Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

35 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 15 16 --> ->|

stepper - zbiorczy

08 wrz 2011 - 14:27:37

Kieruję pytanie do dziewczyn które miały jakąś styczność ze stepperem. chciałam zacząć ćwiczyć na nim bo mam domu ale nie chciała bym żeby rozbudowały mi się nogi. co myślicie?? zrzuce na tym troche tłuszczu z brzucha??

stepper - zbiorczy

08 wrz 2011 - 14:29:01

moja mama zrzuciła. Ja też zaczynam steppować. Ale prawda jest taka że działa głównie na uda i posladki

stepper - zbiorczy

08 wrz 2011 - 14:29:07

rozciągaj mięśnie nóg to się nie rozbudują

stepper - zbiorczy

08 wrz 2011 - 14:30:45

uprawiałam też ten cały nordic walking ale nie wiem co jest lepsze

stepper - zbiorczy

08 wrz 2011 - 14:32:56

na mięśnie brzucha to ja proponuje brzuszki aby zrzucić nadmiar ;)

stepper - zbiorczy

08 wrz 2011 - 14:35:05

tylko wiesz brzuszki mi się nudzą a tak to słuchawki na uszy ii jedziesz ;p a można sie tez porządnie spocić.. ;p

stepper - zbiorczy

08 wrz 2011 - 14:35:28

uprawiam nordic walking oraz mam stepper i polecam to pierwsze. podczas marszu z kijkami ja nawet czuje mięśnie pleców i klatki piersiowej. natomiast na steperze czuje wyłącznie łydki i pupę.

stepper - zbiorczy

08 wrz 2011 - 14:36:12

od brzuszków się nie chudnie tylko tworzą się mięśnie z tkanki tłuszczowej, a sama nie znika w innej postaci

stepper - zbiorczy

08 wrz 2011 - 14:38:34

Eee... Od kiedy mięśnie powstają z tłuszczu? o.O

stepper - zbiorczy

08 wrz 2011 - 14:40:12

hmmmm chodzilam troche na silownie i na fitness teraz niestety mam przerwe i z tego co wiem cwiczac na typowym steperze miesnie nog sie rozbudowują . lepszy na zrzucenie kg jest STEP i cwiczenia aerobowe na nim. :)

Cytat
lenulka
od brzuszków się nie chudnie tylko tworzą się mięśnie z tkanki tłuszczowej, a sama nie znika w innej postaci

miesnie nie tworza sie z tkanki tluszczowej.
fakt od brzuszkow sie nie chudnie, to jakis glupi mit. zeby spalic tluszcz z brzucha najlepsze sa aeroby a bruszkami mozna sobie ladnie go wyrzezbic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 14:41 przez bella_911.

stepper - zbiorczy

08 wrz 2011 - 14:42:07

Cytat
lenulka
od brzuszków się nie chudnie tylko tworzą się mięśnie z tkanki tłuszczowej, a sama nie znika w innej postaci

ciekawe bo mi na samych brzuszkach spadła waga o kilka kg a dodatkowo wyszczuplał brzuch - bynajmniej nie miałam kaloryfera jak facet ;)

ps. są różnie sposoby "brzuszków" i niektóre ćwiczą nie tylko sam brzuch



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 14:43 przez Darmoszka.

stepper - zbiorczy

19 wrz 2011 - 11:22:24

Hej Laski :)) zastanawiam się nad poprawieniem sylwetki i zrzuceniem kilku kilogramów. Rozmyślam kupno steppera.. czy któraś z was używała lub używa tego?jakie zauważyłyście efekty?i czy naprawde pomaga zrzucić coś na wadze przy stosowaniu oczywiście odpowiedniej diety ;). Jestem ciekawa waszych doświadczeń ze stepperem więc czekam na wpisy. pozdrawiam ;**

stepper - zbiorczy

19 wrz 2011 - 11:24:41

tez chetnie sie dowiem..
a co sadzicie o rowerku stacjonarnym?? bo bede od dzisiaj miala, tez chce schudnac 8 kilo

stepper - zbiorczy

19 wrz 2011 - 11:25:42

no pewnie warto, ale jeśli masz duuużą motywację;)

bo u mnie np. rower stacjonarny robi za wieszak na ubrania i torebki choć przed zakupem uparcie twierdziłam, że to produkt pierwszej potrzeby;p

stepper - zbiorczy

19 wrz 2011 - 11:28:09

warto kupic steper, na poczatek wystarczy ale z czasem kiedy sie rozruszacie :-) to bedzie tzreba zainwestowac w lepszy sprzet, stepery nie wytrzymuja niestety na dlugo, nawalaja tloki ktorych niesttey nie da sie wymienic, ale na pol godzinki kilka razy w tygodniu wystarczy :-) wymeczylam 4 stepery wiec wiem co mowie. polecam orbitreki i cwieczenia w klubie fitness ;p w grupie razniej, a karnety otwarte np poranne godziny sa bardzo tanie, u mnie np 49zl i moge chodzic do godziny 15 na co mi sie wymarzy -)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??