Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

jillian michaels schudnij w 30dni

13 gru 2011 - 21:29:56

Cytat
stokrotka170
moj maż uznal,ze a6w bedzie lepsze niz takie cwiczenia...niewiem co mam myslec o tym..

w życiu!!! I to wiem od mojej przyjaciółki instruktorki fitness i od trenera z siłowni. A6W jest stricte na wyrzeźbienie, wyrobisz mięśnie a oponka zostanie, poza tym obciąża kręgosłup. Przy a6w bardziej się męczysz i nawet jeśli coś Ci tłuszczu spadnie to o wiele mniej niż przy ćwiczeniach kardio. Także nie daj się nabrać hehe

zweryfikowana
Posty: 1.036
Ostrzeżenia: 3/5

jillian michaels schudnij w 30dni

13 gru 2011 - 21:33:05

jaaa sie pisze;p

jillian michaels schudnij w 30dni

13 gru 2011 - 21:47:18

Cytat
martischa
Cytat
stokrotka170
moj maż uznal,ze a6w bedzie lepsze niz takie cwiczenia...niewiem co mam myslec o tym..

w życiu!!! I to wiem od mojej przyjaciółki instruktorki fitness i od trenera z siłowni. A6W jest stricte na wyrzeźbienie, wyrobisz mięśnie a oponka zostanie, poza tym obciąża kręgosłup. Przy a6w bardziej się męczysz i nawet jeśli coś Ci tłuszczu spadnie to o wiele mniej niż przy ćwiczeniach kardio. Także nie daj się nabrać hehe


zaliczylyscie cwiczenia? ja wlasnie lece robic :)
jak sie czujecie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 20:06 przez stokrotka170.

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

jillian michaels schudnij w 30dni

14 gru 2011 - 22:56:31

Hej dziewczynki ;D Ja zaliczyłam własnie 3 Dzień ;D zakwasy mam takie ze chodze jak kaleka jakas na wyprostowanych nogach całe uda łydki i miesnie brzucha;p ,asakra przez te zakwasy zatrzymalam sie dzis na sekunde dwa razy bo nie dalo rady ale szybko sie pozbieralam i dotrwałam do konca ;D Oby tak dalej ;D

jillian michaels schudnij w 30dni

14 gru 2011 - 23:07:26

Uff 3 dzień za mną. A już myślałam, że dziś dnia mi zbraknie. Już robi się lżej - kondycja się wyrabia :D ale nadal wszystko mnie boli, a najbardziej ramiona więc zastąpiłam sobie tę część z pompkami na brzuszki.

jillian michaels schudnij w 30dni

14 gru 2011 - 23:19:44

a ja dzis zrobilam level 2 chodz nie minelo 10dni. faaajne są

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

jillian michaels schudnij w 30dni

15 gru 2011 - 01:43:27

ja mam drugi dzień za sobą :D No i jest super :D No może trochę łydki mi drżały ale tak to ok :D
No i najlepsze, że dzsiaj jak się ważyłam to było o 3 kg mniej niż w niedzielę. No ale w niedzielę to po południu i w ciuchach więc tyle to mi na bank nie spadło hehe

jillian michaels schudnij w 30dni

15 gru 2011 - 11:57:48

Hejka ostatnio przeczytałam że zaczynacie ćwiczyć z michaels i stwierdziłam że mi również to nie zaszkodzi , wczoraj ćwiczyłam poziom I i rano myślałam ze nie wstane z łóżka takie byczeeeee zakwasyyyyy ,dzisiaj również starałam się zrobić do końca poziom I ale ten ból mi nie pozwolił i mam nadzieję ze jutro bedzie lepiej, ale co moge stwierdzić to to że te ćwiczenia są naprawde rewelacyjne bo nie czuje bólu np samych mięśni ud czy całych nóg ale całego ciała;)


Trzymam za wac kciuki i za siebie też co byśmy wytrwały :)

jillian michaels schudnij w 30dni

16 gru 2011 - 11:24:43

Niestety dzień wczorajszy 4 - nie miałam czasu :/ może dziś uda mi się zrobić podwójnie żeby wczorajszy nadrobić ;p A co u Was? też jakaś cisza...

jillian michaels schudnij w 30dni

16 gru 2011 - 15:07:59

ja tez wczoraj nie zrobilam bo przyszly kolezanki i zasiedzialysmy sie za bardzo, do tego wino, piwko no i jak tu cwiczyc :) ale dzis daje czadu :)
i moja waga pokazuje juz mniej, jestem zadowolona.

a jak przygotowania do swiat?:D bo ja dzis juz zaczynam wojnę z pierogami :)

jillian michaels schudnij w 30dni

16 gru 2011 - 17:39:52

A ja dziś miałam 3 dzień ćwiczeń i choć jeszcze zakwasy są to i tak dałam rade i motywacja jest więc mam nadzieję że wytrwam ;))))

jillian michaels schudnij w 30dni

16 gru 2011 - 18:50:41

Cytat
gwiazdkaaaa_7
A ja dziś miałam 3 dzień ćwiczeń i choć jeszcze zakwasy są to i tak dałam rade i motywacja jest więc mam nadzieję że wytrwam ;))))

To ty chyba dawno nie cwiczyłas,ze takie zakwasiory masz hehe
no i jak tam? cwiczycie dalej?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-18 18:19 przez stokrotka170.

jillian michaels schudnij w 30dni

20 gru 2011 - 21:35:45

7 DZIEŃ :)

A Wam jak idzie bo coś temat ucichł??

jillian michaels schudnij w 30dni

20 gru 2011 - 23:07:15

ucichl dlatego przenioslam sie gdzies indziej i dolozylam cos jeszcze :P

jillian michaels schudnij w 30dni

05 sty 2012 - 14:57:28

I jak Dziewczyny? Ćwiczycie? Ja dzisiaj jestem po 4 dniu pierwszego etapu i dopiero zaczynam odczuwać lekkie przemijanie zakwasów. Przez ostatnie dni ledwo się ruszałam, ale ćwiczeń nie odpuszczam :) Zobaczymy co będzie. A jak tam u Was?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trochę ruchu...Xbox