Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

hala łukowa

14 minut temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

30 sty 2012 - 19:53:38

Hej dziewczyny:) mam zamiar zacząć się odchudzać i wiem, że bez ćwiczeń się nie obejdzie. Wiem, że sama się nie zmotywuje do porannego biegania więc postanowiłam, że wykupię sobie karnet i teraz się zastanawiam czy lepiej na siłownie, czy do zorganizowanych grup fitness z instruktorem. Nie wiem co da lepsze efekty... Może coś podpowiecie?
ktoś mi odpowie? :D


W tym wątku możecie zamieszczać wszelkie pytania i informacje na temat siłowni, przykładowe plany ćwiczeń, wasze efekty i wszystko co z siłownią związane



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 20:53 przez moderator.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

31 sty 2012 - 11:44:25

Wybierz to co lubisz bardziej, ćwicz regularnie i intensywnie pod okiem instruktora :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

31 sty 2012 - 11:48:37

też miałam dylemat i zapytałam kogoś kto się na tym zna i wybrałam fitness. :D nie znam się na tym a nie chcę mieć większych mięśni tylko zrzucić trochę i ujędrnić ciało, więc wolę jak ktoś kto się na tym zna pokieruje moim treningiem.:P

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

31 sty 2012 - 11:52:09

ja wolę fitness ponieważ ćwiczenia są zróżnicowane, nie nudzisz się, jest instruktor który pokaże jak prawidłowo ćwiczyć i trzyma tempo

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

31 sty 2012 - 11:57:15

fitness!!!:)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

31 sty 2012 - 12:01:24

siłownia jest dla facetów ;)))hah nie to żarcik ale tak na prawdę na siłowni siedzi więcej facetów i ja bym się czuła skrępowana siedzienie tam z nimi, a jak dopiero zaczynasz ćwiczenia to w ogóle bym się wstydziła :) bo wiadomo że jak ktoś zaczyna to nie wygląda rewelacyjnie :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

31 sty 2012 - 12:02:10

a nie możesz i to i to? na fitnesie zrzucisz kilogramy a na siłowni rozbudujesz mięśnie.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

17 kwi 2012 - 12:02:40

Witam,

Moja rada, połączyć oba miejsca. Fitness i siłownia idą w parze i nie da się tego podzielić. Jeżeli ktoś chce osiągnąć zamierzony cel, jak wspomniałem - połączyć obie opcje :)

Jeżeli przewaga fitness'u to wtedy niech chociaż jedna sesja w tyg będzie na siłowni.

Rada instruktora fitness :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 kwi 2012 - 19:57:35

Ja osobiście chodzę na fitness. Zajęcia w grupach pod okiem instruktora są dodatkową mobilizacją, kiedy brakuje Ci siły(zwłaszcza na początku). ABT, TBC, Magic bar, Zumba, Aerobik nie tylko pozwolą spalić kalorie, ale gwarantują świetną zabawę. Czasami też gdy potrzebuję wycieszenia wybieram się na pilates czy jogę. Fitness jest o wiele ciekawszy :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 kwi 2012 - 20:01:36

fitnes wiem bo byłam , widziałam, przeżyłam i straciłam 8 kg :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 kwi 2012 - 20:06:09

A ja chodzę do bardzo fajnego fitness klubu gdzie w cenie karnetu mam i zajęcia fitnessowe, i wstęp na siłownie :) Więc łączę i to, i to. Aczkolwiek bardziej wolę fitness, więc... :)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 kwi 2012 - 20:06:52

A ja jestem za siłownią,jeśli masz dużo tkanki tłuszczowej do zgubienia to nie zrobisz tego na fitnesie.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 kwi 2012 - 20:31:38

Chodziłam przez dłuższy czas na finess i siłownię.Na siłowni brakowało mi chęci do ćwiczeń, czułam jakbym chodziła tam z przymusu. Teraz chodzę tylko na fitness.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 kwi 2012 - 20:35:20

a ja za to chodzę na step 2x w tygodniu i tam program podzielony jest na 30 min czystego stepu a 30 min. BUP -brzuch, uda pośladki... same partie się w dosyć intensywny sposób ćwiczy, i dodatkowo 2 x w tyg spinning w zupełności wystarczy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakwasy