Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 119
Ostrzeżenia: 1/5

ile tu tego ;o tez chce kupic rowerek treningowy ale taki do 200 zł np sa teraz na okazje all i nie wiem czy one tez sa dobre bo za nic w świecie sie nie znam ;o a sa tez i po 500 myslicie ze ten do 200 sie sprawdzi ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=2940924111&utm_source=okazje-allegro&utm_label=section322&utm_offer_id=64500

czesc :) która z Was cwiczy na rowerku magnetycznym?:) chodzi mi o poprawienie swojej sylwetki jak myslicie uda mi się poprawic ją cwiczac dziennie po 40 min przez 2 miesiace? proszę o porady i swoje rezulataty ile zrzucilyscie cm w poszczególnych miejscach?;-)

niestety nie pomogę, jestem kanapowcem ;)

nie miałam:( :)
ale cwicz napewno cos zdziałasz:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 22:06 przez alochaaaaa.

wolę klasyczny rower, więc nie pomogę

zweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 1/5

Ja posiadam. Ćwiczyłam właśnie po to po to żeby wyrobić sylwetkę i powiem szczerze, że drobne rezultaty zauważyłam już po tygodniu ;p A biegałam tylko 30 minut dziennie ale dość szybkim tempem ;p I przez ten tydzień schudłam kilo czyli zdrowo ;p bez żadnych diet i większego wysiłku ;D
A ile mi ubyło to niestety nie wiem bo się nie mierzyłam ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 22:14 przez eendzi.

Też chętnie się dowiem, co prawda nie chcę schudnąć, ale ujędrnić nogi i pośladki. Zaczęłam od wczoraj, tyle że postanowiłam jeździć godzinę, nie 40 min.

tez sie cheetnie dowiem;-)

Pozwolę sobie stwierdzić, że za te 200 zł wyżej widziałam rowerek z allegro, to lepiej kupić sobie buty;P Rowerek, który się nie rozleci kosztuje przynajmniej 1500 zł. Tanie, ok. fajnie, tylko, że co jak złamiesz sobie noge bo się rozleci bo można go uzytkowac tylko kilka godzin w tygodniu. Zobacz sobie ten:

Rower magnetyczny programowany Body Sculpture BC 5510

czesc, czy macie w domu rowerek stacjonarny? cwiczycie? jak tak to czy są efekty? prosze o odpowiedzi:)
chce schudnac z 5 kg zwlaszcza z brzucha:) achaa prosze mi pwoiedziec jak sie liczy tetno na splaanie tk t łuszczowej? czy dobrze zrozumialam i tak:? 220- (swoj wiek) ??
moj brzuchol:(((



Miałam, ale sprzedałam :P hihi nie używałam praktycznie. Wole fitness razem z tv :P :)

Kup hula- hop i kręć min. 15 minut dziennie, polecam :)

hula hop?? mam za male mieszkanko haha

nie mam pojęcia, nigdy nie lubiłam rowerka stacjonarnego, ale zauważyłam, że dużo dziewczyn sporo schudło po ćwiczeniach z Ewą Chodakowską :) nawet sama zaczęłam i jestem zadowolona, może spróbuj tego ;)

nie za bardzo zrozumiałam tekst,jakie tętno chcesz mierzyć,a na brzuch to inne chyba ćwiczenia niż rower?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

abs a zanik talii pomocy;/