Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

05 wrz 2014 - 15:12:27

Cytat
Antoinette30
Hmm jeżeli chcesz intensywnie biegać to ze swojej strony mogę polecić biustonosz sportowy z usztywnianą miseczką. Zdecydowanie wygodniej się biega.
Coś takiego http://www.fitnesstrening.pl/product-pol-22338-biustonosz-do-biegania-ADIDAS-SUPERNOVA-RACER-BRA-.html
albo http://www.fitnesstrening.pl/product-pol-24071-biustonosz-sportowy-NIKE-PRO-AERIAL-BRA.html

No i generalnie jak koleżanka powyżej, nie ma się co stroić :) ale też zauważyłam, że koszulki i spodnie z syntetycznych materiałów lepiej się sprawdzają niż bawełniane :)

To prawda! I z biustonoszem i z syntetykami. Co do pocenia, szukaj koszulek z meshową strukturą materiału - pot nie będzie uciążliwy. No i fajnie jak masz dopasowaną koszulkę ale z płaskimi szwami.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

05 wrz 2014 - 15:43:46

Fitness lepszy na spalanie tłuszczu, siłownia na wyrobienie , tylko to i to

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

10 wrz 2014 - 13:52:15

Siłownia lepsza Bessi na spalanie tłuszczu, najpierw godzinka na siłownie potem cardio 30min i super tłuszczyk spada. Ostatnio nabyłam sobie fajny spalacz <spam> i teraz dopiero widzę solidne efekty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-29 19:25 przez moderator.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

29 wrz 2014 - 13:04:14

wszystko zalezy od tego, co robisz i jak robisz :) najlepiej polaczyc cwiczenia kardio z silowymi, da sie to zrobic zarowno na silowni, jak i na roznych zajeciach fitness ;) dla poczatkujacych polecam najpiero wislownia, a potem fitness trening cardio dla spalenia tkanki tluszczowej. kolejnosc jest wazna, bo rozgrzewajac partie miesniowe przed treningiem cardio, powoduje sie spalanie tkanki miesniowej od pierwszej minuty cwiczenia :)

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

21 lis 2014 - 15:36:22

Mężczyźni zazwyczaj używają jakichś 'wspomagaczy'... Szczególnie Ci którzy regularnie ćwiczą. Czasami widziałam na własne oczy jak niektórzy panowie muszą się namęczyć żeby osiągnąć tą wymarzoną, męską sylwetkę. Na przyrost masy mięśniowej dobra jest ta odżywka <spam> reklama. Efekty widoczne są podobno bardzo szybko. Dodatkowo zwiększa ona naturalną wytrzymałość.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-29 19:27 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

14 lut 2015 - 14:33:06

Ja mieszkam na Bielanach i chodzę do Saturn Fitness, mam blisko, klub mi sie bardzo podoba, chodzę prawie codziennie wieczorami :) Dużo sprzętu, miła atmosfera, trenerzy chodzą i pomagają we wszystkim, tłumacza jak odpowiednio ćwiczyć żeby uzyskać lepszy efekt.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

19 lut 2015 - 19:45:10

Zmieniałam siłownię i tam jest sprzęt do treningów TRX. Możecie mi jakiś zatem polecić? Patrzałam pobieżnie na YT, ale nie widziałam dobrego treningu.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

18 mar 2015 - 19:24:18

Drogie Panie zapraszam na profesjonalne treningi personalne i porady żywieniowe. Jeśli chcesz osiągnąć cel jakim jest sportowa sylwetka, lepsze samopoczucie, prowadzić zdrowy tryb życia. Zapraszam na trening!

Gliwice.

Michał - 570 958 880

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

25 maj 2015 - 16:19:27

Ja się wyposażyłam już w zestaw motywujący, haha :D
<spam> reklamaPróbowałam się zapisać na siłownię, ale niestety, mimo zapewnień na stronie, nie sprzedają jednodniowych karnetów. Poza tym dużo ćwiczę w domu i zastanawiam się nad kupieniem białka serwatkowego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-29 19:27 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

18 lip 2015 - 19:58:25

Z tego co wiem Saturn Fitness jest na Bielanach i na Targówku, ogólnie bardzo dobre kluby, dobry sprzęt, nie było sytuacji żebym musiała czekać aż ktoś zejdzie żebym mogła poćwiczyć, trenerzy też chodzą cały czas, jest z nimi kontakt, bardzo fajna atmosfera.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

25 sie 2015 - 19:05:47

Cytat
madzik011
Z tego co wiem Saturn Fitness jest na Bielanach i na Targówku, ogólnie bardzo dobre kluby, dobry sprzęt, nie było sytuacji żebym musiała czekać aż ktoś zejdzie żebym mogła poćwiczyć, trenerzy też chodzą cały czas, jest z nimi kontakt, bardzo fajna atmosfera.

Hmmm, sprawdzałam w wyszukiwarce zajęć i klubów sportowych <moderacja, spam>i faktycznie może być to dobry klub, ma 4 na 5 gwiazdek ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:55 przez moderator.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

29 sie 2015 - 19:10:11

To zalezy tylko od Ciebie ;) Ja osobiście wolę ćwiczyć na siłowni, jest jako taka rywalizacja, ale ćwiczysz samodzielnie. Najlepiej poproś trenera o rozpisanie Ci planu treningowego, albo chociaż ćwiczenia dostosowane do Ciebie :)

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

14 wrz 2015 - 13:14:38

A jakiś trening żeby wyszczuplić nogi ? w szczególności łydki, ale tak żeby nie rozbudować dużego już mięśnia. Troszkę tłuszczyku tez tam mam, ale głownie mięsień duży…spalić go ? tylko jak….? chciałabym założyć spódniczkę w końcu. Zaczęłam biegać, z tyłka spadło i z ud trochę też, a łydki nie chcą zmaleć może rower stacjonarny?:< jeszcze do tego jak mi w ciągu dnia nogi spuchną to już wgl tragedia… a taka szczupła jestem, waże 52 kg przy 164cm.

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

08 paź 2015 - 11:00:29

Po prostu u każdej osoby nadmiar tłuszczu rozkłada się w innych miejscach. Jak chcesz się go pozbyć z ud to niestety musisz chudnąć do czasu, aż organizm zacznie pobierać energię z tkanki tłuszczowej w tych okolicach ;)

Siłownia - WĄTEK ZBIORCZY

02 mar 2016 - 08:53:02

Ola211 może zajęcia fitness np: step

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ćwiczenia pomocy!