Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

10 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Ćwicze z chodakowska czasem z mel B przeważnie mieszam te cwiczenia

Regularnie ćwicze na stepperze z linkami około 40-50 min spałam przy tym około 400 kalorii, 3 razy w tyg

polecam przede wszystkim na nogi pośladki i brzuch

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Przez ostanie pół roku chodziłam na zajęcia do klubu fitness. Teraz zaczęłam ćwiczyć w domu. Kupiłam sobie nawet drążek do podciągania i rower treningowy. Jednak trudno jest mi się zmobilizować, chyba znów zacznę chodzić do klubu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-01 15:07 przez kola244.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Ja muszę zapisać się do jakiejś siłowni. Trochę ruchu się przyda.

Ja nie ćwiczę, bo nie mogę, ale jeżdżę codziennie na rowerze bez względu na pogodę - zawsze 15-30 km :) Dobre na poślady :D

ja chodziłam na siłownie do SportVery
Przestałam chodzić bo cena wzrosła więc zaczęłam intensywnie się ruszać.
W telefonie mam kilometry więc wiem ile zrobię w ciągu dni i ile spale kalorii.
Wolę w plenerze bo tam jest klima i smród .

Też mam taki plan. Nie wiem jednak czy jeżdżenie w deszczu to dobry pomysł. Jak zacznie padać to kiedyś przestaje.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

Pływam. W miarę możliwości 2 razy w tygodniu. Na ogólną formę, bo kręgosłup przy pracy siedzącej nie zniósłby już innego obciążenie statycznego, a pływanie go bardzo odciąża. A co ważne mogę to robić przez cały rok. Polecam.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Ja regularnie ćwiczę na siłowni.Na początek rozgrzewka 15 minut biegania a później w zasadzie to taki sam trening jak faceci robią, tylko oczywiście na malutkich ciężarkach:)

Ja staram się ćwiczyć regularnie. Jeżdżę na rowerze, biegam, a w zimie chodzę na siłownie. Często korzystam też z porad instruktorów, którzy zwracają mi uwagę na co zwrócić szczególną uwagę. Standardowo najczęściej jest do brzuch.

Ja cwicze crossfit :D Polecam, jesli ktos lubi porzadnie sie zmeczyc, a jednoczesnie miec urozmaicony trening z elementami ciezaru :D

Co jakiś czas robię sobie po kilka cykli 3 miesięcznych z 6 weidera, na codzień pompki, brzuszki, czasami lekka siłka

Cytat
marlenabogucka
Ja cwicze crossfit :D Polecam, jesli ktos lubi porzadnie sie zmeczyc, a jednoczesnie miec urozmaicony trening z elementami ciezaru :D

podziwiam dziewczyny na crossficie! szacun!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 12:18 przez miron17.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Ja chodze na zajęcia fitness. Głównie tabata, interwały, fat burning.

Ja tam się nie katuję dietetycznie. Całe życie jem "normalnie", nie objadam się na noc. Wszystko z głową. Do tego dużo chodzę, spaceruję z psem. Miałam taki okres, że trochę przytyłam, ale wtedy pomogło mi IQacai. I do tego wchodzę sobie na 20 minut na rowerek stacjonarny i na slimboarda :) Wyglądam i czuję się dobrze! :)

nie ćwiczę ale taki mam plan, żeby zacząć w najbliższym czasie. Może poradzicie jakiś zestaw ćwiczeń dla początkujących?;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Treningi siłowe- chodzisz na siłownie? Jak zaczęła się Twoja przygoda?