeć allegro, sporti i inne sklepy sportowe i na pewno się niedrogo coś znajdzie. Oczywiście ważna jest do tego dieta - jeść zdrowo i unikać śmieci typu fast foody, chipsy.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

29 cze 2016 - 10:45:45

http://www.biomedical.pl/aktywnosc-fizyczna/plaski-brzuch-w-miesiac-6433.html Jest tu od groma ćwiczeń + zarys diety, która pomoże na płaski brzuch.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

18 paź 2016 - 17:28:01

sposobów jest masa, każdy ma jakies swoje oryginalne, hula hoop chyba dobrze robi też na talię. Ja chodze na zajecia z plaskiego brzucha do Saturn Fitness w Warszawie na ul. Kuflewskiej i moge powiedzieć, że cwiczenia daja efekty, pierwszy widoczny zarys miesni brzucha widzialam po 2 tygodniach

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

18 paź 2016 - 17:46:06

na płaski brzuch.... zdrowa dieta i najpierw spalenie tłuszczu z oponki, dużo silnej woli

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

01 lis 2016 - 12:06:46

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak sposób na płaski brzuch, ćwiczenia na płaski brzuch czy dieta na płaski brzuch. TŁUSZCZ Z CIAŁA SCHODZI RÓWNOMIERNIE! Musicie to zapamiętać. Tylko zdrowe odżywianie i sport może coś zdziałać. Robienie brzuszków itp nic nie da jeżeli nie ma ruchu i odpowiedniej diety. Pamiętajcie o tym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

inwestujecie w specjalną odzież do sportu?