Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

jillian michaels schudnij w 30dni

11 gru 2011 - 23:54:22

No to i ja sie przyłaczam od jutra stosuje spowrtotem swoja diete 18000cal od dietetyka plus te cwieczenia od was (własnie sie sciagaja) i bedzie miodzio

ta dieta od dietetyka co dostalam ;D na wakacjach zrucilam 4,5kg ale niestety sie poddalam i spowrotem wrocilooo ale teraz sie nie poddam
dieta ta nie polega na glodzeniu ale odmowieniu sobie tak zwanych (dobrych rzeczy) eh :( ktorych ja sobie nie umiem odmowic a przezucenie sie na zdrowe jedzenieee ;/ fuuu

No to od jutra do dzieła !!! ;)

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 10:46:52

ja też miałam diete i w pewnym momencie pozwoliłam sobie na więcej niż powinnam i teraz właśnie wracam do diety plus ćwiczenia chociaż od paru dni mam taki ból w okolicach mostka że to tragedia ale nie poddam się od dziś zaczynam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-12 10:53 przez bdaviss.

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 11:36:53

Ok dziś zaczynam waga mile mnie dziś zaskoczyła 61,8kg :D

Wymiary dodam jak się pomierzę.

Chciałam się jeszcze tylko upewnić... z tego filmiku Jillian Michaels -30 Day Shred - schudnij w 30 dni.avi 699mb wykonujemy na razie tylko LEVEL 1 przez pierwsze 10 dni?

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 12:30:59

ja mam zamiar robić ten Jillian Michaels - 30 Day Shred - Level 1 (28 min) (Fitness) DVDRip TG(1).avi przez 10 dni ale nie jestem pewna czy od tego powinnam zacząć ;)

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 14:22:49

Cytat
Wilandra
Ok dziś zaczynam waga mile mnie dziś zaskoczyła 61,8kg :D

Wymiary dodam jak się pomierzę.

Chciałam się jeszcze tylko upewnić... z tego filmiku Jillian Michaels -30 Day Shred - schudnij w 30 dni.avi 699mb wykonujemy na razie tylko LEVEL 1 przez pierwsze 10 dni?

tak zaczynamy od tego. moim zdaniem jak instruktorka mowi,ze robic trzeba levelami to tak robimy :) chialabym ważyć 61kg :(
Cytat
bdaviss
ja mam zamiar robić ten Jillian Michaels - 30 Day Shred - Level 1 (28 min) (Fitness) DVDRip TG(1).avi przez 10 dni ale nie jestem pewna czy od tego powinnam zacząć ;)

tak od tego zacznij :) 10 dni levelu 1 a potem następne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-12 14:23 przez stokrotka170.

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 14:38:40

dzięki,tak właśnie zrobie ;) ja od maja schudłam 15 kg więc przyda się ciało ujędrnić,wcześniej sama sobie wymyślałam ćwiczenia no i od czasu do czasu rower ale teraz już jest zimno ;/ a ćwiczycie rano czy wieczorem?bo ja słyszałam że lepiej rano bo ma się więcej energii ale ja jakoś wolę wieczorkiem ;)

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 14:40:24

no tez slyszalam,ze rano najlepiej ale ja nie mam jak rano. mloda sie budzi i potem trzeba robic w domu dlatego robię to wieczorem jak mam ciszę i spokoj i mloda idzię spac :)
w jaki sposob schudlas 15kg? chciałabym zrzucic chociaz 5kg.

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 15:10:41

Cytat
bdaviss
dzięki,tak właśnie zrobie ;) ja od maja schudłam 15 kg więc przyda się ciało ujędrnić,wcześniej sama sobie wymyślałam ćwiczenia no i od czasu do czasu rower ale teraz już jest zimno ;/ a ćwiczycie rano czy wieczorem?bo ja słyszałam że lepiej rano bo ma się więcej energii ale ja jakoś wolę wieczorkiem ;)

Ojaa gratulacje ja tez chce okolo tyle schudnac . A jak tyle schudlas skora stała sie bardzo obwisła jak z piersiami ???
noi rozstepy jak miałas rozstepy to czy znikły jak schudłas czy nie ?? chyba ze nie miałaś :) bede wdzieczna za odpowiedz bo własnie tego sie boje ;/

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 15:12:47

rozstepy nie znikają niestety, one bledną.

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 15:17:55

ale ja mam jeszcze czerwone ;/to wtedy tez nie znikna;/??

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 15:20:52

hm...smaruj się kremami, jak są czerwone tzn ze są swierze więc moze jakas szansa jest.
Ja mialam czerwone, smarowalam, zbledly, są prawie niewidoczne.

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 15:24:50

Dziewczynki ja te się chętnie przyłącze do was, muszę się w końcu zmobilizować,samej trochę ciężko w grupie będzie razniej.Czy mogę dostać link do tych ćwiczeń na priv.

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 15:27:36

nic nie słyszałam o tym, ale ja ćwiczę a6w. jestem w 30 dniu i efekty mega ;)

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 15:50:57

unikałam pisania sposobu w jaki schudłam bo zaraz mnie prewnie zjedziecie jak inne dziewczyny ale trudno,ja jestem zadowolona akurat z tej diety a mianowicie na dukanie,wczesniej byłam na chyba milionie diet ale nic nie dawały a jak już dawały to efekt jojo gwarantowany,a jak na teraz efektu jojo nie ma,jeśli chodzi o skóre to nie jest ani obwisła ani nic z tych rzeczy,po prostu wiadomo że jak się chudnie to ćwiczenia są wskazane i tylko dlatego chce ćwiczć,co do biustu to oczywiście mi zmalał ale tez nie widze żadnej różnicy,pewne jest że nie obwisł ;) a co do rozstępów to niestety miałam przed dieta a po jej zakończeniu są mniej widoczne ale wydaje mi się że to dlatego że wcześniej były czerwone a stosowałam bardzo długo balsam włąśnie na rozstepy i małe efekty są ;)

jillian michaels schudnij w 30dni

12 gru 2011 - 15:52:20

Cytat
beezebee
nic nie słyszałam o tym, ale ja ćwiczę a6w. jestem w 30 dniu i efekty mega ;)

sżóstka jest na wyrobienie miesni a nie spalanie wiec to mi nie potrzebne, pozatym mega obciąza kregolsup.
Cytat
bdaviss
unikałam pisania sposobu w jaki schudłam bo zaraz mnie prewnie zjedziecie jak inne dziewczyny ale trudno,ja jestem zadowolona akurat z tej diety a mianowicie na dukanie,wczesniej byłam na chyba milionie diet ale nic nie dawały a jak już dawały to efekt jojo gwarantowany,a jak na teraz efektu jojo nie ma,jeśli chodzi o skóre to nie jest ani obwisła ani nic z tych rzeczy,po prostu wiadomo że jak się chudnie to ćwiczenia są wskazane i tylko dlatego chce ćwiczć,co do biustu to oczywiście mi zmalał ale tez nie widze żadnej różnicy,pewne jest że nie obwisł ;) a co do rozstępów to niestety miałam przed dieta a po jej zakończeniu są mniej widoczne ale wydaje mi się że to dlatego że wcześniej były czerwone a stosowałam bardzo długo balsam włąśnie na rozstepy i małe efekty są ;)


uff myslalam,ze napiszesz,ze stosowalas głodówkę..jesli cukan ci pomogl to ok. mam znajomą ktora tez niezle schudla przy tej diecie, fakt faktem,zadna dieta nie jest zdrowa, wiec dziwie sie,ze cie zjezdzaly skoro pewnie stosowaly jakies inne ktore też nie nalezą do zdrowych. wazne,ze schudlas, nie masz jo jo i czujesz sie dobrze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-12 15:53 przez stokrotka170.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trochę ruchu...Xbox