Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafowiczki czy któras z Was regularnie cwiczy? Jesli tak jakie cwiczenia i na co?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-15 09:30 przez moderator.

ja chciała bym jakoś zacząć ćwiczyć ale się wstydzę :( swojego ciala..

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

super regularnie nie ćwiczę ale mam takie zrywy. wtedy głownie brzuch i uda wzmacniam. w miarę regularnie jeżdżę rowerem, a zimą chodzę na basen raz, czasem dwa, razy w tygodniu. Teraz sporo biegam, bo mam w domu szczeniaka a to też dzienna porcja energii ;)

Ja na odcinek dolny brzucha, oraz na mięscie pośladkowe wielkie (powiększenie). Przy tym na całokształt figury i dla dobra organizmu inny ruch bigtanie no i ukochana ZUMBA :)

Cholerka a jakie cwiczenia wykonujesz na dolne partie miesni brzucha? bo szukam, szukam i nie moge nic znalezc

nie wiem czy regularnie ale od czasów gimnazjum dbam o figurę i ćwiczę raz na jakiś czas :) czasem przez 2-3 miesiące co drugi dzień, czasem raz w tygodniu, no różnie. Do tego dość regularnie gram w siatkówkę, rower, basen :)

Cytat
giebeen
Cholerka a jakie cwiczenia wykonujesz na dolne partie miesni brzucha? bo szukam, szukam i nie moge nic znalezc

Też chętnie się dowiem :) Bo zawsze widać mi tylko mięśnie na górze i środu a dolnych nie :(

Cytat
giebeen
Cholerka a jakie cwiczenia wykonujesz na dolne partie miesni brzucha? bo szukam, szukam i nie moge nic znalezc

na dolne partie brzucha najlepiej ćwiczyć nogami, czyli jak to mój facet się śmieje odwrotne brzuszki, unoszenie nóg, różne serie, przytrzymywanie (bo to najbardziej areobowe ćwiczenia odcedzają tłuszczyk) a dla dobrego utrzymania całego brzucha 6 weidera. Do tego bieganie bardzo wyszczupla brzuch, to mogę potwierdzić, bo sama zauwazyłam różnicę, bieganie właśnie pomogło mi zmniejszyć dolną partię brzusia, a to najtrudniejsze miejsce do zrzucenia.
PJak macie z kim pościwczyć to lepszy efekt daje, gdy osoba stanie wam za głową w rozkroku, wy złapiecie ją za kostki (ręće musża być wyprostowane) i podnosicie do niej nogi, a ona wam je odpycha. Samem też można gdzies w domu, tyle że będzie lżej bo nie ma tego odepchnięcia. Oczywiście nie muszę mówić, że w miarę możliwości nie dotykamy nogami o podłogę, ale staramy się jak najniżej za każdym razem dać nogi (ćwiczenia nie wykonywac szybko).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-10 11:08 przez Cholerka.

Cytat
19andziulka92
ja chciała bym jakoś zacząć ćwiczyć ale się wstydzę :( swojego ciala..

A zamierzasz ćwiczyć nago? czy jak?

Ja w okresie wakacyjnym codziennie jeździłam na rowerze :P

Od kilku dni minimum 10min. dziennie kręcę hula-hopem, liczy się? :D

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Od kilku dni minimum 10min. dziennie kręcę hula-hopem, liczy się? :D

To dobrze działa na talię, aczkolwiek 10 minut to malutko :P
Ja naprawdę polecam biganie, znienawidziłam je w szkole, bo kazali nam mimo braku sił biegać. Teraz znalazłam super trening który po mału wprowadza do coraz dłuższych biegów, a co najlepsze aby schudnąć nie tzreba biegać szybko! :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-10 11:10 przez Cholerka.

Ja ćwiczę na hula hop i od niedawna trenuję pole dance. Od czasu do czasu poćwiczę w domu, jak mam ochotę. Czzasem jeżdżę na rowerze.

wiesz kochana nago to nie :P

ale biegając, ćwicząc, skajając np na skakance ludzie się wyśmiewają i to nie jest przyjemne :(

aktualnie ćwiczę ok. 6 razy w tyg. skalpel czyli trening z pierwszej płytki Ewy Chodakowskiej.

Cytat
19andziulka92
wiesz kochana nago to nie :P

ale biegając, ćwicząc, skajając np na skakance ludzie się wyśmiewają i to nie jest przyjemne :(

To tylko świadczy o ich kulturze osobistej i zazdrości, bo ten kto sam nie potrafi się wziąć za siebie, potrafi wytykac tylko różne rzeczy innym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-10 11:13 przez Cholerka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rakieta