Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

5 minut temu

wakacje last minute

12 minut temu

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 20 21 -->

To już mój 4 miesiąc 30 dniowego wyzwania z Mel B hehe :D

Cytat
aurea_fashion
To już mój 4 miesiąc 30 dniowego wyzwania z Mel B hehe :D
4 miesiac a 30 dniowe łał! Ja ćwicze posladki i uda,chce je bardziej umiesnic bo byłam plaska. Ćwiczej juz 3mies duzo nie duzo ale lekkie efekty widze. Moje ćwiczenia sa z obciazeniem wykroki przysiady sumo dzis 50 wykroków i 50 przysiadow z obciazeniem 7kg x2

ja robię tak:
poniedziałek - chodakowska perfect body
wtorek - chodakowska - turbo spalanie
sroda - chodakowska - skalpel
czwartek - joga
niedziela - basen

efekty zaczynaja byc widoczne - spodnie coraz luzniejsze;)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 6/5

ja sobie wykupiłam taki zestaw ćwiczeń online http://lionfitness.pl/program-jedrne-cialo.htm Nie miałam motywacji żeby się do ćwiczeń zmusić bez trenera i płacenia;) z kolei niezbyt lubię ćwiczyć publicznie w grupie, poza tym kompletnie nie umiałam wygospodarować czasu na dojazdy i ćwiczenia w fitness clubie. a tak ćwicze kiedy chce, we własnym domu, ale jednak jestem kontrolowana. bardzo spoko opcja!

a nie boicie sie tak samodzielnie cwiczenia dobierac?ze zaszkodzicie sobie jakos czy cos?

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Odkryłam GymBreak i odkąd znalazłam ich filmiki w internecie to głównie na nich bazuję - mają zarówno typowe kardio, jak i na różne mięśnie. Teraz w shape jest także ich całościowy trening na płytce - spojrzałam na niego i będzie stanowić dla mnie wyzywanie, ale mam nadzieję, że mu podołam.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Ja mam wyzwanie biegać do końca wakacji, zaczęłam w kwietniu do tej pory daje radę ale musialam miedzyczasie zmienic buty bo poprzednie były tragicznie niewygodne i bolaly stopy, kupiłam takie z New Balance


a takie testy zrobic czy wszystko jest ok z naszym organizmem? nie myslalas?

Ja potrzebuje jakichs cwiczen na posladki, kiedys jezdilam konno, biegalam, gralam w pilke nozna a teraz odkad jestem mama nie mam na nic czasu co widac golym okiem... Jazda konna jest super na wszystkie partie miesni, tylko najpierw trzeba sie nauczyc

Ja potrzebuje jakichs cwiczen na posladki, kiedys jezdilam konno, biegalam, gralam w pilke nozna a teraz odkad jestem mama nie mam na nic czasu co widac golym okiem... Jazda konna jest super na wszystkie partie miesni, tylko najpierw trzeba sie nauczyc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-11 13:27 przez fairytale33.

Ja chodze na zumbe z nadzieja ze pomoze mi wyszczuplic nogi i tylek a tylko brzuch spada i miesnie sie robia uff Dobre i to ;)

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Zumba fajna sprawa, ćwiczę i wcale nie czuję niechęci jak do innych ćwiczeń. Ostatrnio byłam też na darmowych treningach na Bytnara w Warszawie, można się wyszaleć na boisku i to całkiem bezpłatnie. :)

rano 6-rower 15min pozniej 8h siłowni w pracy,a później znów rower 15min :D i tak 6 dni w tygodniu :p

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Koleżanka poleciła mi filmiki na YT Fitness Blender - mają sporo treningów, zarówno funkcjonalnych jak i na różne grupy mięśniowe, więc polecam.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

Ja biegam co kilka dni i cwiczę regularnie w domu :) W sierpniu chcę kupić sobie rower z [Moderacja - nieopłacona reklama] by mieć czym jeździć po mieście i na pływalnię :) Dzieci idą do przedszkola a ja chcę zainwestować w siebie w 100% :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 20:54 przez moderator.

Staram się codziennie ćwiczyć pilates. Ostatnio bolały mnie plecy, a pilates w sam razu słuzy wzmacnianiu mięśni nie tylko grzbietu, ale też nóg, brzucha, ramion - żeby wzmocnić w ogóle całe ciało. Daje to efekt o tyle, że plecy bolą mniej a ja czuję sie bardziej wypoczęta. Nie jestem natomiast w stanie zmusić się do biegania...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Damy radę! ;)