Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

18 minut temu

Biznes

22 minut temu

tabernakula sklep

41 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 12:56:30

Ja ćwiczyłam na stepperze,ale zauważyłam ze powiększyły mi się uda,zbyt duże obciążenie.Sprzedałam go jak zachorowałam.Wole orbitreka:)

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 13:03:51

ile kasy niby? Nie jest drogi

. Ja ćwiczę na stepperze skrętnym z gumami i nie chce schudnąć tylko ujędrnić ciało, nabrać mięśni i powiem, że nie jest najgorzej, działa na uda, łydki, biodra i pośladki, jak również na talię.

ja mam taki

ćwiczę pół godzinki dziennie, do tego ćwiczę motylka na górną partię



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-02 13:07 przez darka806.

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 13:04:04

Zalezy jaki bo ten do dreptania obrotowy jest fajny,probuje od ciotki wysepic,a przy okazji-gdzies ostatnio czytalam,ze na umiesnionych nogach bardziej widac celulit:p ile w tym prawdy to nie wiem bo nie mam

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 13:06:42

Cytat
mysia_84
Zalezy jaki bo ten do dreptania obrotowy jest fajny,probuje od ciotki wysepic,a przy okazji-gdzies ostatnio czytalam,ze na umiesnionych nogach bardziej widac celulit:p ile w tym prawdy to nie wiem bo nie mam

Hmm... no ja mam mocno umięsnione nogi. I mam cellulit ale nie jakiś aż tak widoczny, chyba ze się położę w dziwnej pozycji. Mojej koleżanki jedyną aktywnoscią jest pdoejście do przystanku autobusowego i choc nie jest gruba to az przez spodnie prześwituje...

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 13:07:32

Ja mam stepper skrętny, dokładnie taki jak na zdjęciu. Ciekawe ile razy w tyg trzeba ćwiczyć żeby widać było efekty? Co do ceny, nie jest taki drogi... Dobra alternatywa gdy jest zimno, pada... Oglądasz serial i ćwiczysz;)



stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 13:09:19

No to dolozmy body wrapping do cwiczen i nozki jak u 'wodzianki' haha

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 13:14:18

Ja ćwiczę i to z godzinkę dziennie i efekty są co do ujędrnienia. Jak najbardziej polecam!

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 15:14:31

Cytat
Olajjka
Ja ćwiczę i to z godzinkę dziennie i efekty są co do ujędrnienia. Jak najbardziej polecam!
A po jakim czasie zauważyłaś efekty?

stepper - zbiorczy

02 maj 2013 - 15:21:58

Witam, mam taki stepper jak szukasz i chcialabym go sprzedac bo wczesniej mialam rowerek i jakos wole cwiczyc na rowerku.

stepper - zbiorczy

14 mar 2014 - 18:43:21

Mam od kilku dni. Pół godziny i nogi wysiadają, jednak jestem konsekwentna w tym co robię i myślę, że spokojnie z czasem będę ćwiczyć godzinę. Koleżanka ćwiczyła i ma super szczupłe nogi, więc to mnie przekonało. Super się ćwiczy przy muzyce, polecam :D

stepper - zbiorczy

30 lis 2014 - 23:26:13

ja niedawno kupiłam swój drugi steper, pierwszy zepsuł się po 3 latach, kupiłam w decathlonie za ok. 179 zł - steper skrętny, mało miejsca zajmuje, staram się ćwiczyć na nim pół godziny dziennie, efekty zawsze będą, zwłaszcza jak chodzimy dość szybko, zmiany w diecie i dużo wody, ewentualnie rozpuszczam orsalit w wodzie, by organizm nawodnić i uzupełnić składniki mineralne, zwłaszcza jak biegam czy intensywnie ćwiczę, efekty będą, muszą być:)

stepper - zbiorczy

07 gru 2014 - 14:38:27

Ja ćwiczę codziennie oprócz piątków około 35-40min, efekty zdecydowanie są :) z tym, że ja oprócz steppera jeszcze ćwiczę callanetics 4 razy w tygodniu.

stepper - zbiorczy

30 sty 2015 - 17:44:31

Cytat
acrux
Szkoda czasu i kasy na stepper,polecam bieżnie,sama kupiłam sobie kilka miesięcy temu i efekty są !codziennie chodze szybko przez 1h w tempie 60,lub 62 tłuszcz zniknął,pupa jest ok i samopoczucie rewelacyjne!
oo , ja tak samo , na 6.0 lub 6.2 przez 40 min lub godzine :) czekam na efekty :)

Cytat
acrux
Szkoda czasu i kasy na stepper,polecam bieżnie,sama kupiłam sobie kilka miesięcy temu i efekty są !codziennie chodze szybko przez 1h w tempie 60,lub 62 tłuszcz zniknął,pupa jest ok i samopoczucie rewelacyjne!
oo , ja tak samo , na 6.0 lub 6.2 przez 40 min lub godzine :) czekam na efekty :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-30 17:44 przez Bang_Bang_Bang.

stepper - zbiorczy

08 kwi 2015 - 17:05:58

ja kupiłam na wyprzedażach stepper skrętny, można też na nim ćwiczyć jak na normalnym. Na początku było ciężko ćwiczyłam przez 2 mies godzine dziennie potem następny miesiąc po pół, teraz 20 min, efekty nawet są, ale spodziewałam sie czegoś więcej :)

stepper - zbiorczy

15 kwi 2015 - 13:02:36

ile razy tygodniowo cwiczycie na steperze i ile czasowo. Napiszcie o swoich efektach.
Jestem ciakawa tez mam steper, ale jakoś nie mogę się zabrać za cwiczenia...

moim zdaniem ćwiczenia na steperze działają przede wszystkim na nogi i brzuch. Kiedyś dopóki mi się nie zepsuł też ćwiczyłam na steperze zwłaszcza zimą i naprawdę widziałam efekty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-17 13:20 przez AgnieszkaKrakow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pasy odchudzające-wibracyjne