Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

47 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

stepper - zbiorczy

22 cze 2015 - 13:52:49

Ja miałam ale jakiś stary i strasznie hałasował-odstawiłam!

stepper - zbiorczy

20 lip 2015 - 08:25:45

Mój zaczął strasznie skrzeczeń i skrzypieć po dwóch użyciach, ale nasmarowałam porządnie i cichutko chodzi. Na pewno ćwiczenia na nim podnoszą pupę i zwalczają celulit, ale żeby jakoś mega odchudzał, to nie powiedziałabym. Niestety, ale efektywne odchudzanie to złożony proces i bez diety - przemyślanej - nie da rady. Nie każdy za to ma w mieszkaniu miejsce np. na bieżnię czy orbitreka, a stepper zajmuje niewiele miejsca.

stepper - zbiorczy

09 paź 2015 - 11:28:40

Ja kiedyś miałam ale tak to paskudztwo hałasowało, że dałam sobie spokój.

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

stepper - zbiorczy

19 paź 2015 - 21:38:55

Sprawdźcie mini stepper - <moderacja, spam>moim zdaniem fajna sprawa, szczególnie dla tych, co nie lubią pocić się na siłowni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:52 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

stepper - zbiorczy

24 lis 2015 - 18:32:35

Chodzić na stepperze trzeba koniecznie 'z pięt', można lekko odchylać tułów do tyłu, jakby się schodziło z górki. Aeroby można robić codziennie, nawet kilka godzin, byle nie doprowadzać do zadyszki.

stepper - zbiorczy

27 lis 2015 - 12:25:37

Dzięki Kola, bo chyba mi uświadomiłaś, że mam złą pozycję i dlatego mnie boli kręgosłup.

stepper - zbiorczy

24 sty 2016 - 18:33:06

wszystko zależy od Twojej silnej woli ja jej niestety nie posiadam co roku sobie obiecuję cuda

stepper - zbiorczy

19 kwi 2016 - 15:45:32

miałam go ale wydałam skrzypiał pomimo oleju.
Nie oczekiwałam cudów ale z tego co widziałam dostawałam mięśni uda mi rosły w oczach.
Teraz mam masażer stojak wibracyjny, nie mam czasu na nim ćwiczyć najlepiej bym komuś sprzedała.

stepper - zbiorczy

29 kwi 2016 - 12:31:23

Zależy na jaki efekt sie nastawiasz. Steper głownie wzmacnia mięśnie nóg i pośladków i pod tym względem jest rewelacyjny.
Jeśli chodzi o wydolność krążeniową - kondycję, ja wolę bieganie lub rower stacjonarny.
Jeśli chcesz jednak schudnąć, to nie ważne jak się ruszasz, ważne, że się ruszasz i musisz dbać o dietę.

stepper - zbiorczy

03 maj 2016 - 15:07:14

Cytat
securitas1972
wszystko zależy od Twojej silnej woli ja jej niestety nie posiadam co roku sobie obiecuję cuda

Siłę woli można ćwiczyć. Tak mówią, wszyscy moi znajomi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-03 15:07 przez mirsie.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

stepper - zbiorczy

12 maj 2016 - 11:57:03

Do wyrobienia sobie pośladków używałam steppera, do tego moim zdaniem jest najlepszy. Do wyrobienia mięśni nóg wolę jazdę na rowerze, ewentualnie rowerek treningowy w domu. Stepper Spokey jest świetny, od kilku miesięcy ćwiczę, może nie aż tak regularnie ale ćwiczę i widzę rezultaty. Jak chce się wyrobić mięśnie pośladków jak i nóg to lepiej w sumie kupić stepper za około 200zł niż np, rowerek treningowy za kilkaset zł więcej, chodź ja za swój rowerek aż tak dużo nie płaciłam, w sporti są nawet za 600-700zł.

stepper - zbiorczy

04 lip 2016 - 10:08:07

Kurde, ja mam krzesło i dawaj, to na nim trenuję :D

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

stepper - zbiorczy

18 lip 2016 - 22:20:25

Cytat
sofilda89
Do wyrobienia sobie pośladków używałam steppera, do tego moim zdaniem jest najlepszy. Do wyrobienia mięśni nóg wolę jazdę na rowerze, ewentualnie rowerek treningowy w domu. Stepper Spokey jest świetny, od kilku miesięcy ćwiczę, może nie aż tak regularnie ale ćwiczę i widzę rezultaty. Jak chce się wyrobić mięśnie pośladków jak i nóg to lepiej w sumie kupić stepper za około 200zł niż np, rowerek treningowy za kilkaset zł więcej, chodź ja za swój rowerek aż tak dużo nie płaciłam, w sporti są nawet za 600-700zł.
Ja od pewnego czasu regularnie jeżdżę na rowerze miejskim. Nie mam czasu na inne ćwiczenia. I muszę powiedzieć że po kilku miesiącach zauważyłam że pośladki się podniosły.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-18 22:20 przez ola211.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

stepper - zbiorczy

09 wrz 2016 - 13:41:44

Ja kiedyś ostro chodziłam ale przestałam:)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 6/5

stepper - zbiorczy

15 wrz 2016 - 15:24:39

Cytat
sofilda89
Do wyrobienia sobie pośladków używałam steppera, do tego moim zdaniem jest najlepszy. Do wyrobienia mięśni nóg wolę jazdę na rowerze, ewentualnie rowerek treningowy w domu. Stepper Spokey jest świetny, od kilku miesięcy ćwiczę, może nie aż tak regularnie ale ćwiczę i widzę rezultaty. Jak chce się wyrobić mięśnie pośladków jak i nóg to lepiej w sumie kupić stepper za około 200zł niż np, rowerek treningowy za kilkaset zł więcej, chodź ja za swój rowerek aż tak dużo nie płaciłam, w sporti są nawet za 600-700zł.

Mi też stepper pomógł ładnie wyrobić sobie to i owo :) bardzo polecam takie urządzenie bo jest super i przyjemnie się ćwiczy a nie jest wcale drogie. Jak piszesz to koszt około 200zł, chodź ja płaciłam jakoś lekko ponad 100zł też ze sklepu sporti, ale stepper innej marki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-15 15:25 przez Marleniso.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

inwestujecie w specjalną odzież do sportu?