Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

Ja od dzisiaj znowu zaczynam ćwiczyć. Bieganie 2-3 razy w tygodniu + ćwiczenia z Mel B :D

praktycznie codziennie ABS Natalii Gackiej (polecam!) + 50 zwyklych brzuszków, 50 przysiadów oraz hantla 2,5kg na ręce;) Samopoczucie o niebo lepsze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-06 14:08 przez pAaAulinAaA10.

Chodzę na zumbę i abt. W domu czasem ćwiczę dywanówki z Mel B. Mam też hula-hop i będę, mam nadzieję, kręcić regularnie.

Sport jest ważnym elementem mojego życia. 2-3 razy w tygodniu biegam dystans około 5 kilometrów, a co drugi dzień staram się robić jakieś ćwiczenia na brzuch. W życiu nie jest łatwo i jak się lubi dobrze zjeść to później trzeba się trochę wypocić.



--------------------
Nowoczesne lampy sufitowe

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Ja się właśnie muszę wziąć za siebie, na razie niestety są chęci ale brak samozaparcia. Znalazłam sobie nawet stronę z planami treningów i dostosowanymi do nich dietami <moderacja - spam> no i ogólnie na planowaniu jak na razie się skończyło, ale w końcu same chęci też są bardzo ważne, to zawsze jakiś postęp :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 08:52 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

Szósty dzień, trzydziestodniowego wyzwania z mel b. Nie wiem czy wytrzymam,bo jest ciężko,ale najwazniejsze,że zaczęłam:)

Jeżdżę codziennie na rowerze :)

Ja ćwiczę od lat. Najczęściej 3 razy w tygodniu, ale ostatnio 4 razy bo dołożyłam morderczy godzinny trening obwodowy. Oprocz niego siłownia 2 razy w tygodniu (2,5 godziny: godzina areobów i 1,5 wzmacnianie i rozciaganie), raz w tygodniu godzina dla mięśni głębokich i przy tym pół godziny rozciagania. Polecam:*

ja chodzę na zumbę od 2 lat,ale ostatnio mam przerwę, zaczęłam pole dance:)
biegałam trochę,ale przestałam,muszę wrócić do tego.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Ja ćwiczę w domu z hantelkami , gryfem łamanym oraz expanderem. Ćwiczenia są różne od zwykłych brzuszków po wykroki , martwy ciąg oraz wyciskanie :) wszystko nie dość że pozwala mi schudnąć to dodatkowo modeluje moją sylwetkę.

Od dwóch tygodni capoeira. Co prawda póki co jeden dzień w tygodniu. Czuję mięsnieo ktorych nie mialam pojecia. :D No i jakos powoli wychodzi mi już jinga - ten podstawowy ruch. Chcoiaż w roda (tym kole, ktore sie robi na koniec) jeszcze nie grałam, poki co stoje, klaszcze i usiluje spiewac po portugalsku.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

No niestety, ja ostatnio nie ćwiczę.
Jestem uziemiona w łóżku, mam zapalenie gardła :( Większość czasu spędzam w necie, przy gierkach w stylu tej: http://dogry.pl/ikariam . Ale od Nowego Roku biorę się za siebie, na pewno.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Ot zima i takie są jej prawa.

Najskuteczniejszym sposobem na odchudzanie jest zmniejszenie konsumpcji. Niby proste - ale jak tu żyć i być szczęśliwym bez możliwości jedzenia?
Dlatego polecam zapisanie się na jakieś fitness, siłownie itd.
Polecam również wyjazd na turnus odchudzający na którym człowiek uczy się dyscypliny jeżeli chodzi o jedzenie, uczy się dobrych praktyk żywieniowych. Takie wczasy oferuje wiele ośrodków jak np Verano z Kołobrzegu - link
Tylko z tego co widzę, to następny taki tygodniowy turnus zaczyna się w kwietniu.

Cytat
19andziulka92
wiesz kochana nago to nie :P

ale biegając, ćwicząc, skajając np na skakance ludzie się wyśmiewają i to nie jest przyjemne :(
kochana- nie ma sie co wstydzić,-to tylko dobrze świadczy o Tobie i Twoim samozaparciu.Najlepsze na początek będzie bieganie.Nie szybko, truchcikiem-a efekty szybko zauważysz.

ćwicze wszystkie partie ciała z natalią gacką- brzuch, nogi, uda i ramiona. Fajne ćwiczenia i naprawdę widać efekty....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jillian Michaels