Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Poza domem planuję zacząć grę w golfa. Nie mam jeszcze sprzętu ale zamierzam powoli kompletować a fajne wyposażenie widziałam na [Moderacja - niepłacona reklama] a jeśli chodzi o bardziej intensywny sport to bardzo lubię pływać i często chodzę na basen tym bardziej że jest 500 metrów od mojego domu oraz bardzo lubię ćwiczyć na orbitreku. Zakupiłam sobie dawno temu i na prawdę przydaje się bardzo często.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 11:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Ja po pracy gram w tenisa i sporo jeżdżę na rolkach, dlatego też czasem pozwalam sobie na hydromasaż sundance, żeby przynieść ulgę obolałym mieśniom. Ale warto, bo świetnie to rzeźbi sylwetkę :)

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

grę w golfa można podciągnąć pod srto jako konkurencję ale czy to jest jakaś wybitna aktywnośc fizyczna to bym nie powiedziała :D ja zaczęlam biegać wiosną biegam do tej pory, staram się codziennie ale nie zawsze się udaje, kupiłam sobie buty biegowe z NEw Balance z serii Fresh Foam i teraz śmigam takie trasy jak nigdy :)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Trochę pływam, trochę biegam, dużo chodzę :) dla kondycji...

Od 4 miesięcy regularnie ćwiczę jogę - rewelacja! :) oprócz tego jeżdżę konno, ale po kontucji już tylko rekreacyjnie. Polecam, super sprawa

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 6/5

a ja coś podobnego do jogi - body art :) wczesniej chodziłam na joge i to jest chyba taka przyspieszona wersja, bardziej wytrzymałościowa chyba ;)

zweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
19andziulka92
wiesz kochana nago to nie :P

ale biegając, ćwicząc, skajając np na skakance ludzie się wyśmiewają i to nie jest przyjemne :(

To weź sie za siebie i właśnie tym co się śmieją to potem będą z podziwem patrzeć. Teraz się użalasz nad sobą bo jesteś nie w formie - schudnij, ćwicz, zdrowo jedz. Nie patrz na innych tylko na siebie -i udowodnij sobie że się potrafisz się zmienić, zrób to dla siebie :) jak będziesz patrzeć na innych to NIGDY NIE SCHUDNIESZ.

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

kupiłam bieżnię elektryczną średniej klasy bo na inną mnie nie stać i jestem zadowolona. Mam pracę siedzącą w dodatku na trzy zmiany i niestety przybywa... czas się wziąć za siebie!!!!:-)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Oczywiście, że ćwiczę. Teraz w czasach gdy każdy dba o siebie, a przynajmniej próbuje to wręcz nie da się ominąć tego fenomenu i nie ćwiczyć. Uprawiam sport głównie dla rozrywki i ruchu. Lubię spędzać aktywnie czas z przyjaciółmi. Często zdarza mi się grać w siatkówkę lub koszykówkę. Jeśli nie w grupie to sama próbuję jakoś się poruszać. Od czasu do czasu fitness albo ćwiczenia w domu przed telewizorem. Staram się by przynajmniej cztery razy w tygodniu poruszać się. Gdy na zewnątrz jest ładna pogoda, a ja mam wystarczająco siły idę pobiegać.

Staram się jak najczęściej ;) chodzę na fitnessy różne.. Zwykle ok.4 razy w tygodniu i efekty rewelacja.. Zdecydowanie nieporównywalnie z ćwiczeniami w domu.

Hej ja bede chciala zrzucic sporo bo mam challange ze zrzucam 10 kg, moze nie jestem otyla, ale za duzo o 10 tych kg. Zamierzam sie zabrac za siebie od nowego roku - nie krzyczie na mnie bo wiem ze to jest czeste, ale musialam to napisac, zeby miec motywacje do ruszenia sie, bo chcialabym na wiosne juz miec forme :)

Ćwiczę z Jilian Michaels, niedługo wybieram się na siłownię. Od nowego roku.

ćwiczę w domu z Mel B, zaraz będzie 3 miesiące :), schudłam już 5 kg :D jest moc ! :D:D polecam każdemu :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Ćwiczę Tiffany na boczki. Poza tym mam siłownię w domu - korzystam z orbitreka, platformy wibracyjnej, rowerka treningowego i twistera.

Ja ćwiczę wszystko po trochę. Ale po zastanowieniu powiem, że najwięcej brzuszki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krem albolene