Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Rowerek jest jak najbardziej wskazany. Godzinka dziennie może przynieść całkiem niezłe efekty. Ale jeśli chcecie schudnąć i uniknąć efektu jojo to polecam zabiegi Redustim w Vici Clinic w Krakowie. Po 12 zabiegach nawet kilkanaście cm mniej w obwodzie. Waga nie wraca. Naprawdę warto. Oczywiście można do tego dorzucić też dietę, efekty będą jeszcze lepsze.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

Ja ćwiczyłam na rowerku kilka razy w tygodniu, godzina w każdym dniu i efekt był widoczny. Ostatnio przerzuciłam się na normalny rower, robi się cieplej także lepiej wyjść na powietrze. Wracając do rowerku stacjonarnego do ćwiczeń w domu to należy pamiętać by ćwiczyć regularnie, w internecie można taki sprzęt niedrogo zamówić, w sporti.pl jest duży wybór. Jest to inwestycja w siebie, która da naprawdę niezłe efekty, wiem po sobie :)

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
opopstar
Rowerek jest jak najbardziej wskazany. Godzinka dziennie może przynieść całkiem niezłe efekty. Ale jeśli chcecie schudnąć i uniknąć efektu jojo to polecam zabiegi Redustim w Vici Clinic w Krakowie. Po 12 zabiegach nawet kilkanaście cm mniej w obwodzie. Waga nie wraca. Naprawdę warto. Oczywiście można do tego dorzucić też dietę, efekty będą jeszcze lepsze.

Czy jazda na klasycznym rowerze może dać podobne efekty co trening na rowerku stacjonarnym? Czy rodzaj sprzętu ma znaczenie czy można jeździć na jakimkolwiek rowerze czy lepiej wybrać konkretny rodzaj na przykład Trekkingowy lub miejski? Teraz korzystam z trekingowego roweru Author.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Specem w tych sprawach nie jestem, ale myślę, że nie ma różnicy czy to rowerek zwykły czy stacjonarny - ważne by regularnie jeździć. Rodzaj sprzętu ma znaczenie w zależności od terenu po jakim chcesz się poruszać. Np, do jazdy miejskiej to nada się trekkingowy, do jazdy po lasach, górzystych terenach cross. Ja mam też rower Author, ale crossowy, author horizon. Jeżdżę głównie poza miastem, ścieżki, lasy, polne drogi i cross nadaje się do tego bardzo dobrze. Jeździsz na trekkingowym to jeździj po mieście, chyba, że chcesz kupić inny rower. Ja mojego authora kupowałam w necie w sklepie sporti, dałam za niego niecałe 1700zł, a rower jest świetny, w porównaniu z cenami w sklepie rowerowym w mojej miejscowości to niebo a ziemia. Rower w dobie możliwości zakupowych przez internet lepiej jest właśnie kupować w sieci.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 4/5

Zazdroszczę :) ja też miałam stacjonarny rower i niestety po kilku miesiącach przestałam go używać.. w zamian za to kupiłam rower trekingowy do wycieczek poza miasto, mam Cossack TERCJA biała perła (można zobaczyć tutaj: http://sklep.sportprofit.pl/rowery-trekingowe). Jakoś wyjście z domu na rower bardziej mi służy i łatwiej jest mi się zmotywować niż w domu. Zastanawiam się jeszcze nad spinningiem, ktoś z was próbował?

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Mnie raczej rowerek nie przekonuje, wole basen. Tez jeżdżąc na rowerze nigdy nie udało misie schudnąć.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Ok. 3h tygodniowo, tylko dobrym tempem, powyżej 20km/h

kurcze macie silną wolę, mój rowerek służy teraz jako wieszak na suszenie prania i nigdy nie mogę się zmuśić do ćwiczeń eh omnomnom

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Aby być jakoś aktywna kupiłam na electro.pl rowerek stacjonarny i będe w domu ćwiczyła na nim ;) Nie ma wymówek, że zima ! Jak się chce to można ;)

Powiem tak z doświadczenia , rowerek jak każdy sprzęt sam nie odchudza .Zdecydowanie proponuje słuchawki z dobra muzyka wygodne buty i codzienna wieczorna przebieżka odchudza wycisza po stresującym dniu.Pozdrawiam

Bieganie zimą to prawdziwe wyzwanie. Kiedy szybko zapada zmrok, na zewnątrz prószy mokry śnieg albo w uszy szczypie mróz, a zimne powietrze utrudnia oddychanie, wyjście na trening wymaga samozaparcia. To prawda. Zwłaszcza początkujący biegacze, nowicjusze, którzy nie poczuli jeszcze wiatru we włosach, mogą doszukiwać się w zimowym bieganiu więcej minusów niż plusów. Jednak wystarczy kilka razy się przełamać, żeby poczuć, jaką taki trening daje energię i zwyczajnie radość.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-29 23:37 przez parakobra.

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Ja osobiscie wole bieżnie :)

rowerek stacjonarny to nie jest za dobra sprawa, ćwicząć tak po 20-25 min co dwa,trzy dni to jeszcze ok nawet zdrowe ale więcej sesje np po godzinie tym samym tempem to niezdrowe dla naszego organizmu

--
ekonomia studia

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 4/5

ja tam na stacjonarnym nie lubie jezdzić, wole wyjść na rower do lasu

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Ja też wolę klasyczny, w zeszłym roku jeździłam zimą, teraz już mi się nie chciało, ale w zeszłym tygodniu wyjęłam z szafy.

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Fajnie, że się ruszasz, jeździsz na rowerku stacjonarnym, ale pamiętać trzeba, że nie zastąpi on wszystkich ćwiczeń. Trzeba coś do tego dołożyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić, żeby urosnąć?