Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam ! Po raz pierwszy założyłam wątek i gdybym dodał do złej kategorii to najmocniej przepraszam i proszę o przeniesienie.
Do rzeczy mam pewien według mnie problem. Mianowicie mam strasznie grube uda. W żadne portki się nie mieszczę, a jak wcisnę się to z tyłu mi nieestetycznie odstaje, a z przodu zmieściłoby się jeszcze pół mnie. Czy znacie w takim razie Drogie Szafowiczki jakieś ćwiczenia na chudsze uda ? Proszę o szybką pomoc :):):)

<moderacja - w tym wątku możecie dzielić się sposobami i metodami na uzyskanie szczupłych nóg>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 21:52 przez moderator.

wymachy nogami do przodu, skakanka ja tak w 2 tygodnie straciłam 5 cm

zweryfikowana
Posty: 415
Ostrzeżenia: 1/5

może masz jakieś wideo, anita03?

Cytat
anita03
wymachy nogami do przodu, skakanka ja tak w 2 tygodnie straciłam 5 cm

ile skakałaś? :)

Cytat
antropogeniczna
może masz jakieś wideo, anita03?

nie mam wideo, ale przekonałam się do Ewy Chodakowskiej i naprawdę rewelacja
Cytat
ohohoo
Cytat
anita03
wymachy nogami do przodu, skakanka ja tak w 2 tygodnie straciłam 5 cm

ile skakałaś? :)

ja robiłam tak
100 podskoków na obu nogach żabką
50 na prawej nodze
50 na lewej
100 do tyłu

pół godziny przerwy na wymachy nóg do przodu wymach nogi do przeciwległej ręki

10 min przerwy i seria ze skakanką

i tak dzień w dzień o tej samej godzinie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-19 10:13 przez anita03.

obecnie skacze na skakance po 15 min dziennie tak dla formy

Też mam problem z udami
Polecam taki przyżą (motylek do ud) przedewszystkim ćwiczysz wewnętrzną partię ud którą jest najgorzej wyszczuplić
[embed_image dec043de4449bc48fc47f257334fc529]

Hej jesli moge coś doradzić tobardzo dobre są ćwiczenia Calanetics na youtub mozna sobie to obejżec a są tez kasety do ćwiczeń.Ćwiczenia nie są forsowne a bardzo ładnie naciągaja wszystkie mieśnie i naprawdę rzeźbia ciał.Osobiście nie lubie biegać ani skakać na skakance, ale kiedyś chodziłam 4 lata na siłownie.Jeżeli ktoś preferuje konkretny trening to łatwo jest wyrzeźbić sobie super ciało.Efekty widoczne po 3 miesiacach ćwiczeń. Z tym, że ćwiczenia muszą być dobrane przez trenera na partie mięśni, które chcemy zmniejszyć lub uwydatnić ładnie mięśnie.I nie mam tu na mysli muskulatury jak strong man tylko lekki fitnes.Są to cwiczenia z obciążeniem dociąganie nogi z każdejstrony z wymachem od siebiena zewnątrz i do środka a także wymach nogi do tyłu z pasem na kostce pod lekkim obciążeniem.

Moje uda to masakra ;/ Jestem ogólnie szczupła tylko uda mam ogromne ;/ Nie mogę za nic sie tego nadmiaru pozbyć. Kupiłam niedawno BAŃKI CHIŃSKIE. Codziennie robie nimi masaż ud po pół godz każde udo. A potem ćwiczę (przysiady, skakanka, wymachy nóg, bieganie, rower - na zmianę) I już W KOŃCU widzę efekty ;)

No i zapomniałam dodać że nie jem słodyczy i ograniczyłam się do 5 posiłków dziennie... Nie wymyślam jakiś diet głodowych itd, w sumie nie jem tylko pieczywa i produktów bardzo tłustych... A to dlatego że nie chcę tracić na wadze z innych partii ciała tylko z tych nieszczęsnych ud ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-19 10:36 przez Ladybird_xd.

a ja biegam po schodach:)
mieszkam w domu i mam pokój na piętrze...
robie sobie serie po 20 zbiegów i wbiegów truchtem:)

Każdy ruch napewno jest wskazany ale bardzo dobre efekty się uzyska jeżeli się ćwiczy z obciążeniem. I np. steperek nastawiony w obciążeniu lepiej temu służy. A na nogi to bardzo dobre. Np. żeby zgubić między udami tłuszczyk to na steperze trzeba chodzi trzymając nogi na boki pietami do środka, jak kaczka. No i niestety trzeba sie troszkę pomęczyć ale efekty murowane. Wtedy super te partie się wysmuklają. A na boczne uda to tak jak pisałam można na siłowni a można też w domu .Obciążyć sobie nogę jakimś odważniczkiem albo nawet butelką z wodą i ćwiczyć odwodząc nogę na zewnątrz i tak samo do tyłu ciagnąć nogę w górę. Wtedy ćwiczy się na jędrne pośladki.
Nastepne leżąc na boku na podłodze na jednym udzie trzymać sie prosto przy np. łóżku z wyciągniętą nogą na jedną stronę (mozna się trzymać łóżka dla równowagi),prosto kręgosłup i przez kilka minut ćwiczyć unosząc nogę do góry lekko nad ziemią. Wystarczy lekko ale w tym czasie liczyc do 100 i utrzymać nogę w tej pozycji właśnie tyle czasu lekko nią balansując w górę i w dół. Super ćwiczenie - na obie nogi ćwiczyć. Zchodzi ciałko z boków uda i części wystających na bioderkaCH.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-19 14:51 przez magnolia26.

zweryfikowana
Posty: 546
Ostrzeżenia: 2/5

A czy czasem przy skakance nie zmaleja piersi?? Bo ja mam tendencje do tego że jak np biegam albo cuś to mi piersi odrazu maleją:(

Ja słyszałam, że nie da się schudnąć w jednej partii ciała, zawsze leci wszystko w dość proporcjonalny sposób =C Też mam spore uda, ale nic z tym nie robię bo tyłka i cycków bym sie pozbyć nie chciała (serce)

One maleją jak sie chudnie, chyba u każdego tak działa, że piersi się trochę traci.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pure...